Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin

ul. Unii Lubelskiej 25, 71-252 Szczecin
tel. kom. 602-220-112
www:   http://www.darkin.pl
e-mail:  


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2995 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY JĘZYKOWE

- Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin jest niepubliczną placówką oświatową, która organizuje kursy językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracujemy z wieloma placówkami przedszkolnymi i szkolnymi na terenie Szczecina i Polic.

Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin jest niepubliczną placówką oświatową, która organizuje kursy językowe dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Współpracuje z wieloma placówkami przedszkolnymi i szkolnymi na terenie Szczecina i Polic.

Program nauczania języka angielskiego, który proponuje Centrum Edukacyjne, opiera się głównie na naśladownictwie i zabawach zachęcających dzieci do mówienia w języku obcym bez stresu i przymusu. W swoim założeniu uwzględnia przede wszystkim potrzeby dzieci i uczy tego, co lubią najbardziej. Wykorzystując naturalną aktywność poznawczą dziecka rozwijamy zasób słownictwa i poprawności gramatycznej bez formalnej nauki reguł gramatycznych danego języka obcego.

Aby nauczanie było maksymalnie efektywne, proponowane są zajęcia prowadzone w formie gier i zabaw językowych, wzbogacone dodatkowo zajęciami plastycznymi, tanecznymi i muzycznymi. Z doświadczenia widomo, że dzieci szybciej przyswajają wiedzę dzięki specjalnie przygotowanym piosenkom, wierszykom oraz zabawom ruchowym i statycznym w języku obcym.

Kursy

Centrum Edukacyjne Patrycji Durkin zaprasza na kursy popołudniowe w mniejszych grupach 2-5 os. Kolorowa sala przy ul. Ku Słońcu 124 (teren szkół Salezjańskich), wyposażona jest w sprzęt multimedialny, który wykorzystywany jest na zajęciach.

Motywowane do nauki i doceniane za postępy dzieci - świetnie się czują i dobrze bawią. Starsi uczniowie (a także dorośli!) w kameralnej atmosferze rozwijają umiejętności mówienia w języku obcym często przy kawie lub herbacie z ciastkiem.

Prowadzone są również zajęcia indywidualne. Jeśli jest możliwość nauczyciele dojeżdżają do domu do uczniów. Ceny za lekcje są bardzo zróżnicowane i przygotowywane pod kątem każdej grupy (rabaty, zniżki dla rodzeństwa).

Czas zajęć

W placówkach przedszkolnych zajęcia trwają 30 minut, na które składają się zaplanowane, krótsze okresy różnorodnej aktywności dzieci. W placówkach szkolnych lekcje trwają 45 minut.

Zajęcia odbywają się w systemie dwa razy w tygodniu. Całoroczny podział na jednostki lekcyjne przewiduje 65-66 godzin w roku, po uwzględnieniu dni ustawowo wolnych, rekolekcji i przerw świątecznych, rozpoczynając naukę w miesiącu październiku i kończąc w czerwcu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie