Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
DiversLingva

Centrum Języków Obcych

ul. Podwale 36a, 50-040 Wrocław
tel. kom. 504-696-741, 515-981-353
www:   http://www.diverslingva.eu
e-mail:   diverslingva@diverslingva.eu


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3428 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy kursy:

- języka angielskiego
- jezyka niemieckiego
- dla obxokrajowców
- legal english

O nas

DiversLingva jest w pełni profesjonalnym centrum świadczącym usługi w zakresie nauki języków obcych oraz tłumaczeń. Szkolenia językowe odbywają się we Wrocławiu oraz okolicach. Proponujemy zajęcia indywidualne, w parach oraz grupowe. Nasze kursy uczą swobodnego mówienia, pisania, czytania i rozumienia, a więc rozwijają wszystkie sprawności językowe!!!

JĘZYK BRANŻOWY

Znajomość języków obcych niezmiernie zwiększa szanse rozwoju osobistego jak i Twojej firmy, dlatego specjalizujemy się także w tzw. języku zawodowym. Prowadzimy kursy językowe dla branż związanych z: prawem, biznesem, ekonomią, medycyną, hotelarstwem, nieruchomościami, informatyką. Poznaj z nami angielską/niemiecką terminologię swojego zawodu!!!

JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Nasza specjalność to także nauka języka polskiego dla obcokrajowców. Gwarantujemy wysoką jakość i atrakcyjność zajęć dzięki wykwalifikowanym lektorom, przygotowanym do nauczania języka polskiego jako obcego, będących absolwentami dwóch kierunków filologicznych.

Kursy językowe

Proponujemy Państwu kursy ogólne, jak również szeroki zakres kursów specjalistycznych: dla firm, intensywnych, weekendowych, indywidualnych, wyjazdowych, przygotowujących do egzaminów i matury.

Nasze zajęcia prowadzone są przede wszystkim metodą komunikacyjną. Chcemy, aby uczniowie korzystali w pełni z bogactwa języków obcych dlatego też dokładamy starań, aby raz nauczone słówka i zwroty były wykorzystywane jak najczęściej. Stawiamy na konwersację, nawet wśród początkujących słuchaczy.

Nie zapominamy jednak o indywidualnych predyspozycjach uczących się, dlatego obok metody komunikacyjnej stosujemy też inne, dobrane indywidualnie do kursanta. Korzystamy z różnorodnych form pracy, pomocy i podręczników. Na naszych zajęciach nigdy się nie będziesz nudził bo będziesz mówił w języku obcym!

Nasi lektorzy są doświadczonymi specjalistami językowymi, to w dużej części absolwenci dwóch kierunków, dzięki czemu są gwarantem rzetelności i profesjonalizmu. Możecie się Państwo o tym przekonać podczas darmowej lekcji próbnej!!!

Gwarantujemy małą ilość uczniów w grupie oraz niepowtarzalną atmosferę i skuteczność.

Tłumaczenia

Tłumaczenia DiversLingva są zawsze najwyższej jakości. Tłumaczymy z/na większość języków europejskich. Współpracujemy z zawodowymi tłumaczami, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach techniki, medycyny, prawa i innych. Tekst jest zawsze sprawdzany przez korektora zanim trafi do klienta. W skład tłumaczenia standardowo wchodzi także darmowa redakcja językowa tekstu i weryfikacja poprawności wykonanego tłumaczenia. Nie pobieramy dodatkowych kosztów związanych z tłumaczeniem.

Oferujemy także tłumaczenia wysoce techniczne i specjalistyczne z wielu dziedzin: inżynierii, medyczne, ekonomiczne, budownictwo, IT oraz wiele innych ...

Gwarantujemy:

  • najwyższą jakość
  • szybkość
  • bardzo wygodny sposób zlecenia
  • brak ukrytych kosztów, przejrzyste zasady wyceny
  • możliwość konsultacji z tłumaczem 24h


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie