Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczny Ośrodek Dokształcania Line Progress Grzegorz Malinowski

ul. Warszawska 43 lok. 206, 15-062 Białystok
tel. 510-409-035
www:   http://lineprogress.pl
e-mail:   lineprogress@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5495 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

KURSY MATURALNE LUB KOREPETYCJE

- Przedmioty oferowane przez nas:
  
matematyka, fizyka, chemia, biologia,
  informatyka, j. polski, j. angielsk,
  j. rosyjski, historia, WOS

- poziom podstawowy - 60 godzin
  lekcyjnych

- poziom rozszerzony - 90 godzin
  lekcyjnych

- dwuletni kurs maturalny - 120 godzin
  lekcyjnych

- trzyletni kurs maturalny - 180 godzin
  lekcyjnych


W NASZEJ OFERCIE RÓWNIEŻ

- szkolenia dla pośredników, zarządców
  i rzeczoznawców nieruchomości

- kurs komputerowy dla osób dorosłych
 

KURSY GIMNAZJALNE

- oferujemy przygotowanie do egzaminu
  gimnazjalnego z matematyki

- stały monitoring ewaluacji (postępów)
- godzina lekcyjna 45 min.
- bezpłatne konsultacje z nauczycielem

KURSY JĘZYKOWE
(standardowe)

- język angielski
- język niemiecki
- język francuski
- dla dzieci i młodzieży
- dla osób dorosłych
- dla seniorów
- dla firm
- dla wyjeżdżających za granicę
  w poszukiwaniu pracy


KURSY JĘZYKOWE
(programy autorskie)

- Klub Seniora
- Klub Młodego
- Klub Naukowca
- Klub Podróżnika
- Klub Gawędziarza
- Mama, Tata i Ja
- "English is fun"

Najważniejszym kapitałem w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej, czy kształtowaniu własnej drogi zawodowej jest wykształcenie, dlatego tak ważne jest aby od młodych lat dążyć konsekwentnie do sukcesu. To właśnie na tych trzech filarach skoncentrowała się firma, aby pomagać w realizowaniu marzeń – zdania z dobrym wynikiem matury, egzaminów na studiach, rozpoczęcia działalności gospodarczej czy aplikowania na wymarzone stanowiska pracy. Ponadto pomoc administracyjna dla cudzoziemców, którzy wchodząc w struktury społeczne naszego Państwa, wzbogacają go o swoją kulturę, wiedzę i umiejętności.

Line Progress, to odpowiedź na potrzeby jakie powstają na drodze do sukcesu zawodowego i prywatnego. Nasza firma pomoże Tobie jak korzystnie ukształtować swoją linię rozwoju, swoją drogę do sukcesu.

Głównym celem działalności ośrodka, jest prowadzenie zajęć dydaktycznych mających za zadanie podnieść wiedzę ogólną lub kompetencje i przygotowanie zawodowe poszczególnych uczniów. Zwłaszcza przygotować młodzież w wieku ponadgimnazjalnym do zdania egzaminu dojrzałości. Styczeń 2011 r. był miesiącem, w którym uhonorowano nasze starania uznając naszą ofertę edukacyjną za właściwą oraz zaliczono do systemu oświaty. Od tej pory staliśmy się Niepublicznym Ośrodkiem Dokształcania.

Podstawową formą pracy są zajęcia dydaktyczne prowadzone w systemie szkoleń, warsztatów szkoleniowych oraz kursów. Ośrodek korzysta i prowadzi także nauczanie na odległość za pośrednictwem Platformy Edukacyjnej Innowacyjna Nauka i Technologia.

Nauczanie odbywa się w oparciu o ramowe plany nauczania, obowiązującą dokumentację programową lub innowacyjną dokumentację programową. Nadzór pedagogiczny sprawuje Podlaski Kurator Oświaty.

W naszej ofercie znajdą Państwo również szkolenia dla pośredników, zarządców i rzeczoznawców nieruchomości, wiele programów dydaktycznych zarejestrowanych w Ministerstwie Infrastruktury. Osoby będące u nas na szkoleniu otrzymują odpowiednią ilość punktów edukacyjnych w świetle rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 30 lipca 2010 r.

Dodatkowym przedmiotem działalności jest szeroko rozumiana pomoc administracyjna związana z rozwojem działalności gospodarczej, legalizacją pobytu i pracy cudzoziemców.

Obecnie jesteśmy na etapie wdrążania prac nad utworzeniem największej platformy edukacyjnej umożliwiającej kształcenie w formię e-learningu. Przekładając zdobyte doświadczenie i wiedzę naszych nauczycieli na obraz monitora przy wykorzystaniu najnowszych technologii informatycznych i multimedialnych.

KURSY MATURALNE

Edukacja, jako najważniejszy i nieustający rozwój człowieka, stanowi podstawę jego życia, światopoglądu, egzystencji w otaczającym go świecie.

Nasze kursy maturalne to kompleksowe przygotowanie do egzaminu dojrzałości. Zakres wiedzy jaki jest realizowany na zajęciach opieramy o aktualne wymagania Centralnej Komisji Egzaminacyjnej, która określa standardy obowiązujące na maturze w danym roku.

Proponujemy trzy programy dydaktyczne:
 • kurs maturalny jednoroczny - realizowany w ostatnim roku edukacji w szkole, kurs kończy się w kwietniu tuż przed samym egzaminem - program ten jest podzielony na dwa poziomy
 • kurs maturalny dwuletni - realizowany jest generalnie od drugiej klasy szkoły ponadgimnazjalnej, główną zaletą tego kursu jest czas - stopniowe i systematyczne zajęcia pozwalają na bardzo dokładne przyswojenie sobie wiedzy z danego przedmiotu
 • kurs maturalny trzyletni - przeznaczony dla uczniów rozpoczynających naukę w szkole ponadgimnazjalnej - kurs to połączenie korepetycji bieżących (budowanie podstaw) oraz przygotowania do matury, uczniowie nasi prowadzeni są przez wszystkie lata szkolne oraz dodatkowo ukierunkowani na wybrane przedmioty maturalne

Kursy maturalne to zajęcia prowadzone w formie warsztatów, w których przedstawiamy teorię, tłumaczymy sposoby rozwiązywania zadań maturalnych, z różnych przedmiotów. Należy zaznaczyć również, że zadajemy dużo pracy domowej, wiedząc że daje ona średnio 30% + na egzaminie.

Kolejną cechą naszych kursów to stały monitoring postępów dydaktycznych, poprzez liczne sprawdziany, wejściówki i testy. Pozwala to na wyeliminowanie i uniknięcie pojawiających błędów już na egzaminie docelowym.

Bardzo ważną kwestią jest również to, że prowadzimy zajęcia w małych grupach do 8 osób. Pozwala to na indywidualne podejście do problemów każdego ucznia.

W cenie oferujmy:
 • aktualny program dydaktyczny
 • materiał dydaktyczny
 • godzina lekcyjna 45 min.
 • konsultacje z nauczycielem
 • zadawane i sprawdzane prace domowe
 • profesjonalna kadra nauczycieli
 • jasne zasady współpracy

KURSY JĘZYKOWE

Kursy językowe – standard
Dostępne w językach: angielski, niemiecki, francuski na poziomach:
 • A1 - podstawowym
 • A2 - podstawowy plus
 • B1 - średnio zaawansowanym
 • B2 - zaawansowanym
 • C1 - ekspert

Oferujemy Państwu standaryzowane kursy językowe, oparte o najnowsze trendy i wytyczne występujące na poszczególnych poziomach znajomości języka obcego. Nasze kursy językowe cechuje przede wszystkim elastyczność, wychodząc naprzeciw indywidualnym potrzebom i predyspozycjom naszych uczniów.

Małe grupy - maksymalnie do 8 osób pozwalają na zindywidualizowane podejście lektora do problemów występujących w poznawaniu języka obcego.

Nowoczesne metody dydaktyczne pomagają osiągnąć wymagane efekty nauczania, oszczędność czasu i pieniędzy. Przed przystąpieniem do kursu, każdy uczeń pisze test diagnostyczny (bez obaw), ma on na celu umieszczenie ucznia w odpowiedniej grupie o zrównanym poziomie.

Kursy językowe - programy autorskie:
 • Klub Seniora - kursy językowe dla osób starszych, dostępny w językach: angielskim, niemieckim oraz francuskim.
 • Klub Młodego - kursy językowe dla dzieci, dostępny w językach: angielski i niemiecki. Grupy wiekowe: dzieci 6 – 8 lat, 9 – 11 lat, młodzież – 12 – 15 lat.
  Kursy języka obcego specjalnie przygotowane dla różnych grup wiekowych dzieci i młodzieży. Główną ideą zajęć jest nauka przez zabawę, w programie znajduje się między innymi poznawanie podstawowego słownictwa, które pojawia się przy okazji wierszyków, piosenek i gier. Uczeń będzie umiał nazwać swoje otoczenie (rodzinę, zwierzęta, przyjaciół).
 • Klub Naukowca - kurs języka angielskiego naukowo -techniczny.
 • Klub Podróżnika - kurs językowy dla osób wyjeżdżających jako turyści lub w poszukiwaniu pracy, dostępność w językach: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim.
 • Klub Gawędziarza - kurs językowy w formie konwersatorium, dostępny w językach: angielskim, rosyjskim, niemieckim, francuskim.
 • Mama, Tata i Ja - innowacyjny rodzinny kurs języka obcego, oparty o doświadczenie lektorów oraz skonsultowany z Poradnią Rodzinną w Białymstoku. Ma na celu nie tylko naukę ale również budowanie wzajemnych relacji miedzy dzieckiem a rodzicem, poprzez wspólną zabawę, gry i naukę języka. Kurs dostępny w językach: francuski, angielski, niemiecki.
 • "English is fun"
  urs skierowany do osób, którzy w luźny sposób pragną ćwiczyć wszystkie sprawności językowe. Proponujemy język angielski. Podczas tego kursu nie ma żadnego określonego podręcznika – realizowane są różnego rodzaju materiały – od gier do śmiesznych czytanek czy anegdot. Dzięki kursowi mamy możliwość nauczenia się języka poprzez zabawę we wszystkich grupach wiekowych – od dzieci poprzez młodzież oraz dorosłych!


Zapraszamy również na dedykowane kursy językowe. Przeznaczone z myślą o:
 • firmach - kursy dla pracowników i właścicieli firm - kurs ukierunkowany pod branżę i specyfikę danej firmy
 • wyjeżdżających za granicę w poszukiwaniu pracy - kurs dotyczy przede wszystkim umiejętności pisania CV, listu motywacyjnego, poszukiwania ofert w języku obcym

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie