Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Goldenlingua

ul. Gliwicka 23, 41-902 Bytom
tel. (32) 724-57-75, tel. kom. 604-948-277
ul. Stolarzowicka 26C, Bytom-Miechowice, tel. 883-342-277
www:   http://www.goldenlingua.pl
http://www.minilingua.pl
e-mail:   biuro@goldenlingua.pl
miechowice@goldenlingua.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8147 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

GOLDENLINGUA ZAPRASZA
U nas nauczysz się mówić w języku:

- angielskim
- niemieckim
- hiszpańskim
- chińskim
- włoskim
- rosyjskim
- francuskim
- szwedzkim

KURSY DLA FIRM I INSTYTUCJI

- najniższa cena na rynku
- oferta dostosowana do potrzeb klienta
- profesjonalne, ciekawe materiały
  dydaktyczne

- możliwość dojazdu lektora do siedziby
  firmy

- doświadczeni i wykwalifikowani lektorzy

WYSOKA JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ!
Aby nas poznać - zapraszamy na zajęcia próbne.
Będą mogli się Państwo przekonać dlaczego jesteśmy najlepsi na terenie miast Bytom i Gliwice oraz pobliskich miejscowości. Dla naszych lektorów najważniejsza jest jakość prowadzonych zajęć i komfort naszych słuchaczy, dlatego oferujemy jako jedyna szkoła na śląsku zajęcia w grupach max. 6-osobowych. Indywidualizacja nauczania i podejście sprawia, że osiągamy wysoką skuteczność a nasi uczniowie satysfakcje z przeprowadzanych zajęć. Zajęcia w Goldenlingua prowadzone są w 100% w języku obcym. A co więcej kadra jest przeszkolona i wyselekcjonowana na każdej płaszczyźnie języka. Zapraszamy! Z nami nie stracisz kolejnego roku szkolnego!

Oferujemy:
 • kursy roczne oraz semestralne dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży i dorosłych
 • kursy przygotowujące do matury oraz egzaminu gimnazjalnego
 • kurs maturalny
 • kursy przygotowujące do egzaminów międzynarodowych
 • kursy przygotowujące do egzaminu TOEIC
 • zajęcie grupowe (Duet, Trio, Quattro, Maxi6)
 • kursy konwersacyjne
 • kursy dla firm i instytucji
 • kursy indywidualne
 • intensywne kursy wakacyjne
 • kursy dla najmłodszych 3+
 • klub językowy dla dzieci 2+ do 5 lat "MINILINGUA ZONE"

Gwarantujemy:
 • profesjonalizm
 • efektywną naukę przez cały rok
 • 100% języka obcego na zajęciach
 • grupy maksymalnie 6 osobowych
 • możliwość nauk w małych grupach 2- 3- 4- 5 osobowych
 • elastyczne godziny odbywania się zajęć
 • wykwalifikowaną kadrę lektorów
 • dostęp do biblioteczki szkolnej oraz materiałów audiowizualnych
 • przystępne sposoby płatności
 • zniżki u Partnerów Golden CLUB (www.goldenclub.com.pl)

Metody nauczania

Uczymy w taki sposób, aby nasi Słuchacze swobodnie posługiwali się językiem obcym. Całe zajęcia są przeprowadzane w języku obcym. Zależy nam na łamaniu bariery językowej, o jakiej opowiadają nam i skarżyli się nasi Słuchacze. Wielu z nich zdecydowało się na wyjazd za granicę i dzięki współpracy z nami nie mieli większych problemów poza granicami kraju. Metoda nauczania w Goldenlingua to sprawdzona metoda bezpośrednia, na której lektor nie jest ograniczony jedynie materiałem z podręcznika. Lecz dopasowuje pomoce dydaktyczne indywidualnie do grupy odbiorców. Metoda nauczania dopasowywana jest indywidualnie do każdego Słuchacza oraz grupy. Zapraszamy na test umiejętności oraz spotkanie z metodykiem, na którym znajdziemy wspólny język.

Minilingua Zone to najlepsze miejsce dla Twojego Maluszka.
Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym od 2,5 do 6 lat. Minilingua daje dziecku szanse zwiększyć efektywność uczenia się i polepszenia logicznego myślenia. Zadaniem wyszkolonych opiekunów i lektorów jest interaktywna nauka poprzez zabawę, ruch i śpiew, co zapewni dzieciaczkom lepszy sposób na spędzanie czasu.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, zaangażowanie oraz pasja do języków obcych sprawiły, że Goldenlingua oferuje zajęcia u boku wyselekcjonowanej i wykwalifikowanej kadry. W celu efektywnej nauki dzieci pracują w grupach od 4 do 8 dzieci. Grupy dobrane są wiekowo. Program Minilingua podzielony jest na 4 semestry.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 4 do 6 lat. Program nauczania Minilingua oparta jest na 3 metodach. m.in. metoda Total Physical Response (TPR) - oparta na założeniu, iż najlepszym sposobem na zapamiętywanie jest milczące przysłuchiwanie się. Przedszkolaki, po demonstracji nauczyciela, naśladują go poprzez ruch fizyczny. Metoda ta polega na aktywowaniu całego mózgu? lewej półkuli (język) i prawej (ruch fizyczny). Dziecko, zaczyna mówić, gdy jest na to gotowe.

Metoda Naturalna (The Natural Approach) zakłada wyeliminowanie stresu i lęku przed popełnianiem błędów. Przedszkolak zaczyna od przyglądania się mimice, gestom rozmówcy, mówi dopiero, gdy jest gotowy. Najważniejsze jest rozumienie ze słuchu.

Metoda Montessori - nauka przez zabawę. W Minilingua zajęcia prowadzą doświadczeni lektorzy, którzy specjalizują się wprowadzeniu zajęć dla dzieci w wieku przedszkolnym. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w przedszkolach pozwoliło nam na wypracowaniu metody, która jest w 100% efektywna i przygotowuje dzieci do szkoły.

Kursy dla firm

Oferujemy kursy tradycyjne odbywające się w firmie lub w odpowiednio przystosowanej sali dydaktycznej w szkole językowej. Staramy się idealnie dopasować rodzaj kursu językowego do potrzeb Państwa firmy. Dlatego tak ważne jest osobiste spotkanie, podczas którego postaramy się zaproponować najkorzystniejszą dla Państwa ofertę.

Celem naszych kursów językowych jest praktyczne zastosowanie słownictwa, którego celem jest efektywna komunikacja w języku obcym. Ze szczególnym naciskiem kształtujemy, doskonalimy i utrwalamy praktyczne zdolności komunikacyjne, które mogą być wykorzystywane w codziennej pracy zawodowej np.: umawianie spotkań, uzgadnianie terminów, dokonywanie prezentacji, oprowadzanie gości po firmie, urzędzie, mieście; delegacje i podróże służbowe, składanie zamówień, negocjowanie, udział w zebraniach, naradach, wydawanie poleceń, wskazówek, prowadzenie korespondencji biurowej, służbowej, handlowej, redagowanie listów, ofert, powiadomień, notatek, faksów.NIE TRAĆ KOLEJNEGO ROKU ZAPISZ SIĘ DO GOLDENLINGUA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie