Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wycieczki Językowe - Language Trips Abroad

Małgorzata Kos

ul. Wyszyńskiego 33/11, 94-047 Łódź
tel. (42) 244-52-24, tel. kom. 887-111-555
www:   http://www.wycieczki-jezykowe.pl
e-mail:   info@wycieczki-jezykowe.pl
biuro@wycieczki-jezykowe.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2428 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

WYCIECZKI JĘZYKOWE
LANGUAGE ABROAD LTD

- oferty profesjonalnych wycieczek językowych wybranych zagranicznych szkół językowych
- oferty szkół językowych z całego świata
- kursy językowe połączone z uczestniczeniem w rozmaitychprzedsięwzięciach kulturalnych i sportowych
- wyjazdy językowe dla wszystkich grup wiekowych

Wycieczki językowe to nowy produkt Languages Abroad Ltd, solidnego partnera zajmujący się promowaniem edukacyjnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. U nas znajdziecie Państwo oferty profesjonalnych wycieczek językowych wybranych zagranicznych szkół językowych, którzy dbają o bezpieczeństwo, wszechstronny rozwój językowy i kulturalny, zdrowy wypoczynek i rekreację młodych ludzi w niepowtarzalny sposób.

W naszej ofercie prezentujemy starannie wybrane szkoły z całego świata, które wiedzą jak profesjonalnie zająć się dziećmi i młodzieżą oraz potrafią świetnie organizować czas wolny i motywować do codziennej, systematycznej nauki przy użyciu interaktywnych metod przez cały okres pobytu za granicą.

Współpracujemy z kilkudziesięcioma najlepszymi naszym zdaniem szkołami na świecie, dobranymi pod względem jakości nauczania do jej ceny, doświadczenia w organizowaniu programu młodzieżowego zarówno edukacyjnego jak i lokalizacji w danych miastach świata.

Dzięki pobytowi za granicą młodzi ludzie pobudzają swoją kreatywność i przedsiębiorczość, przyglądają się innym rozwiązaniom funkcjonującym w innych krajach, które potem mogą adaptować lub rozwijać we własnym środowisku w Polsce.

Wykwalifikowani
lektorzy dokładają wszelkich starań, by zdobyta wiedza była przez dzieci i młodzież wykorzystywana w codziennej komunikacji. Każdy zagraniczny kurs języka obcego kształci przede wszystkim umiejętności płynnego i sprawnego mówienia, które przydają się zarówno w szkole, codziennym życiu w trakcie wyjazdu jak i na urlopie.

Dzięki metodzie, jaką stosują nasi partnerzy, znikną wszelkie kompleksy i bariery językowe młodych ludzi, a zdobyta wiedza oraz umiejętności lingwistyczne otworzą przed nimi nowe, atrakcyjne perspektywy dotyczące zarówno życia zawodowego, jak i prywatnego w przyszłości.

Wychodząc
naprzeciw oczekiwaniom naszych młodych studentów przygotowaliśmy atrakcyjne kursy językowe połączone z uczestniczeniem w rozmaitych przedsięwzięciach kulturalnych i sportowych, dostosowane do różnorodnych potrzeb i oczekiwań.

Nasza szeroka oferta zawiera wyjazdy językowe dla wszystkich grup wiekowych oraz poziomów zaawansowania. Kierujemy ją do wszystkich zainteresowanych współpracą – szkół, fundacji i stowarzyszeń zajmujących się wypoczynkiem i nauką dzieci i młodzieży, zakładów pracy zainteresowanych w przygotowaniu dobrej oferty dla pracowników i ich dzieci.

Nasza współpraca z innymi organizatorami opiera się na doskonałej znajomości oferty i wzajemnym zaufaniu. Językowe wycieczki zagraniczne organizowane są przez cały rok i dają okazję do poznania języka w trakcie zajęć z native speakerami oraz zwiedzania miasta i zapoznania się z interesującymi wydarzeniami kulturalnymi, sportowymi.

Proponowane przez nas językowe wyjazdy zagraniczne to niezapomniana podróż do kraju, którego język i kulturę młodzież poznaje w szkole. Zajmujemy się promowaniem wycieczek z nauką języków obcych za granicą. Specjalizujemy się w językach takich jak: niemiecki, angielski, francuski, hiszpański, włoski i chiński.

Dzięki
dużemu doświadczeniu naszych właścicieli na rynku edukacyjnym i szkoleniowym Europy oraz współpracy z licznymi szkołami językowymi na całym świecie, dokładnie znamy potrzeby uczniów oraz wymagania nauczycieli.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie