Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
SEM - Psychoterapia Szkolenia Masaż Bekier Katarzyna

ul. Beli Bartoka 11/32, 92-547 Łódź
tel. (42) 632-31-64
www:   http://www.semterapia.pl
e-mail:   biuro@semterapia.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2022 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA DLA FIRM

- praca z nieświadomością dla biznesu
- konflikty, negocjacje - trening
  przekształcania trudnych sytuacji


WARSZTATY SAMOROZWOJOWE

- "Usiądź w kręgu kobiet"
- "Stres, przemęczenie - nowe
  zintegrowane podejście"

- "Od lęku do zaufania"
- "Konflikty, negocjacje - trening
  przekształcania trudnych sytuacji"

- "Teatr snów"

O nas

Psychologia zorientowana na proces obejmuje szerokie spektrum metod i działań ukierunkowanych na rozwiązywanie problemów dotyczących jednostek, wzajemnych relacji i stosunków międzyludzkich, grup oraz zagadnień z zakresu kultury i spraw społecznych. W polu zainteresowań tej dziedziny leżą wszelkie kwestie pojawiające się w każdorazowej sytuacji zetknięcia się jednostki ze światem otaczającym.

Osoby zajmujące się psychologią zorientowaną na proces - terapeuci/tki i studenci/tki pracy z procesem, którzy po wymaganym przeszkoleniu uzyskali odpowiednie kwalifikacje zawodowe - zostały przygotowane, aby umiejętnie odkrywać i nazywać świadomość własną i swoich klientów: jednostek, par, rodzin, grup i wszelkiego rodzaju organizacji czy związków, pamiętając zarazem o fundamentalnej sprawie, iż znaczenie i możliwość rozwoju są obecne w każdym napotkanym problemie.

Podstawową ideą przyświecającą naszym terapeutom jest rozbudzanie samoświadomości, poszanowanie świata i ludzi, docenianie każdej nawet najbardziej ulotnej chwili oraz wszechstronny, niemal drobiazgowy ogląd każdej, z pozoru nawet błahej, sytuacji.

Przedstawione poniżej pomyślane są jako zbiór zasad, którymi w pracy zawodowej powinny kierować się osoby zajmujące się psychologią zorientowaną na proces. Naszym zamiarem jest stworzyć kanon fundamentalnych wartości, leżących u podstaw wykonywanego przez nas zawodu. Jednym z zupełnie podstawowych założeń jest to, iż nasza praca wymaga od nas ciągłego rozwoju i doskonalenia wewnętrznego oraz umiejętnego wykorzystywania własnej świadomości dla dobra naszych klientów.

W sytuacjach, gdy w naszej pracy podejmujemy decyzje zgodne z normami i standardami etyki, musimy pamiętać o odnoszeniu tych reguł do przepisów i wymogów prawa cywilnego, jakie obowiązują pracowników wszelkiego rodzaju organizacji i struktur niosących pomoc innym. W rzeczywistości normy i standardy etyki nakładają na nas jeszcze wyższe wymagania, aniżeli postanowienia kodeksu prawa cywilnego.

W naszej pracy zawodowej musimy stale utrzymywać wysoki poziom fachowości. Oznacza to nieustającą gotowość kształcenia się oraz doskonalenia wewnętrznego i profesjonalnego, tak długo jak długo jesteśmy aktywni zawodowo. Sami w sobie musimy odnaleźć potrzebę samokształcenia, doskonalenia metod terapeutycznych, a także wypracować w sobie postawę pokory, która pozwala zwracać się o pomoc do innych. W naszej profesji bardzo często stykamy się z innymi dziedzinami, by wymienić dla przykładu: socjologię, antropologię, psychologię, sztuki piękne, teologię, medycynę, nauki ścisłe, biologiczne itp., i właśnie w tych sytuacjach nie powinniśmy przekraczać granic własnych kompetencji, lecz zwracać się o pomoc do specjalistów z tych dziedzin.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie