Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Open Education Group Sp. z o.o.

ul. Modlińska 1, 15-066 Białystok
tel. (85) 869-11-69 fax. (85) 869-11-70
www:   http://www.openeducation.pl
e-mail:   biuro@openeducation.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3173 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY SZKOLENIA Z ZAKRESU:

- szkolenia językowe na wszystkich
poziomach

- językowe szkolenia branżowe
- prawo jazdy kat. C, C+E, D
- kurs na przewóz rzeczy i przewóz osób
- nowoczesny sprzedawca
- nowoczesny magazynier z obsługą
wózków jezdniowych

- pracownik biurowy
- obsługa sekretariatu
- warsztaty rynku pracy
- indywidualne poradnictwo zawodowe
- portfolio IPD

Open Education Group jest ogólnopolską firmą edukacyjną, skupiającą jednostki szkoleniowe oraz osoby z długoletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, organizacji i przeprowadzania kursów i szkoleń. Specjalizujemy się w nauczaniu języków obcych.

Wnikliwa analiza potrzeb edukacyjnych poszczególnych grup społecznych i zawodowych oraz znajomość rynku szkoleń zaowocowały zaprojektowaniem i realizacją kilkunastu specjalistycznych programów kształcenia językowego.

Wykładowcy, lektorzy polscy i native speakers pracujący w Open Education Group to osoby posiadające wysokie kwalifikacje, długoletnie doświadczenie w nauczaniu, a także doskonałe umiejętności nawiązywania kontaktów interpersonalnych. Wielu naszych lektorów jest egzaminatorami międzynarodowych certyfikatów językowych TELC.

Open Education Group rozumiejąc, że o sukcesie firmy decyduje przygotowanie i kwalifikacje kadry zarządzającej, przygotowała Specjalny Program Konwersacji Językowych Biznes. Powstał on na bazie naszych doświadczeń związanych z prowadzeniem tego typu szkoleń dla Członków Zarządów wiodących przedsiębiorstw z wielu branż. Program "Biznes" każdorazowo jest rozszerzony o specjalistyczne słownictwo branżowe. Osiągnięcie zamierzonego poziomu kompetencji językowej może być zakończone uzyskaniem uznawanego w Unii Europejskiej Certyfikatu Językowego TELC lub Uniwersytetu Cambridge (FCE, CAE, CPE).

Naszą misją jest propagowanie skutecznych metod przekazywania wiedzy i doskonalenia umiejętności koniecznych dla rozwoju intelektualnego oraz zawodowego dorosłych, młodzieży i dzieci ze szczególnym uwzględnieniem edukacji językowej. Nieustannie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, gwarantujących wysokie standardy nauczania oraz przyswajania wiedzy.

Zadaniem Open Education Group jest również działanie na rzecz likwidowania barier w dostępie do edukacji, a także wspieranie partnerów Grupy na płaszczyźnie organizacyjnej, metodycznej i prawnej. Angażujemy się w projekty wykorzystujące najnowocześniejsze technologie przekazu informacji oraz komunikacji, których zadaniem jest szerzenie otwartego dostępu do edukacji.

Miło nam poinformować o realizacji roku projektu "NOWY PLAN - NOWY ZAWÓD - szkolenia i doradztwo zawodowe dla osób odchodzących z rolnictwa" - współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Celem projektu jest reorientacja zawodowa do końca 2010 roku 185 osób wyrażających chęć odejścia z rolnictwa (rolników i ich domowników) z terenu województwa podlaskiego. Poprzez działania w projekcie 185 osób zmieni kwalifikacje zawodowe w zakresie odpowiadającym potrzebom regionalnego rynku pracy. Zapraszamy wszystkich rolników z województwa podlaskiego do zgłoszenia chęci udziału w naszych szkoleniach.

Open Education Group Sp. z o.o. zaprasza na szkolenie i doradztwo w zakresie nowego podejścia do zamówień publicznych, na zlecenie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, w ramach projektu "Nowe podejście do zamówień publicznych – szkolenie i doradztwo"

Szkolenia przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw
(zarówno tych biorących już udział w przetargach o zamówieniach publicznych jak i tych, które chciałyby zacząć zdobywać zlecenia i klientów poprzez zamówienia publiczne).

Tematyka:
  • nowe podejście do zamówień publicznych w zakresie usług, dostaw, robót budowlanych, aukcji i licytacji
  • praktyczny trening umiejętności ubiegania się o zamówienia publiczne (analizy ogłoszeń, przygotowanie i audyt oferty, środki ochrony prawnej)
  • przećwiczenie różnych wariantów postępowania wynikających z decyzji Zamawiających
  • zapoznanie się z innowacyjnymi rozwiązaniami wynikającymi ze stosowania środków w elektronicznych w zamówieniach publicznych (moduł Iid)

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie