Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursy Tańca - Nauka Tańca - Dancetime.pl

Bogusława Frankowicz

ul. Brzezowiecka 12, 32-810 Brzesko
tel. kom. 605-414-994
www:   http://www.dancetime.ple-mail:   franbog@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3316 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY TAŃCA BOGUSŁAWA FRANKOWICZ

- Kursy Tańca
- Nauka Tańca:
 • dzieci
 • młodzież & dorośli
 • zaawansowani

- Taniec dla Par
- Pierwszy Taniec
- Klub Hobby
- lekcje indywidualne
- fitness

Misją działania jest popularyzacja tanecznych form ruchu ze szczególnym uwzględnieniem tańca towarzyskiego na płaszczyźnie użytkowej, tak by nabyte umiejętności były pewnym "narzędziem" do wykorzystania podczas rozmaitych okoliczności tanecznych.

Poznanie zasad poruszania się w parze daje możliwość nabycia większej pewności siebie na parkiecie, swobody, a co za tym idzie - czerpania jeszcze większej przyjemności z tańca.

Profesjonalne podejście do nauczania tańca na lekcjach wzmocnione zostaje przyjazną i swobodną atmosferą, dzięki której osoby uczęszczające nabywają umiejętności na parkiecie dobrze się przy tym bawiąc. Taka forma zajęć pozwala na to, by nawet trudne elementy nie stanowiły problemu dając uczestnikom większe pole manewru w tańcu.

Kursy Tańca Towarzyskiego - nauka tańca
Kurs Tańca Towarzyskiego dla młodzieży i dorosłych jest prowadzony według zasad Euro Dance Center. Pierwszym krokiem jest poziom początkujący (I stopień), który można kontynuować zwiększając stopnie zaawansowania tanecznego. Lekcje kierowane są do osób i par, które chcą śmiało i swobodnie prezentować się podczas wszelakich okazji tanecznych i imprez, poznać kroki i figury z zakresu tańców latynoamerykańskich, standardowych oraz użytkowych, zespołowych PARTY DANCE, nowości tanecznych oraz wielu innych.

W puli znajdziecie także tańce typu „dwa na jeden”, które są uniwersalną formą taneczną do wykorzystania na parkietach, rock&roll, swing, PARTY DANCE. Ważnym punktem programu jest też taneczny savoir-vivre, bez którego kultura tańca nie miałaby sensu.

Co nam daje ruch taneczny?

Pamiętajmy, że taniec jako naturalna forma ludzkiej aktywności to między innymi:
 • przyjemny sposób na spalenie zbędnych kalorii
 • psychiczne i fizyczne odprężenie, przyjemność – endorfiny!
 • klucz do lepszej świadomości własnego ciała oraz rozwinięcia koordynacji ruchowej
 • doskonały trening dla pamięci także ruchowej (w szczególności u dzieci)
 • źródło dobrych nawyków takich jak np. nawyk prawidłowej postawy, chód i poruszanie staje się płynne, lekkie, pełne gracji
 • głębsze odczuwanie muzyki i ruchu zarówno własnego, w parze oraz grupie, co pozwala także na nawiązanie nowych znajomości
 • rozwój osobisty
 • świetna zabawa

Taniec dla najmłodszych
Pierwsze kroki na parkiecie, jak i w życiu dziecka są istotne, zależy od nich wiele. Dlatego lekcja tańca dla najmłodszych musi być szczególnie dostosowana do ich potrzeb. Mając to na uwadze odpowiednio planujemy i realizujemy program zajęć tanecznych junior.

Jeśli Twoje dziecko uwielbia tańczyć, a muzyka wprawia je w świetny nastrój i dodaje energii to znak, że lekcje tańca będą dla niego doskonałą formą zajęć. Dzięki nim wyraźnie poprawi poczucie świadomości ciała oraz przestrzeni, uwrażliwi się na muzykę, oswoi z rytmem, dzięki systematycznemu ruchowi poprawi się jego koordynacja, koncentracja na określonych zadaniach, będzie trenować pamięć (nie tylko ruchową), uczyć kultury, współpracy w grupie. Taniec jest doskonałym sposobem na wyrażenie emocji oraz świetną pomocą w rozwoju kreatywności także dzięki licznym zabawom ruchowym, których nie brakuje na lekcjach.

Program Kursów Tańca Junior obejmuje taniec towarzyski (w parze oraz grupie), szeroko pojęte tańce grupowe dyskotekowe, party dance, zabawy i gry umuzykalniające, które wprowadzają dziecko w świat ruchu tanecznego oraz tak bardzo istotna dziś nauka savoir-vivre na parkiecie

Taneczne przygotowanie Młodych Par
Pierwszy taniec

Jak rozpocząć wesele w pięknym stylu i sprawić by moment ten oczarował nie tylko wszystkich gości, ale i Was samych. Pierwszy taniec Młodej Pary to piękna weselna tradycja, a dla Was wyjątkowa chwila.

Dla przyszłych małżonków proponujemy kilka rozwiązań w zależności od terminu ślubu:

Ślub odbędzie się za kilka tygodni lub miesiąc – w takim przypadku proponujemy LEKCJE INDYWIDUALNE. Cała uwaga podczas zajęć będzie skupiona tylko i wyłącznie na Was, dlatego też jest to bardzo efektywna forma nauki tańca. Do Was zostaną dopasowane wszelkie możliwe detale związane m. in. z tańcem, muzyką, choreografią, savoir vivre ceremonii zaślubin oraz prezentacji tanecznej przed zgromadzonymi gośćmi itd. tak, by były zgodnie z Waszymi oczekiwaniami, a pierwszy taniec był wyjątkowym wydarzeniem dla Was i Waszych bliskich.

Termin ślubu przypada za co najmniej 2 miesiące – proponujemy KURS TAŃCA TOWARZYSKIEGO. Jest to doskonała forma przygotowania tanecznego. Program kursu obejmuje wiele tańców z tanecznej puli, które śmiało można wykorzystać na parkiecie nie tylko z własną połówką, ale także ze wszystkimi zaproszonymi gośćmi – zabawa do białego rana jest gwarantowana!

Kursy Tańca dla Narzeczonych często bywają początkiem wielkiej przygody z tańcem towarzyskim. Wspólna nauka to nie tylko poznawanie kroków, rytmów i figur. To przede wszystkim świetna zabawa, a także ważna lekcja tolerancji i rozumienia się.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie