Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Tańca GABI

ul. Dragana 2, 80-807 Gdańsk
tel./fax (58) 300-41-74, kom. 501-370-900
www:   http://www.ctgabi.gd.pl
Centrum Tańca GABI na Facebooku
e-mail:   biuro@ctgabi.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 18627 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieOgólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier

 

SZKOŁA TAŃCA GABI

- kursy tańca towarzyskiego
- lekcje indywidualne
- taniec dla narzeczonych
- lekcje indywidualne dla młodych par
  i nowożeńców

- Belly dance - taniec brzucha
- tango argentino
- zajęcia dla dorosłych
- zajęcia dla dzieci
- kolonie, półkolonie, obozy wakacyjne
  i zimowe

- program Crea Dance Fit dla dzieci
  w szkołach


"Dziecięca Szkółka Tańca"

Organizujemy taneczne urodzinki
dla dzieci

Centrum Tańca GABI

Centrum Tańca GABI (CTGABI) jest prywatną szkołą tańca. Powstała w 1991 roku i prowadzona jest przez Gabrielę i Macieja Rudnickich:
 • Dyplomowani Nauczyciele Tańca
 • Trenerzy Sportowego Tańca Towarzyskiego
 • Zawodowa Para Taneczna
 • V-ce Mistrzowie Polski Par Zawodowych

W początkowym okresie działalność firmy oparta była na prowadzeniu Sportowego Klubu Tańca Towarzyskiego. Zajęcia odbywały się w Miejskich Ośrodkach Kultury oraz w wybranych szkołach podstawowych na terenie Gdańska.
W 1994 roku (CTGABI) przekształciło się w specjalistyczny ośrodek zajmujący się tańcem jako ważnym elementem rekreacyjno – edukacyjno – wychowawczym dla dzieci, młodzieży i dorosłych z siedzibą w Szkole Podstawowej Nr 8 w Gdańsku. Dysponujemy dwoma salami.

Kontakt: biuro (adres do korespondencji)
ul. Chałubińskiego 28, 80-807 Gdańsk-Chełm
czynne od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

Działalność firmy oparta jest na:
 • nauce tańca wśród dzieci w wieku od 4 do 6 lat w/g autorskiego programu pod nazwą "Dziecięca Szkółka Tańca"
 • nauce tańca wśród dzieci w wieku od 5 do 12 lat w/g autorskiego programu pod nazwą "Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier"
 • prowadzeniu kursów tańca dla dorosłych, min.: tańce towarzyskie, nowoczesne, latynoamerykańskie
 • prowadzeniu zajęć z tańca orientalnego – taniec brzucha
 • lekcji indywidualnych dla par i dla nowożeńców
 • organizacji letniego i zimowego wypoczynku dla dzieci
 • organizacji urodzinek dla dzieci
 • organizacji, nagłośnieniu i prowadzeniu różnych imprez


Oprócz zajęć prowadzonych w naszym centrum współpracujemy również z placówkami oświatowymi w Gdańsku, Słupsku, Bydgoszczy, Tczewie, Starogardzie Gdańskim oraz w Malborku.

Jesteśmy firmą „elastyczną”, więc jeżeli nie znajdziesz odpowiedniej propozycji zajęć dla siebie to napisz do nas. Postaramy się szybko spełnić twoje oczekiwania.

Kursy tańca

Zapraszamy na kursy tańca dla dorosłych, min.: kurs tańca dla początkujących i zaawansowanych, kurs tańca dla nowożeńców, kurs tanga argentino. Wszystko to w gronie osób preferujących aktywne spędzanie wolnego czasu w miłym towarzystwie. W trakcie kursów poznajemy Światowy Program Taneczny czyli najbardziej popularne i znane tańce tańczone parami na weselach, dancingach, dyskotekach i innych zabawach towarzyskich.

Oprócz nauki tańca prezentujemy również formy towarzyskie, których znajomość zapewnia pewność siebie i dobre samopoczucie w każdej sytuacji towarzyskiej. Zajęcia odbywają się w klimatyzowanej sali Centrum Tańca GABI, Gdańsk – Chełm. Obowiązuje zmiana obuwia! Honorujemy karty Multisport.

Jeżeli nie czujesz się pewnie na parkiecie to czas najwyższy byś nas odwiedził, zobaczył i przekonał się, że nie ma rzeczy niemożliwych.

Dziecięca Szkółka Tańca - zajęcia dla przedszkolaków

Proponujemy specjalnie opracowany program nauki tańca, form towarzyskich oraz dobrych manier pod nazwą "DZIECIĘCA SZKÓŁKA TAŃCA". Zajęcia odbywają się w przedszkolu raz lub dwa razy w tygodniu.

Wieloletnie doświadczenie oraz pozytywne opinie dyrektorów przedszkoli, rodziców i dzieci pozwalają sądzić, że nasza forma prowadzenia zajęć tanecznych zaowocuje w przyszłym dorosłym życiu.

W czasie zajęć prowadzone są różne formy motywacyjne i konkursy. W ramach płatności dzieci otrzymują dyplom, naklejki i album. Pod koniec roku szkolnego, tj. na przełomie maja i czerwca zapraszamy rodziców wraz z dziećmi na pokaz całorocznego programu pt. "Roztańczone Przedszkole".

Ogólnopolska Szkółka Tańca i Dobrych Manier

Jest to wyjątkowy program edukacyjno-wychowawczy. Unikalność programu przejawia się w tym, że nie tylko uczy, ale przede wszystkim wychowuje. Jest pomostem pomiędzy szkołą a rodziną, uzupełniającym kształtowanie własnych postaw i wartości jakimi powinien kierować się dorastający człowiek. Program wychodzi na przeciw potrzebom aktywności fizycznej, współistnienia w grupie rówieśniczej oraz dobrej zabawy – po prostu wszechstronnym potrzebom dorastających dzieci. Jest podzielony na czteroletni cykl nauczania.

Program jest skierowany do wszystkich dzieci w wieku 5-12 lat bez względu na predyspozycje, wygląd czy talent. W trakcie zajęć dzieci poznają:
 • tańce nowoczesne, towarzyskie, narodowe, integracyjne
 • uczą się praktycznego zastosowania dobrych manier kształtujących kulturę osobistą młodego Polaka-Europejczyka
 • min. dwa razy w roku prezentują przed publicznością swoje umiejętności taneczne zdając przy tym testy z form towarzyskich

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie