Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Outsourcingowe Biznesu Perspektywa Anna Zając

Franciszka Walczaka 17E/2, 66-400 Gorzów Wielkopolski
tel. 790-540-014
www:   http://perspektywabiznesu.pl
e-mail:   azdpriv@gmail.com

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1408 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA Z ZAKRESU

- pozyskiwania dotacji funduszy unijnych
- rozwoju osobistego
- marketingu


PERSPEKTYWA Centrum Outsourcingowe Biznesu kompleksowo rozwiązuje problemy biznesowe w obszarze nowoczesnego marketingu, finansów, doradztwa unijnego i szkoleń. Firma pomaga MŚP skutecznie konkurować na szybko zmieniających się rynkach.

Nasz wspólny cel to sukces. Osiągniemy go razem !

Wykwalifikowany personel z wieloletnim doświadczeniem, nastawiony na osiąganie sukcesu poprzez wyznaczanie sobie określonych celów. Firma ukierunkowana jest na ustawiczny proces wspierania partnerów biznesowych poprzez dostarczenie nowoczesnych i efektywnych rozwiązań marketingowych.

Sukces jest dla nas satysfakcją i inspiracją do dalszego rozwoju.

Firma opiera swoją działalność o unikalny system współpracy z Klientem. Zlecenia realizowane są samodzielnie przez firmę PERSPEKTYWA, bądź w przypadku dużych, złożonych zleceń poprzez podwykonawców – partnerów biznesowych związanych z firmą. W takim przypadku zapewniamy koordynację wszystkich działań w obrębie danego zlecenia, co umożliwi sprawny przebieg realizacji zadania. Szybko i skutecznie reagujemy na zmiany dynamicznie zachodzące na rynku. Dążymy do utrzymania wysokiego poziomu usług i spełnienia Państwa wymagań, potrzeb i oczekiwań.

Perspektywa Centrum Outsourcingowe Biznesu zaprasza Państwa do udziału w projekcie współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej, realizowanym pod nazwą „Wzrost konkurencji przedsiębiorstw z lubuskiej branży gastronomicznej poprzez podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników”.

Projekt jest skierowany do osób, które pragną poszerzyć wiedzę teoretyczna, a także nabyć nowe umiejętności praktyczne niezbędne w pracy organizatora usług gastronomicznych oraz barmana/kelnera.

W ramach projektu oferujemy Państwu bezpłatne szkolenia, z zakresu:
  • szkolenie I – Organizator usług gastronomicznych i cateringowych
  • szkolenie II – Barman/kelner

Zalety współpracy z nami:
  • bezpieczeństwo - pełna poufność informacji, eliminacja ryzyka związanego z brakiem doświadczonego zespołu marketingowego lub specjalisty do spraw marketingu
  • efektywność - redukcja bądź racjonalizacja kosztów – brak konieczności organizowania wew. działu marketingu (brak kosztów związanych z organizacją, rekrutacją, wynagrodzeniami, podatkami, wyposażeniem biurowym, telefonami, środkami transportu)
  • komfort - koncentracja na właściwym biznesie, przekazanie niekluczowych kompetencji na zewnątrz organizacji umożliwia dostęp do fachowości, specjalistycznej wiedzy i doświadczenia w potrzebnych obszarach
  • innowacyjność - wprowadzenie nowoczesnego rozwiązania jakim jest outsourcing (przekazywanie usług na zewnątrz) pozwala na elastyczność, a tym samym umożliwia firmom skuteczniejszą konkurencję na szybko zmieniających się rynkach
  • elastyczność - szybka reakcja (dobór najbardziej odpowiednich instrumentów i działań marketingowych) na pojawiające się dynamiczne zmiany na rynku uwzględniająca indywidualne wymagania, potrzeby i oczekiwania

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie