Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Meden-Inmed Sp. z o.o.

ul. Wenedów 2, 75-847 Koszalin
tel. (94) 347-10-40
www:   http://www.meden.com.pl
http://www.ckmed.pl
e-mail:   meden@meden.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3932 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

MEDEN-INMED SP. Z O.O.

Oferuje szkolenia:

- diodowa laserowa enukleacja prostaty
  z zastosowania fali uderzeniowej, laserów
  wysokoenergetycznych
  i EMG powierzchniowego (sEMG)

- metoda NEURAC na aparatach Redcord

O Nas

     MEDEN-INMED został założony w 1989 roku i powstał jako dwuosobowa firma prywatna, co stało się możliwe po transformacji ustrojowej w Polsce. Wcześniejsze kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie techniki medycznej i odnoszone sukcesy inżynierskie, pozwoliły powołanej firmie na szybki rozwój i realizację zamierzeń konstrukcyjno-produkcyjnych. Naszą misją jest służba kadrze medycznej i jej podopiecznym poprzez dostarczanie zaawansowanych technologicznie urządzeń medycznych najwyższej jakości.

     Kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe w dziedzinie techniki medycznej i odnoszone sukcesy inżynierskie pozwoliły powołanej firmie na szybki rozwój i realizację zamierzeń konstrukcyjno-produkcyjnych. MEDEN-INMED wkroczył w XXI wiek, dzięki dobrej współpracy ze środowiskiem medycznym, jako dystrybutor uznanych w świecie producentów aparatury medycznej, ale też jako liczący się coraz bardziej w Europie producent sprzętu medycznego i odnowy biologicznej. Dzięki systematycznie prowadzonym szkoleniom i kursom dla lekarzy i terapeutów, sami jesteśmy zmotywowani do ciągłego podnoszenia kwalifikacji, poziomu wiedzy i sięgania w swoich konstrukcjach po najnowsze rozwiązania technologiczne.

     Wykwalifikowany zespół badawczy zapewnia fachowe doradztwo podczas wyboru sprzętu, zapewniając dopasowanie rozwiązań technologicznych do potrzeb klienta. Meden-Inmed we współpracy z terapeutami i lekarzami organizuje specjalistyczne kursy i szkolenia, promujące nowe metody diagnostyki i leczenia.
Diodowa Laserowa Enukleacja Prostaty z zastosowania fali uderzeniowej, laserów wysokoenergetycznych i EMG powierzchniowego (sEMG)

     W związku z dużym zainteresowaniem zagadnieniami laserowymi, a w szczególności laserem diodowym, postanowiliśmy uruchomić cykl warsztatów pt. Diodowa Laserowa Enukleacja Prostaty.

     Warsztaty będą odbywać się w Koszalinie w określonych terminach dla maksymalnie 10 osób. Zabiegi przeprowadzane będą z wykorzystaniem lasera diodowego firmy DORNIER oraz endoskopii firmy RICHARD WOLF przez dr Tomasza Maliszewskiego. Podczas każdej edycji, odbędzie się pięć zabiegów podzielonych na dwa dni oraz dwa wykłady.


Więcej informacji na naszej stronie internetowej - zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie