Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia Artax

Plac Szczepański 3 (4-te piętro), 31-011 Kraków
tel. (12) 429-57-42, tel. kom. 601- 300 -915
www:   http://www.artax.krakow.pl
e-mail:   biuro@artax.krakow.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2428 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ARTAX - Oferuje kursy:

- kursy biurowe
- kursy grafiki komputerowej
- kursy pakietowe
- kursy projektowanie stron www

Oferujemy szkolenia w zakresie informatyki dla osób fizycznych i firm. Szeroka oferta szkoleniowa pozwoli Ci z całą pewnością dobrać szkolenie idealne dla Twoich potrzeb. Zajęcia odbywają się w salach przy ul. Piłsudskiego 6, Filipa 23 w Krakowie lub w firmie klienta. Prowadzimy szkolenia otwarte, na który może zapisać się każdy i szkolenia zamknięte dla firm.

Przy szkoleniach zamkniętych program szkolenia jest zawsze dostosowany do potrzeb klienta. Dysponujemy również odpowiednimi ankietami, które pozwalają zakwalifikować i podzielić pracowników na poziomy zaawansowania.

Szkolenia informatyczne z zakresu programów biurowych przeznaczone są głównie dla pracowników firm lub instytucji, którzy chcą zwiększyć efektywność, Kurs Ms Office - Excel, Word, Access, Powerpoint szybkość, wydajność swojej pracy. Na pewno będziesz zdziwiona/y , że to, co do tej pory było wykonywane w kilka godzin można zautomatyzować i zrobić dużo szybciej. Jeżeli należysz do osób rozpoczynających swoją karierę zawodową, zaskocz swoich przyszłych pracodawców.

Kursy grafiki komputerowej są przeznaczone dla osób pracujących, lub które zamierzają pracować w wydawnictwach, agencjach reklamowych, drukarniach.

Nowością w naszej ofercie jest Adobe Flash w połączeniu z Action Script i programy pakietu Adobe Design Stantdard. Od tego roku znajdziesz w naszej ofercie szkolenia z grafiki komputerowej z programów Illustrator i InDesign. Na tą chwilę oferujemy naukę Adobe Flash, Illustrator, InDesign w 3 lub 5 dniowych cyklach każdy wg. programu, który zaspokoi z całą pewnością potrzeby większości grafików i projektantów www. Wszystkie kursy komputerowe realizujemy wg. starannie przygotowanych ćwiczeń.

Część kursów z grafiki komputerowej wykonujemy jedynie na sprzęcie i oprogramowaniu klienta. Dotyczy to np. programów Pagemaker, Quark. Każde szkolenie prowadzi do zupełnie autonomicznej pracy w danym programie.

Kursy projektowania stron www pozwalają na swobodne i w pełni profesjonalne tworzenie stron w technologii HTML CSS i PHP. Jest ono idealne dla osób, które planują tworzyć profesjonalne witryny WWW, lub są odpowiedzialne za uaktualnianie firmowego serwisu WWW.

Uczymy się języka opisu HTML, specyfikacji stylów CSS i wprowadzamy w JavaScript. Po kursie każdy powinien być w stanie utworzyć dowolną witrynę WWW. Poznajemy dogłębnie całą specyfikacje języka opisu stron w oparciu o wiele przykładów i specyfikację W3C.org. Każdy w trakcie szkolenia tworzy kilka witryn WWW, które są publikowane na serwerach darmowych, lub na naszym serwerze. Uczestnicy szkolenia otrzymują materiały pomocnicze w postaci elektronicznej. Już po podstawowym kursie pakietowym Projektowanie Stron WWW będziesz w stanie wykorzystywać z powodzeniem każde narzędzie do tworzenia stron Web.

Ci, którzy planują wykonywać duże, dynamiczne połączone z bazami danych serwisy www mogą skorzystać ze szkoleń PHP i MYSQL. Szkolenie zalecane jako uzupełnienie HTML CSS jest kurs Photoshop poziom 1 i Projektowanie Stron Poziom 2, a dla bardziej wymagających stworzyliśmy specjalny pakiet WEBMASTER, obejmujący dodatkowo szkolenia PHP, MYSQL, FLASH.

Kursy komputerowe pakietowe przeznaczone są dla osób pragnących przekwalifikować się, lub szukających zatrudnienia. Powinny one również zainteresować tych, którzy w przedsiębiorstwach są odpowiedzialni za reklamę, lub serwis WWW.

Wymagają dużo pracy, ponieważ w stosunkowo krótkim czasie zostaje opanowana spora ilość materiału. Realizując kurs komputerowy pakietowy dowolnego rodzaju staniesz się absolutnie autonomiczny w wybranej domenie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie