Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleniowe InstytutuTurystyki

Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o.

ul. Łężce 23, 30-614 Kraków
tel./fax (12) 423-66-90
www:   http://www.itk.krakow.pl
e-mail:   mmz@itk.krakow.pl
sekretariat@itk.krakow.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1135 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM SZKOLENIOWE INSTYTUTU TURYSTYKI

- zarządzanie i współpraca w turystyce
- marketing w turystyce
- obsługa klienta
- fundusze unijne
- szkolenia informatyczne
- szkolenia językowe
- szkolenia zawodowe w turystyce


Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. działa od 1991 roku. Jest ośrodkiem naukowym prowadzącym stałe i systematyczne badania w zakresie turystyki.
Jest profesjonalną firmą konsultingową dla Unii Europejskiej, Światowej Organizacji Turystyki, Rządu Polskiego oraz lokalnych organów samorządu terytorialnego, gospodarczego i firm turystycznych. Współpracuje z większością liczących się krajowych i międzynarodowych organizacji turystycznych.

Przedmiotem działalności Instytutu Turystyki są badania, ekspertyzy i projekty wdrożeniowe obejmujące m.in.:
  • planowanie rozwoju w turystyce
  • programowanie rozwoju produktu turystycznego
  • opracowanie strategii rozwoju obszarów i miejscowości turystycznych
  • programowanie kierunków rozwoju infrastruktury turystycznej i paraturystycznej
  • analizy marketingowe regionów i miejscowości turystycznych oraz rynków zagranicznych
  • analizy prawne i finansowe przedsięwzięć w turystyce
  • programowanie promocji turystyki

Inwestycja w kadry jest sposobem na dynamiczny rozwój firmy, pomaga pracować wydajniej, oraz niewątpliwie wzmacnia przywiązanie pracowników do firmy. Nasz potencjał, powołana struktura zespołów ekspertów odpowiedzialnych za rozwój poszczególnych produktów i usług, kadra trenerska, mechanizmy kontroli wewnętrznej oraz nowoczesne zaplecze techniczne naszych ośrodków szkoleniowych pozwalają zapewnić Państwu wysoka jakość procesu nauczania. Dzięki temu nasze szkolenia są efektywne i zorganizowane w sposób wygodny dla klientów. Z tego powodu Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o.o. przygotował dla Państwa najnowszą ofertę szkoleń przeznaczonych dla firm z sektora branży turystycznej, administracji publicznej oraz osób poszukujących pracy.

Zarządzanie i współpraca w turystyce
Szkolenie skierowane do kadry zarządzającej w turystyce. Dzięki udziałowi w szkoleniu zapoznają się Państwo ze sposobami organizacji przedsiębiorstw turystycznych oraz zasadami skutecznego zarządzania personelem i firmą.

Marketing w turystyce
Kurs ma na celu zapoznanie uczestników z podstawowymi zasadami i pojęciami z zakresu marketingu. Szczególnie ukierunkowane jest na marketing specyficznego produktu jakim jest produkt turystyczny. Dzięki kompleksowej wiedzy oraz poznaniu różnych metod marketingowych poznają Państwo sposoby na skuteczną promocję firmy i jej produktów.

Obsługa klienta
Szkolenie skierowane do osób pracujących przy obsłudze ruchu turystycznego ukierunkowane na pogłębienie i ulepszenie relacji z klientami – turystami. Szkolenie ma charakter wykładowo-warsztatowy. Dzięki zajęciom teoretycznym poznają Państwo procedury i standardy w zakresie obsługi klienta a także techniki i narzędzia skutecznej sprzedaży. Część warsztatowa nauczy Państwa radzić sobie z tzw. trudnym klientem i rozwiązywać sytuacje problemowe. Profesjonalna obsługa klienta to dźwignia handlu.

Fundusze unijne
Szkolenia prowadzone przez praktyków dostarczą Państwu kompleksowej wiedzy na temat funduszu unijnych. Zdobędą Państwo aktualne informacje i wytyczne a następnie krok po kroku zapoznamy się z budową wniosku o dofinansowanie projektu. Część praktyczna kursu obejmować będzie zajęcia komputerowe przy użyciu generatora wniosków aplikacyjnych. Dzięki szkoleniu zdobędą Państwo kompleksową wiedzę z zakresu pozyskiwania środków unijnych.

Szkolenia informatyczne
Oferujemy szkolenia z programów komputerowych oraz samej obsługi komputera. Proponujemy szkolenia z zakresu pakietu MS Office na każdym stopniu zaawansowania, w tym kursy przygotowujące do egzaminów ECDL. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia z zastosowania metod informatycznych w turystyce. Osoby rozpoczynające swoją przygodę z komputerem zapraszamy na szkolenia z użytkowania komputera od podstaw. Organizujemy także szkolenia na specjalne zamówienie firm.

Szkolenia językowe
Kursy językowe prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania w tym także od podstaw. Oferujemy także język angielski oraz język niemiecki w turystyce a także język obcy w biznesie. Semestralne kursy kończą się egzaminem a potwierdzeniem nabytych umiejętności jest certyfikat ITK sp. z o.o.

Szkolenia zawodowe w turystyce
Od wielu lat z sukcesem organizujemy kurs pilota wycieczek zagranicznych oraz kurs rezydenta. Zapraszamy także na szkolenie z zakresu cateringu z profesjonalną sztuką obsługi klienta a także pierwszą pomoc i bezpieczeństwo w turystyce. Organizujemy także szkolenia na specjalne zamówienie firm.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie