Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Fotografii Dziecięcej

ul. Grzegórzecka 67D/97, 31-559 Kraków
tel. (12) 378-33-05, tel. kom. 533-599-951
www:   http://www.akademia-fotografii-dzieciecej.ple-mail:   biuro@akademia-fotografii-dzieciecej.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2587 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy fotografii dziecięcej
- warsztaty stacjonarne
- kursy internetowe


Akademia Fotografii Dziecięcej to największa w Polsce szkoła fotografowania dzieci oraz miejsce kształcenia profesjonalnych fotografów dziecięcych od poziomu "zerowego" do profesjonalnego. W chwili obecnej ponad 1300 Mam z całej Polski uczy się w Akademii jak fotografować swoje pociechy i rodziny. Mamy Akademii uczą się głównie przez Internet, w domu, w tempie i w porze, która jest dla nich najlepsza. Akademia prowadzi też warsztaty stacjonarne.

W Akademii uczymy fotografii dziecięcej i portretowej w ściśle określonym porządku. Dzięki temu nie tylko opanujesz fotografowanie od strony technicznej, ale także dowiesz się sporo o praktyce, a przede wszystkim znajdziesz i rozwiniesz swój własny unikalny styl.

Kursy w Akademii są stworzone tak, aby łączyły się w jedną, spójną i skuteczną ścieżkę nauki. Wzajemnie się uzupełniają, a ostatecznie kończą zdobyciem umiejętności fotografowania na poziomie profesjonalnym.

Wprowadzenie do fotografii dla Mam - Kurs pierwszy, podstawowy i przez wielu instruktorów uważany za najważniejszy. Kurs uczy technik fotografowania i piękna tej pasji w oderwaniu od sprzętu i osprzętu. Nie bez przyczyny kurs jest pierwszym kursem ścieżki.

Fotografia dziecięca dla Mam - część I - Kolejny kurs gruntownie uczy obsługi aparatu fotograficznego, który posiadasz. To dziesięć rozdziałów pełnych ćwiczeń i praktycznych wskazówek. Jeżeli nie posiadasz jeszcze aparatu lustrzanki - bardzo dobrze. Wiele Mam uczy się na tym kursie na pożyczonym sprzęcie lub na aparatach kompaktowych z trybami półautomatycznymi (A, AV, S, TV). Po zakończeniu tego kursu będziesz dokładnie widziała co kupić dla siebie.

Sekrety fotografowania emocji - Kurs w całości poświęcony fotografowaniu emocji. Emocje i światło - dwa elementy, które są sednem fotografii dziecięcej i portretowej. Kurs to nie tylko praktycznie wskazówki na temat fotografowania emocji, ale głównie opisy fotograficznych zabaw i sposobów na aranżowanie emocjonalnych sytuacji w plenerze.

Fotografia dziecięca dla Mam - część II - Pora na światło. Oto kurs, który w całości skupia się na technikach oświetlenia. Po raz pierwszy gruntownie przestudiujemy też techniki fotografowania lampą w plenerze i studiu. Dopiero teraz, kiedy podstawowe techniki fotografowania bez lampy błyskowej opanowane są do perfekcji. Kurs jest kursem średnio-zaawansowanym i zaawansowanym.

Obróbka i publikowanie zdjęć w Adobe Lightroom - Podczas gdy wiele Matek pragnie opanować sztukę obróbki fotograficznej jak najszybciej w Akademii to raczej uwieńczenie nauki fotografii niż jej początek. Obróbka fotograficzna nie jest drogą na skróty. Jeżeli jednak Twoje fotografie będą pełne emocji i magii światła, przekonasz się jak za pomocą obróbki zamienić je w artystyczne arcydzieła. Kurs obróbki nie jest instruktażem obsługi oprogramowania. To dwanaście rozdziałów wiedzy na temat czytania fotografii i interpretacji artystycznej.

Warsztaty Finalne / Mistrzowskie - to warsztaty cykliczne organizowane w Krakowie lub Warszawie dla tych Mam, które po ukończeniu ścieżki podstawowej w Akademii Fotografii Dziecięcej nadal nie zdobyły tytułu Super-Mamy Akademii. Dla tych Mam warsztaty są darmowe. Na warsztatach uzupełniamy zatem luki każdej z uczestniczek oraz wskazujemy indywidualną drogę do uzyskania akredytacji Akademii Fotografii Dziecięcej.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie