Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Szkoleń "Top School"

ul. Stańczyka 22/71, 30-126 Kraków
tel. 535-620-690, 660-418-553
www:   http://www.topschool-pnf.pl
e-mail:   szkolenia@topschool.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2021 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy PNF
- kursy terapii manualnej N.A.P
- kursy i szkolenia dla fizjoterapeutów


Firma Top School zajmuje się organizacją kursów PNF. Szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Organizowane przez naszą firmę kursy PNF pozwolą Państwu na dołączenie do grona terapeutów pracujących tą metodą. Wystawiane certyfikaty mają akredytacje międzynarodowych stowarzyszeń i tym samym są uznawane na całym świecie. Kursy odbywają się w Krakowie i Warszawie.

PNF - Proprioceptive Neuromuscular Facilitation
Koncepcja PNF jako najstarsza ze wszystkich tzw. neurofizjologicznych uczy od pierwszego dnia kursu podstawowego myślenia funkcjonalnego, pokazuje uczestnikowi możliwości analizy funkcji jak również dysfunkcji pacjenta w życiu codziennym. Pacjent staje się u każdego terapeuty koncepcji PNF jego partnerem a nie obiektem terapii dostosowywanym do wyuczonych szkół terapii lub ich metod

Kurs podstawowy (Basic) - 100 godzin lekcyjnych, składa się z dwóch części. Pierwsza to zapoznanie z filozofią, zasadami głównymi, teoretyczne i praktyczne przedstawienie koncepcji, technik, wzorców ruchowych, analiza i facylitacja chodu, praca na macie, demonstracje pracy z pacjentami przez instruktora IPNFA. Druga to rozwinięcie ww. zagadnień, więcej przykładów klinicznych oraz praca z pacjentem pod nadzorem instruktora.

Kurs rozwijający (Advanced) (3 A) - 50 godzin lekcyjnych. Po półrocznej przerwie przeznaczonej na zbieranie doświadczeń z pacjentem można przystąpić do tego szkolenia. Analiza ruchu i funkcji oraz funkcjonalne zastosowanie koncepcji PNF odbywają się jeszcze intensywniej niż na kursie podstawowym. Codzienna praca z pacjentem pozwala na praktyczne utrwalenie zdobytej wiedzy. Kurs ten kończy się egzaminem pisemnym i praktycznym w języku polskim, po którym zyskuje się tytuł Dyplomowanego Terapeuty PNF. Kurs rozwijający (3 B) - 50 godzin lekcyjnych, po ponownej półrocznej przerwie jest to jedna z możliwości dalszej edukacji, kurs ten musi być prowadzony przez innego instruktora z tytułem Advanced, co daje możliwość poznania innego punktu widzenia pewnych problemów.

Kurs kliniczny 4 PNF w neurologii, PNF w ortopedii, PNF w uszkodzeniu rdzenia kręgowego. Zależnie od zainteresowań istnieje możliwość uczestnictwa po kursie 3 A w jednym z kursów klinicznych, zakończonych również egzaminem, a traktowanym na równi z kursem 3 B

Kurs egzaminacyjny 5 - po ukończeniu kursu podstawowego, kursu 3 A, kursu 3 B lub kursu klinicznego 4 można złożyć podanie w komitecie edukacyjnym IPNFA o dopuszczenie do kursu egzaminacyjnego.

Terapia manualna N.A.P.
Neuromuscular Arthroskelettal Plasticity (Nerwowo-mięśniowa i stawowo-szkieletowa plastyczność) N.A.P. łączy koncepcję tradycyjnej terapii manualnej, zajmującej się biomechaniką stawów i neurodynamiką tkanek z neurofizjologiczną wiedzą.

N.A.P. jest integracją nerwowo-ortopedycznej koncepcji terapii manualnej stosowanej w neurologii, ortopedii i traumatologii. Celem terapii jest zapobieganie i eliminowanie zaburzeń strukturalnych spowodowanych między innymi przez nieprawidłowy tryb życia.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie