Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Instytut Integralnej Psychoterapii GESTALT

ul. Beskidzka 10, 30-622 Kraków
tel. (12) 421-25-53, fax (12) 346-14-53
www:   http://www.gestalt.edu.ple-mail:   biuro@gestalt.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2590 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PSYCHOTERAPEUTÓW I TRENERÓW GRUPOWYCH

SZKOŁA SUPERWIZORÓW

SZKOŁA LETNIA GESTALT

SZKOLENIA GESTALT

- program Pomocy Psychologicznej
- warsztaty na zamówienie
- warsztaty dla profesjonalistów
- szkolenia uzupełniające

Szkoła Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych

Szkoła adresowana jest do psychologów, pedagogów, lekarzy i osób z wyższym wykształceniem zajmujących się pomocą psychologiczną, pragnących rozwijać umiejętności zawodowe w kierunku kwalifikowanej psychoterapii ze szczególnym akcentem na psychoterapię egzystencjalną.

Szkolenie jest całościowe, specjalistyczne. Obejmuje teorię i metodologię, praktykę kliniczną i superwizję. w zakresie psychoterapii egzystencjalnej oraz podstaw psychoterapii psychodynamicznej, poznawczej i systemowej. Realizatorami są certyfikowani psychoterapeuci Gestalt oraz specjaliści-praktycy pozostałych nurtów terapii (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne, Ośrodek Psychoterapii Systemowej).

Do Szkoły zapraszamy osoby z dyplomem ukończenia uczelni wyższej, zaangażowane w pracy nad własnym rozwojem oraz pracujące w praktyce psychologicznej. W procesie rekrutacji Kandydaci wypełniają ankietę oraz odbywają rozmowę kwalifikacyjną.

Szkoła Superwizorów

Szkoła Superwizorów (akredytowana przez EAGT) jest szkoleniem dla psychoterapeutów, którzy co najmniej od pięciu lat posiadają certyfikat psychoterapeuty, a minimum od dziesięciu praktykują jako psychoterapeuci.

Udział w szkoleniu jest okazją do nabywania i doskonaleniu umiejętności superwizorskich, dlatego oczekujemy od uczestników, że wobec młodszych i mniej doświadczonych kolegów pełnią już funkcje superwizorskie lub/i prowadzą szkolenia w zakresie psychoedukacji i psychoterapii.

Celem szkolenia jest wszechstronne przygotowanie psychoterapeutów do pełnienia funkcji superwizora w zakresie psychoterapii.

Zaproszeni superwizorzy realizują program autorski odnosząc się jednocześnie do następujących zagadnień:
  • ramy pojęciowe i teoretyczne dla superwizji
  • superwizji pracy terapeutycznej w trakcie szkolenia psychoterapeutów
  • superwizji pracy terapeutycznej samodzielnych, certyfikowanych psychoterapeutów
  • kontrakt, kontakt superwizyjny
  • umiejętności superwizorskie

Po zakończeniu Szkoły i spełnieniu wymogów procedury certyfikacyjnej, absolwenci mogą zdawać egzamin na Certyfikat Superwizora EAGT.

Szkoła Letnia Gestalt

Tradycyjnie w ostatni tydzień sierpnia organizujemy szkolenie doskonalące kwalifikacje zawodowe terapeutów. Szkoła Letnia Gestalt adresowana jest do psychoterapeutów prowadzących terapię indywidualną, grupową, terapię par i rodzin.

Celem Szkoły jest wzrost kompetencji uczestników szkolenia – zwiększenie wiedzy teoretycznej, umiejętności praktycznych i osobistych kompetencji potrzebnych do prowadzenia rzetelnego procesu terapeutycznego.

Program Szkoły jest tak skonstruowany, aby w ramach procesu szkolenia zapewnić uczestnikom możliwość doświadczania i asymilacji wszystkich treści teoretycznych, umiejętności warsztatowych oraz osobistych doświadczeń w spójny system kompetencji psychoterapeuty:
  • Przed południem każdy uczestnik Szkoły ma możliwość praktykowania roli terapeuty, podlega terapii własnej w roli klienta, doskonali umiejętności diagnostyczne, jako obserwator, a także uczy się rozwoju procesu terapeutycznego poprzez pracę superwizyjną.
  • Po południu uczestnicy pracują w grupach i zdobywają wiedzę i umiejętności w zakresie różnych form terapii Gestalt: terapii pary, terapii rodzin a także specyfiki pracy z klientami z uwzględnieniem mechanizmów unikania kontaktu. Sesje są filmowane, co umożliwia uczenie się obserwacji fenomenologicznej, a także pomaga we wnikliwej analizie obserwowanych zjawisk.

Dla absolwentów Szkół Psychoterapeutów i Trenerów Grupowych zajęcia te są uzupełnieniem programu szkoleniowego, a także formą ustawicznego kształcenia (Od momentu akredytacji Instytutu przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT) jest możliwe uzyskanie Certyfikatu Terapeuty Gestalt, po spełnieniu wszystkich wymogów Szkoły i zdaniu Egzaminu Certyfikacyjnego.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie