Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Leader School

ul. Urbanowicza 10a, 31-802 Kraków
tel. (12) 658-61-15, tel. kom. 606-870-990
www:   http://www.krakow.leaderschool.com.pl
e-mail:   krakow@leaderschool.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2392 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LEADER SCHOOL OFERUJE:

- kursy językowe (nauka języków obcych dla osób dorosłych i młodzieży)
- zarządzanie informacją (kursy szybkiego czytania, technik pamięciowych oraz efektywnego notowania)
- zajęcia dla dzieci i rodziców (wyjątkowa oferta zajęć językowych i ogólnorozwojowych dla dzieci opartych na autorskich metodach nauczania oraz niezwykłe warsztaty dla rodziców i pedagogów)

Leader School to sieć szkół językowych działająca od ponad 13 lat na terenie całej Polski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiedliśmy wiedzę i praktykę, która pozwala nam na podejmowanie działań w różnych obszarach edukacji. Jesteśmy firmą edukacyjną oferującą nowoczesne podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy.

Edukacja jest dla nas najważniejsza, dlatego poprosiliśmy uznanych ekspertów o stworzenie metod nauki, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających. W ten sposób powstały wyjątkowe propozycje.

Posiadamy szeroką ofertę programów szkoleniowych, dlatego w naszej szkole uczą się dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak również całe rodziny. Mamy do zaoferowania ciekawe i aktywne metody nauczania, dzięki którym nauka staje się przyjemnością.

Nasza oferta programów edukacyjnych powstała w oparciu o wieloletnie doświadczenie, wiedzę oraz nieustanne poszukiwanie sposobów efektywnego uczenia się. Tworzymy ją wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów. Jesteśmy szkołą która dzięki zaangażowaniu właścicieli oraz kadry cały czas się rozwija. Jest to miejscem gdzie klienci nie tylko uczą się, ale również miło spędzają czas w przyjemnych wnętrzach.

Z myślą o swoich Słuchaczach wzbogacamy swoją działalność organizując koncerty, spotkania z ciekawymi ludźmi, imprezy rekreacyjno-sportowe czy półkolonie w czasie ferii i wakacji.

Dysponujemy wyselekcjonowaną kadrą lektorów i trenerów, którzy posiadają przygotowanie metodyczne i pedagogiczne do pracy z różnymi grupami wiekowymi.
Są to ludzie otwarci i energiczni przekazujący zdobytą wiedzę z pasją.

Naszą kadrę cechuje przede wszystkim to, że swoją wiedzę przekazuje w sposób przystępny w przyjaznej atmosferze, ale jednocześnie stawia wysokie wymagania i potrafi zmobilizować słuchaczy do systematycznej pracy.

Dbamy o najwyższą jakość kształcenia, dlatego też zajęcia prowadzone w naszej szkole są systematycznie hospitowane przez Dyrektorów Metodycznych.

Więcej informacji na naszej stronie internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie