Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
British School

Ogólnopolska Szkoła Językowa

ul. Kopernika 9, 05-120 Legionowo
tel. (22) 774-45-11, tel. kom. 501 016 055
www:   http://www.britishschool.pl
e-mail:   legionowobs@britishschool

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3609 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


KOGO UCZYMY?

- dzieci
- młodzież i studentów
- dorosłych
- pracowników firm
 

OFERTA JĘZYKOWA/ TŁUMACZENIA

- język angielski
- język francuski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język rosyjski
- język włoski
- język szwedzki
- język arabski

OFERUJEMY KURSY

- kursy przygotowujące do matury
- kursy przygotowujące do egzaminu
  gimnazjalnego

- przygotowujące do egzaminów Cambridge
  pozwalające zdobyć certyfikaty FCE, CAE

- kursy konwersacyjne z Native
  Speaker`em

- intensywne kursy wakacyjne
- zajęcia indywidualne "face to face"
  1 osoba lub 2 osoby

- kursy dla firm
- Business English

Nabór do naszej szkoły trwa CAŁY ROK

Działamy, ucząc żywego języka obcego, dającego możliwość swobodnej komunikacji na całym świecie. Współpracujemy z przedsiębiorstwami produkcyjnymi, firmami handlowymi, hotelami i sieciami zagranicznymi. Uczyliśmy i uczymy kadry managerskie, pracowników działów marketingu, obsługi klienta, szefów produkcji oraz pracowników chcących podnieść swoje kwalifikacje z myślą o przyszłej karierze zawodowej.

Filia British School w Legionowie rozpoczęła swoją działalność 1 września 2004. Specjalizujemy się w nauce języka angielskiego, zajęcia na wyższych poziomach prowadzone są przez native speakerów. Przygotowujemy do egzaminów FCE, CAE, CPE, Matury podstawowej i rozszerzonej, egzaminu gimnazjalnego. Oferujemy również zajęcia z zakresu języka francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, rosyjskiego oraz szwedzkiego.

Naszym celem jest idealne zaspokojenie potrzeb Klienta, dlatego do każdej grupy i każdego słuchacza podchodzimy indywidualnie, określając jego potrzeby i dostosowując odpowiedni program nauczania, dający maksimum zadowolenia i szybko widoczne efekty.

Nasza metoda nauczania wymusza zmianę tradycyjnego schematu prowadzonych zajęć, zmieniając proporcje w nauce poszczególnych umiejętności językowych na korzyść mówienia w języku obcym.
Jako pierwsi w Legionowie wprowadziliśmy zajęcia z użyciem tablic multimedialnych - przyjdź i sprawdź jak to działa ! Zajęcia prowadzimy stacjonarnie w siedzibie naszej szkoły, ale również w ofercie posiadamy szkolenia, które możemy przeprowadzić w siedzibie zainteresowanej firmy. Nasza metoda nauczania wymusza zmianę tradycyjnego schematu prowadzonych zajęć, zmieniając proporcje w nauce poszczególnych umiejętności językowych na korzyść mówienia w języku obcym.

UCZYMY WSZYSTKICH ZA NAPRAWDĘ PRZYSTĘPNĄ CENĘ - i na optymalnych warunkach finansowych - płatność kursu w British School może być opłacana ratalnie. Dla stałych Klientów mamy specjalne rabaty cenowe!

W RAMACH KURSU:

 • Bezpłatne podręczniki - po co za nie płacić i szukać ich w różnych księgarniach? Przyniesiemy je na zajęcia.
 • Bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym - coś nie jest tak jasne jak powinno być? Spróbujmy jeszcze raz, sam na sam z lektorem.
 • Konwersacje z native speaker?em w ramach każdego kursu - nacisk na komunikowanie się zobowiązuje. Konwersacje to zajęcia, na których rozwiązujemy język największym milczkom.
 • Regularne opinie - dobrze jest stale śledzić swoje postępy w nauce. Raz w miesiącu prześlemy Państwu pisemną opinię lektora, który zasugeruje, nad czym trzeba szczególnie popracować.
 • Dostęp do uzupełniających zajęć przez internet e-learning
 • Tablica multimedialna - dla urozmaicenia tradycyjnych zajęć: z wykorzystaniem podręczników elektronicznych OUP oraz Internetu.
 • Małe grupy - mała grupa oznacza dobra grupa. Nauka jest przyjemna, a efekty przychodzą szybciej. W British School grupy są 10-12 osobowe. To wystarczy...
 • Doświadczenie Oxford University Press - metodycy tego wydawnictwa uchodzą za najlepszych. To oni pomogli nam ustalić program zajęć tak, aby nauka przychodziła łatwo, a efekty były widoczne jak najszybciej.

JAK PODJĄĆ NAUKĘ?

 1. Odwiedź biuro Szkoły w Legionowie przy ul. Kopernika 9 i opowiedz o swoich oczekiwaniach, celach i dotychczasowym kontakcie z językiem. Nasi konsultanci przedstawią Ci najlepsze rozwiązanie.
 2. Do British School można zapisać się przez cały rok, aby jednak w pełni skorzystać z kursu zalecamy rozpoczęcie nauki wraz z początkiem roku akademickiego.
 3. Jeśli uczyłeś się już wcześniej języka lub miałeś z nim kontakt napisz test kwalifikacyjny (u nas w szkole lub drogą internetową). To pozwoli nam zaproponować Ci kurs o odpowiednim poziomie zaawansowania. Osoby pragnące zacząć naukę od podstaw kwalifikowane są bez testu na poziom podstawowy.
 4. Teraz otrzymasz informację o terminach zajęć kursu odpowiadającego Twojemu poziomowi zaawansowania. Będziesz uczyć się w grupie COMFORT (8-12 os.) lub EXCLUSIVE (4-7 os.) - wybór należy do Ciebie.
 5. Jeżeli decyzja została podjęta, powinniśmy teraz podpisać umowę. Przy zapisie wymagana jest wpłata przynajmniej pierwszej raty. Jeśli nie masz jeszcze 18-tu lat umowę musi podpisać osoba pełnoletnia. Opłatę za kurs możesz uiścić w całości za rok z góry lub podzielić ją na nie oprocentowane raty udzielane przez Szkołę, bez dodatkowych formalności.
 6. Umowa zawierana jest na rok, jednakże możesz ją rozwiązać w każdej chwili zachowując jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Nadpłata za niewykorzystane godziny wykładów zostanie ci zwrócona. Jeśli w czasie trwania nauki, zmienisz miejsce zamieszkania, przeniesiemy cię do wybranego oddziału British School w Polsce, gdzie będziesz kontynuować naukę.
 7. W dniu pierwszych zajęć otrzymasz podręczniki i poznasz lektora, który będzie cię uczył wybranego języka. W British School uczą zarówno Polacy jak i obcokrajowcy (native speakers).
 8. Podczas trwania kursu będziesz informowany o postępach, wynikach testów oraz frekwencji. Jeśli byłeś nieobecny na zajęciach, zaległości możesz nadrobić korzystając z bezpłatnych konsultacji z lektorem. Otrzymasz również wszystkie materiały z zajęć, na których cię nie było.
 9. Na zakończenie danego poziomu nauki napiszesz test końcowy. To pozwoli Ci uzyskać certyfikat znajomości języka i przejść na kolejny poziom nauki. Po zakończeniu kursu dowiedz się, jaki rabat Ci przysługuje w roku następnym. Będziesz mieć możliwość zarezerwowania sobie miejsca w grupie z wybranymi przez Ciebie terminami zajęć i lektorem.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie