Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Biznesu i Promocji Kadr

Sp. z o.o.

Os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski
tel. (41) 247-66-76
www:   http://www.cbpk.pl
e-mail:   cbpk@cbpk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 25275 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLIMY Z ZAKRESU:

- opracowania biznes planu oraz możliwości pozyskania dofinansowania ze środków UE
- informatyki
- przedsiębiorczości
- edukacji
- nauki języków

O firmie
Oferta, którą przygotowaliśmy jest skierowana dla:
- firm chcących skorzystać z usług szkoleniowych i doradczych w zakresie opracowania biznes planu oraz możliwości pozyskania dofinansowania ze środków UE
- osób chcących zdobyć lub podnieść swoje kwalifikacje co w przyszłości zaowocuje zwiększeniem ich mobilności zawodowej, zapewni im wzrost poziomu wiedzy zawodowej, przekwalifikowaniem lub zmianą zatrudnienia, zwiększeniem zdolności w zakresie dostosowania umiejętności i kwalifikacji zawodowych do wymogów regionalnego rynku pracy w warunkach członkostwa w UE.

Spółka
dysponuje bazą danych doradców i szkoleniowców, posiadających specjalistyczną wiedzę oraz doświadczenie zawodowe w obszarze: psychologii, doradztwa zawodowego, pośrednictwa pracy, outpleacmentu (zwolnień grupowych), zarządzania funduszami UE, ekonomii i przedsiębiorczości, opracowywania biznes planów w MŚP oraz nauki języków. Kadra merytoryczna stale podnosi swoje kwalifikacje - dzięki tym działaniom Spółka może wyselekcjonować profesjonalnie przygotowanych (merytorycznie i pedagogicznie) doradców i szkoleniowców.

Szkolenia
i doradztwo prowadzone są z wykorzystaniem technik informacyjnych i multimedialnych, podnoszących efektywność kształcenia i stymulujących rozwój zainteresowań słuchaczy. Każda sala wykładowa wyposażona jest w odpowiednie środki dydaktyczne i szkoleniowe t.j. tablice, flipcharty, projektory oraz w jednej z sal umieszczono stanowiska komputerowe z pełnym oprogramowaniem.

Szkolenia
Misją działalności spółki jest budowanie solidnych podstaw dla sprostania zmianom. Ofertę szkoleniową opracowujemy po przeprowadzeniu analizy potrzeb szkoleniowych. Analiza dotyczy specyfiki pracy oraz wiedzy i umiejętności uczestników. Dopasowujemy do nich proponowane treści i metody. Posługujemy się następującymi narzędziami analizy: wywiad z przyszłymi uczestnikami, testy wiedzy oraz kwestionariusze/ ankiety samooceny umiejętności. Uczestnicy kursów oferowanych przez spółkę nigdy nie pozostaną bierni - będą aktywnie uczyć się nowych umiejętności. Źródłem sukcesu CBPK Sp. zo.o. jest znakomity zespół specjalistów łączących profesjonalną wiedzę z talentem dydaktycznym. Tworzą go stali współpracownicy, szkoleniowcy z zakresu ekonomii, psychologii, zarządzania zasobami ludzkimi, prawa. Celem naszych szkoleń jest wykształcenie trwałych postaw i wzorów postępowania, dbałość o dokładne poznanie indywidualnych potrzeb potencjalnych Klientów i skuteczne ich zaspakajanie. Szkolenia prowadzone będą z wykorzystaniem technik informacyjnych i multimedialnych pod kątem prowadzenia firmy i wykorzystania nowo poznanych programów księgowych w działalności gospodarczej oraz doskonalenia umiejętności korzystania z nowoczesnych technologii IT, środków dydaktycznych i materiałów szkoleniowych, podnoszących efektywność kształcenia i stymulujących rozwój zainteresowań słuchaczy. Spółka dąży do poprawy jakości zarządzania i obsługi klienta poprzez świadczenie usług doradczych oraz prowadzenia profesjonalnych szkoleń odbywających się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Realizujemy szkolenia zarówno w systemie zamkniętym jak i otwartym

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie