Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Transfer - Kurs Fotografii Dla Wymagających

ul. Zeylanda 9/3, 60-808 Poznań
tel. kom. 603-329-280, 606-975-473
www:   http://kursfotografii.ple-mail:   info@kursfotografii.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1367 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs podstawowy fotografii
- kurs DTP
- kurs obsługi aparatu fotograficznego
- kurs fotografii mody
- cyfrowa obróbka fotografii
- warsztaty fotoreportażu z Filipem Springerem
- warsztaty fotografii ślubnej
- kurs wakacyjny fotografii
- weekendowy kurs fotografii
- intensywny kurs fotografii
- kurs zaawansowany fotografii


Kursy fotografii prowadzą wspólnie od ponad 12 lat. To dzięki ich determinacji i zapałowi, możesz dowiedzieć się więcej o fotografii.

Kurs podstawowy fotografii
Na podstawowy kurs fotografii w Poznaniu zapraszamy osoby początkujące i średnio zaawansowane, pragnące rozwijać swoje praktyczne umiejętności. Zajęcia są prowadzone w formie warsztatów, na których rozwiązujemy najczęściej pojawiające się problemy podczas fotografowania. Nauczymy Cię między innymi swobodnego posługiwania się twoim aparatem, na zajęciach plenerowych pokażemy jak wykorzystać naturalne otoczenie, jak korzystać ze światła słonecznego. Zajęcia z mody poprowadzi fotografka MANGDA zajmująca się na co dzień wydobywaniem piękna kobiet. Przybliży znaczenie stylizacji, makijażu przy fotografii mody. Zajęcia studyjne nauczą posługiwania się oświetleniem przy portrecie i martwej naturze, przez co zdjęcia w studio staną się przyjemnością. Kolejną atrakcją jest spotkanie z fotografem zajmujący się fotoreportażem i dokumentem fotograficznym. Przybliżymy, tajniki cyfrowej obróbki zdjęć i inne atrakcje, które pozwolą mile spędzić ten czas.

Cyfrowa obróbka fotografii
W zajęciach z cyfrowej obróbki fotografii nauczysz się jak sprawnie i efektywnie przeprowadzić korektę zdjęć, poznasz narzędzia, funkcje, i triki programu Photoshop. Zapewniamy pracę w komfortowych warunkach pod okiem wykwalifikowanego wykładowcy z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie.

Kurs fotografii mody
Zapraszamy na kurs wszystkich zainteresowanych fotografią mody. Moda to jeden z popularniejszych wśród fotografów tematów cieszący się dużym uznaniem i prestiżem, wymagający jednak od fotografa wiedzy i pracy aby osiągnąć dobre efekty. Gościem specjalnym na kursie będzie MANGDA FOTOGRAFKA KOBIET która na zajęciach przybliży swój styl pracy, pokaże jak współpracować z modelką, zdradzi wiele szczegółów ze swojego warsztatu pracy. Uczestnicy kursu będą pracować z modelkami, poznają znaczenie profesjonalnego makijażu i stylizacji. Pokażemy pracę z modelką zarówno w studio jak i plenerze. Do dyspozycji będą w pełni wyposażone dwa studia fotograficzne, garderoba, zaplecze.

Kurs DTP
Zapraszamy wszystkich chętnych pragnących w świadomy sposób zapanować nad swoimi pracami podczas druku. Kurs poprowadzi doświadczony grafik i wykładowca programów graficznych Szymon Kropaczewski.

Kurs obsługi aparatu fotograficznego
Współczesny aparat fotograficzny daje ogromne możliwości, które niestety często ukryte pod gąszczem przycisków, opcji menu, i możliwości ustawień nie pozwalają wykorzystać wszystkich jego możliwości. Kurs ma charakter indywidualny, w który wchodzą dwa spotkania, na których poznasz swój aparat. Kurs skierowany jest głównie do osób początkujących.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie