Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu

ul. Wieniawskiego 5/9, 61-712 Poznań
tel./fax (61) 853-80-37
www:   http://odksimp.pl
e-mail:   biuro@odksimp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1500 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- szkolenia zawodowe
- szkolenia personalne
- szkolenia sprzedażowe
- szkolenia menedżerskie
- szkolenia językowe


Ośrodek Doskonalenia Kadr SIMP w Poznaniu
Początki działalności szkoleniowej można liczyć od II połowy XX wieku. W tym okresie ukształtował się przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Mechaników Polskich ZODOK-SIMP (Zespół Ośrodków Doskonalenia Kadr SIMP). Wstępne założenia z zakresu prowadzenia szkoleń teoretycznych jak i praktycznych, (które kontynuowane są do dzisiaj), dotyczyło doskonalenia pracowników kadry inżynieryjno-technicznej, w celu podnoszenia kwalifikacji do sprawnego, efektywnego i bezpiecznego wykonywania pracy w danym zawodzie. Istotnym atutem tych szkoleń, jest fakt, że są one organizowane przy bliskiej współpracy przedsiębiorstw przemysłowych, posiadających dobrze wyposażone laboratoria. Dzięki temu słuchacze, oprócz wiedzy teoretycznej, mogą także odbyć praktykę w danej dziedzinie.

Niewątpliwym atutem ODK SIMP jest posiadanie wysoko kwalifikowanej kadry wykładowców, których doświadczenie nie tylko poparte jest dyplomami, certyfikatami i odbytymi kursami, ale także praktyką zawodową realizowaną zarówno w pracy jak i na szkoleniach. Wpływa to na jakość i fachowość prowadzonych zajęć.

Organizujemy szkolenia całkowicie dopasowane do specyfiki i potrzeb danej firmy, współpracujemy z najlepszymi trenerami, posiadającymi nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim spore doświadczenie praktyczne. Nasza oferta obejmuje:

Szkolenia zawodowe:
  • obsługa wózków widłowych
  • szkolenia BHP
  • obsługa urządzeń transportu bliskiego
  • hakowy
  • uprawnienia energetyczne

Szkolenia personalne:
Szkolenia sprzedażowe - to warsztaty i cykle szkoleniowe dla handlowców, telemarketerów, pracowników obsługi klienta, a także dla wszystkich tych którzy chcą zdobyć przydatne informacje z zakresu mechanizmów sprzedaży.
Umiejętności menadżerskie - pozwalają na zdobycie zdolności do sprawnego i skutecznego rozwiązywania problemów w firmie, a także właściwego zarządzania.
Rozwijanie osobowości - szkolenia gwarantują zdobycie przydatnych umiejętności, takich jak efektywna komunikacja z Klientem, rozwój zdolności interpersonalnych.
Zagadnienia prawne - Szkolenia z zakresu prawa, mające na celu przybliżenie wybranych zagadnień prawnych w sposób prosty i praktyczny.
Szkolenia ekologiczne - Ekologia to w obecnych czasach niezwykle ważny i popularny nurt. Świadomości właściwego funkcjonowania zgodnie z jej zasadami przyczynia się do rozwoju proekologicznych postaw i propagowania ich w społeczeństwie.
Kursy komputerowe - pozwalają przybliżyć środowisko komputerowe, zapoznać się ze specyfika działania poszczególnych programów, ukazać z jaką łatwością możliwa jest ich obsługa, a także dodać pewności siebie w pracy.
Komunikacja - jeśli interesują Cię negocjacje lub komunikacja w biznesie i uważasz, że takie zaplecze merytoryczne przyczyni się do Twojego sukcesu to poniższe szkolenia są właśnie dla Ciebie.

Szkolenia językowe:
Oferta nasza skierowana jest to zorganizowanych grup nie zależnie od poziomu zaawansowania oraz pełnionego stanowiska. Szkolenia językowe dobierane są z uwzględnieniem wszystkich aspektów w celu zwiększenia efektywności przyswajania wiedzy oraz ukazaniu, że staramy się, aby każdy nasz kurs był opatrzony najwyższą jakością.

Dostępne szkolenia: język angielski, język hiszpański, język rosyjski, język francuski, język niemiecki.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie