Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego "PAAB"

ul. Szmaragdowa 8, 62-020 Swarzędz
tel. kom. 515-400-001, tel. kom. 515-400-002
www:   http://www.paab.ple-mail:   biuro@paab.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1462 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

WIELKOPOLSKI INSTYTUT KSZTAŁCENIA PRZEDMEDYCZNEGO "PAAB"

- międzynarodowe certyfikowane kursy i szkolenia z pierwszej pomocy (FACC, EFR)
- Pierwsza pomoc przedmedyczna (CPR / RKO / BLS)
- Drugorzędowa pomoc przedmedyczna (First Aid)
- Pierwsza pomoc przedmedyczna Dzieciom
- Używanie Automatycznych Defibrylatorów (AED)

SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI

- nadające państwowe kwalifikacje do nauczania pierwszej pomocy w Szkołach i Placówkach Oświatowych
- nadające państwowe kwalifikacje do nauczania pierwszej pomocy w Szkołach i Placówkach Oświatowych dodatkowo kurs Instruktorski FACC

Nasza specjalność, to edukacja społeczeństwa w zakresie udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.
Naszym priorytetem jest propagowanie, rozpowszechnianie wiedzy na temat ratownictwa przedmedycznego, gdyż uważamy, że nie ma nic cenniejszego niż ludzkie życie.Stosujemy programy nauczania zgodne z założeniami First Aid Certyfication Centre z siedzibą w Londynie (instytucja specjalizująca się w zakresie dydaktyki i wdrażania nowoczesnych programów nauczania pierwszej pomocy przedmedycznej) oraz Emergency First Response z siedzibą w Bristolu (międzynarodowa organizacja z ponad 40 letnim doświadczeniem w zakresie szkolenia ratowników, instruktorów i trenerów na całym świecie).

Z nami przyswajanie umiejętności jest łatwe a dodatkowo gwarantuje, że wyuczone postawy stają się nawykami a w sytuacji awaryjnej człowiek działa automatycznie, nie zastanawiając się nad kolejnością czy sposobem w jaki powinien postąpić. Przed oczami ma schemat ABCD`S. To wszystko w połączeniu z pasją z jaką podchodzimy do każdego szkolenia sprawia, że kursanci bardzo wysoko oceniają naszą pracę i chętnie uczestniczą w zajęciach.

Naszą misją jest stworzenie nowej marki oraz rozpoznawalnego standardu edukacyjnego pod nazwą PAAB. Dążymy do tego, aby każdy przekonał się, że zagadnienie niesienia pierwszej pomocy przedmedycznej może być łatwe i przyjemne. Chcemy dotrzeć do tych ludzi, którzy tego nie wiedzą, gdyż może to właśnie od nich zależeć będzie życie któregoś z Państwa lub nas. Chcemy aby standardem wśród ludzi stała się znajomość zasad i sposobu udzielania pomocy poszkodowanemu.

KURSY I SZKOLENIA

Nasza oferta jest elastyczna i dopasowana dla każdego w zależności od potrzeb.

  • dla każdego z was
  • dla firm
  • dla firm szkoleniowych bhp
  • dla ośrodków szkolenia kierowców
  • dla szkoły
  • dla młodych rodziców
  • dla opiekunów niemowląt, dzieci, osób dorosłych

MIĘDZYNARODOWE KURSY I SZKOLENIA PIERWSZEJ POMOCY PRZEDMEDYCZNEJ

Szkolenia pierwszej pomocy W sytuacjach wymagających od nas szybkiej reakcji przebyte szkolenia pierwszej pomocy mogą uratować komuś życie. Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego PAAB może przeprowadzić dla Państwa profesjonalny międzynarodowy kurs pierwszej pomocy czy szkolenie. Choć miejscem prowadzenia naszej działalności jest Poznań oraz całe województwo wielkopolskie. Działamy na terenie całego kraju, realizując misje propagowania wiedzy z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Podczas kursów i szkoleń główny nacisk kładziemy na zdobycie przez każdego uczestnika praktycznej wiedzy i umiejętności, aby słowa Pierwsza Pomoc zawsze były równoznaczne z wiedzą, którą powinien posiadać każdy z nas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

OGÓLNE INFORMACJE O FIRMIE

Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego PAAB, na podstawie art. 82 ust. 1, 3-5, w związku z art. 5c pkt. 3 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty (tekst jedn. Dz. U. z 2004 r. Nr 256, poz. 2572 z późn. zm.), został wpisany do ewidencji szkół i placówek niepublicznych przez Starostę Powiatu Poznańskiego, pod numerem WE.4320-95/2010. Zgodnie z powyższym zapisem Placówka rozpoczęła swoją działalność 15.04.2010 r.

Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego PAAB, na podstawie art. 20 ust. 4 ustawy z dnia 20 kwietnia 2004r. o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy (Dz. U. z 2008 Nr 69. poz. 415 z późn. zm.), został wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Poznaniu, pod numerem 2.30/00082/2010.

Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego PAAB, na mocy uprawnień trenerskich i instruktorskich kadry dydaktycznej upoważniony jest do prowadzenia międzynarodowych kursów i szkoleń zarówno ratowniczych jak i instruktorskich w systemie First Aid Certification Centre oraz Emergency First Response.

Wielkopolski Instytut Kształcenia Przedmedycznego PAAB, na podstawie umowy współpracy z Instytutem Doskonalenia Nauczycieli „PRECURSOR” od dnia 01.06.2010 r. upoważniony jest do organizowania i prowadzenia szkoleń dla nauczycieli nadających państwowe uprawnienia do nauczania pierwszej pomocy w szkołach i placówkach oświatowych, zgodnie z Ustawą o Państwowym Ratownictwie Medycznym z 2006 r. oraz aktami wykonawczymi.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie