Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Korepetycji i Kursów EWART

ul. Piłsudskiego 23, 34-100 Wadowice
tel. 663-484-667, 791-224-510
www:   http://ewart-kursy.ple-mail:   biuro@ewart-kursy.pl
ewart.kursy@gmail.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2742 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

CENTRUM KOREPETYCJI I KURSÓW EWART

- nauka języków obcych
- nauka przedmiotów szkolnych: ścisłych i humanistycznych
- kursy pamięci i koncentracji uwagi
- obozy językowo-sportowe
- nauka pływania

Centrum Korepetycji i Kursów EWART to pierwsze i jedyne w Wadowicach miejsce, w którym udzielane są korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Lekcje prowadzone są przez wykwalifikowanych nauczycieli – specjalistów w swojej dziedzinie. Tutaj możesz zapisać się na zajęcia zarówno z języka angielskiego, jak i pozostałych przedmiotów szkolnych, między innymi matematyki i fizyki. Z uwagi na to, że doceniamy wagę nowoczesnych technologii, uczniowi służą tablica interaktywna i platforma edukacyjna.

Naszym celem jest nie tylko pomoc uczniowi w bieżących problemach szkolnych, ale także pokazanie mu, jak może szybciej i skutecznie wiedzę przyswoić. Dlatego też – jako jedyni w powiecie – zapraszamy na treningi pamięci i koncentracji uwagi w oparciu o metodę Szkoły Pamięci Wojakowskich.

Dbamy jednak nie tylko o rozwój intelektualny naszych podopiecznych, ale także o ich sprawność fizyczną. Stąd też możesz zapisać się u nas na lekcje pływania prowadzone na wadowickim basenie lub zimą - na lekcje jazdy na łyżwach na wadowickim lodowisku.

Kilka powodów, dla których powinieneś skorzystać z oferty Centrum Korepetycji i Kursów EWART:

NIEZWYKŁA OFERTA
Nasza oferta jest bogata: języki obce, przedmioty ścisłe i humanistyczne, nauka pływania, obozy językowo-sportowe, kursy pamięci i koncentracji uwagi

ZAJĘCIA W BARDZO MAŁYCH GRUPACH
Możesz uczyć się indywidualnie bądź w optymalnie liczebnie grupie: maksymalnie pięcioosobowej. Jedynym wyjątkiem (zajęcia maksymalnie 12-osobowe) są treningi pamięci, których specyfika pozwala na taką liczbę uczestników.

LICZNE RABATY

WYKWALIFIKOWANA KADRA NAUCZYCIELI
Nasi nauczyciele nie tylko potrafią, ale przede wszystkim lubią uczyć, przez co zarażą Cię entuzjazmem, zachęcając do wytrwałej pracy

SZKOŁA INNA NIŻ WSZYSTKIE
Tym, co nas wyróżnia spośród innych szkół to klimat. Wystrój szkoły pomaga nam przenieść się w inny świat – świat, w którym przeżyjemy wspólną przygodę z nauką. Zapomnij o zielonej tablicy, ławkach szkolnych i poważnej atmosferze – przekonaj się, że można uczyć się efektywnie i z przyjemnością! - Zapraszamy Cię na szereg dodatkowych spotkań. Do nich należeć będą wieczory filmowe, gry terenowe, obozy tematyczne, wycieczki integracyjne, świętowanie urodzin, wspólne tworzenie strony internetowej, warsztaty językowe, spotkania z pasjonatami wiedzy, liczne konkursy.

JESTEŚ DLA NAS WAŻNY
Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie oraz wysoki poziom i skuteczność nauki. W związku z tym dbamy o profesjonalizm oferowanych usług, zapewniając solidność, bezpośredni z Tobą kontakt, przyjazną atmosferę, a przede wszystkim skuteczne metody nauczania. Wybieramy tylko najskuteczniejsze elementy różnych metod, dostosujemy je do Twoich zdolności. Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy uczeń posiada inne wymagania i możliwości przyswajania wiedzy.
  • Ty decydujesz, kiedy chcesz mieć zajęcia - my - w miarę naszych możliwości - dopasowujemy się do Twojej dyspozycyjności.
  • Oferujemy Ci zawsze 15 minut zajęć gratis, w CKiK EWART zajęcia odmierzane są w godzinach zegarowych, nie lekcyjnych, a więc z każdej lekcji zyskujesz dodatkowe 15 minut.
  • Nie tracisz czasu na dojazdy - siedziba CKiK EWART mieści się tuż przy obwodnicy, obok dworców PKS i PKP. Samochód będziesz mógł zaparkować na parkingu przed naszą szkołą.

LEKCJE SPORTOWE (W RAMACH SZKOŁY PŁYWANIA ŻABKA)
Uczymy poszczególnych dyscyplin sportowych (pływanie, jazda na nartach, jazda na snowboardzie) i prowadzimy gimnastykę korekcyjną w wodzie. Nauczymy Cię poszczególnych stylów pływackich. Przygotujemy Cię do zawodów sportowych, do egzaminów na młodszego ratownika, egzaminów na wyższe uczelnie. Podział zajęć ze względu na ilość uczestników:
  • zajęcia grupowe: w małych i w większych grupach (sekcje pływackie)
  • zajęcia indywidualne

OBOZY TEMATYCZNE
Organizujemy obozy tematyczne, (w czasie ferii zimowych i w okresie wakacyjnym), podczas których kształcić będziemy umiejętności językowe i sportowe w praktycznych sytuacjach, a nasi uczestnicy nauczą się samodzielności, dyscypliny i współdziałania w grupie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie