Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Biuro Rachunkowo - Doradcze "Bilans"

ul. Dąbrowskiego 1 IV p., 65-021 Zielona Góra
tel. (68) 459-46-69, fax (68) 459-46-49, tel. kom.783-991-242
www:   http://bilans.zgora.pl
e-mail:   joanna@biuro.zgora.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 924 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kursy zawodowe
- kursy uroda
- kursy biznesowe
- szkolenia dla firm
- szkolenia otwarte


Biuro Rachunkowo-Doradcze Bilans wpisane jest do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.08/00082/2010. Nasza firma opracowała system, który pozwala koncentrować się zarówno na samym przekazaniu wiedzy jak i praktycznych umiejętności.

Ponad dziesięć lat działalności na rynku pokazało nam z jakimi problemami borykają się zarówno pracodawcy jak i ich pracownicy: księgowi, managerowie, specjaliści. Są to problemy, z którymi firmy zwracają się do nas jako profesjonalistów. Dlatego wiemy, że samo przekazanie wiedzy w wersji teoretycznej nie zdaje egzaminu, potrzebna jest praktyka.

Nasze szkolenia to oprócz teorii również praktyka oraz szeroko prowadzone dyskusje. Dzięki malej liczebności grupy istnieje możliwość indywidualnego podejścia do każdego z uczestników i omówienie jego problemów. Szkolenia prowadzone są przez ekspertów i specjalistów w swoich dziedzinach. Ich doświadczenie oraz obycie sprawia, że informacje które przekazują są wysokiej jakości.

Jesteśmy w stanie zorganizować szkolenie dotyczącego każdego zagadnienia, tematu czy problemu. Nasze biuro nie ogranicza się tylko do jednej konkretnej listy szkoleń, my stawiamy na rozwój. Oferta prezentowana przez nas jest odpowiedzią na Państwa potrzeby – jeżeli nie widzą Państwo w naszej ofercie szkolenia odpowiedniego dla swojej firmy, zachęcamy do zgłaszania tematów, którymi są Państwo zainteresowani.

W naszej ofercie:

Kursy zawodowe: Grafika komputerowa; Obsługa komputera; Sprzedawca z obsługą kasy fiskalnej i podstaw komputera; Tworzenie stron internetowych.

Kursy uroda: Wizaż; Stylizacja paznokci.

Kursy biznesowe: Podatkowa księga przychodów i rozchodów; Finanse i rachunkowość; Prowadzenie negocjacji biznesowych; Szkolenia interpersonalne; Kadry i płace; Jak założyć własną firmę?; NLP (Neurolingwistyczne Programowanie); Przygotowanie procesu rekrutacji i selekcji pracowników; Doradztwo zawodowe indywidualne.

Co ważne, każdy uczestnik naszego szkolenia otrzymuje odpowiednio przygotowane wysokiej jakości materiały merytoryczne dotyczące tematu szkolenia. Po zakończonym szkoleniu jego uczestnik otrzymuje imienny Certyfikat, podpisany przez prowadzącego, który potwierdza nie tylko udział w szkoleniu ale również zdobytą wiedzę.

Nasze biuro posiada w swojej dyspozycji sale szkoleniowe oraz warsztatowe. Obiekt ten zlokalizowany jest w ścisłym centrum Zielonej Góry. Na życzenie Klienta szkolenia prowadzimy również w większych miastach. Na życzenie Klienta organizujemy również szkolenia zamknięte bezpośrednio w siedzibie firmy.

W naszej ofercie znajdują się szkolenia:
  • szkolenia współfinansowane w ramach dla Europejskiego Funduszu Społecznego
  • szkolenia dla firm: otwarte oraz zamknięte
  • dla użytkowników indywidualnych

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie