Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Nr 4

ul. Św. Ducha 6, 33-300 Nowy Sącz
tel./fax (18) 443-78-96
www:   http://www.zs4.nowysacz.pl
e-mail:   zsnr4ns@vp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13486 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- klasa humanistyczna
- klasa turystyczna
- klasa ekologiczna

TECHNIKUM

Dlaczego warto wybrać Zespół Szkół Nr 4?

Uczniowie lubią Szkołę, czują się tutaj bardzo dobrze i bezpiecznie, już po kilku tygodniach nauki odkrywają, że ich wybór był „strzałem w dziesiątkę”, że warto było wybrać tę szkołę i tutaj się uczyć, a przede wszystkim identyfikują się ze swoją „Kolejówką”.

W naszej Szkole oprócz wysokiej jakości nauczania i stwarzania warunków do rozwoju zapewniamy dobrą i przyjazną atmosferę pracy. Troszczymy się o każdego ucznia kierując się zasadą: „Dobra szkoła nie produkuje geniuszy tylko zdrowe społeczeństwo”.
W trosce o efekty kształcenia oferujemy bogaty repertuar kółek przedmiotowych przygotowujących do matury, zajęcia artystyczne, dziennikarskie. Szkoła wdraża program „Szkoła bez przemocy”.
W szkole funkcjonuje radiowęzeł ,koło dziennikarskie – prawdziwa kuźnia profesjonalnych dziennikarzy, zespół muzyczny. W ciągu ostatnich lat nasi uczniowie zdobywali uznanie uzyskując nagrody i wyróżnienia.

Baza Szkoły to 19 sal lekcyjnych dobrze wyposażonych w pomoce naukowe, nowoczesne pracownie komputerowe, centrum multimedialne, biblioteka z bogatym księgozbiorem i 5 stanowiskami komputerowymi, gabinet medycyny szkolnej, pedagog szkolny, duża sala gimnastyczna, sklepik, radiowęzeł szkolny. Największą zaletą Zespołu Szkół Nr 4 w Nowym Sączu są jednak przede wszystkim ludzie, którzy tworzą naszą małą społeczność szkolną.

Na szczególną uwagę zasługuje działalność charytatywna. W ZS nr 4 działa wolontariat współpracujący z Samorządem Uczniowskim i Szkolnym Klubem PCK. Młodzież rokrocznie uczestniczy w kwestach na rzez najuboższych.

W działalności wychowawczej kształtujemy pracowitość, rzetelność, szczerość i wzajemną życzliwość. Prowadzimy także różnorodną działalność profilaktyczną. obecnie Szkoła uczestniczy w akcji "Bezpieczna Szkoła - Bezpieczny Uczeń".

To wszystko stanowi „magnes”, który przyciąga do nas absolwentów gimnazjów, czego potwierdzeniem jest duża ilość kandydatów i progi punktowe podczas rekrutacji. Kształcenie w naszej szkole może być fascynującą przygodą a efekty są widoczne podczas rekrutacji na wyższe uczelnie. Nasi absolwenci są studentami najlepszych polskich uczelni.

W osiągnięciu sukcesu pomagają nauczyciele. Wszyscy posiadają wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym. Większość nauczycieli w naszej szkole to nauczyciele dyplomowani, którzy mają przygotowanie do nauczania dwóch, a nawet trzech przedmiotów co znacznie ułatwia holistyczne spojrzenie na kształcenie i wychowanie młodych ludzi.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie