Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROY"

ul. Dąbrowskiego 1A , 72-600 Świnoujście
tel. kom. 501-528-558
www:   https://oskroy.pl/
OSK "ROY" na FB
e-mail:   biuro@oskroy.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 32681 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


KURSY DLA OPERATORÓW

- wózki widłowe
- suwnice
- żurawie HDS
- żurawie samojezdne
- żurawie szynowe i wieżowe
- podest ruchomy przejezdny
- podest ruchomy załadowczy
- hakowy
- pilarki mechaniczne
- kosy spalinowe
 

KURSY

- kursy prawa jazdy kategoria AM
- kursy prawa jazdy kategoria A1
- kursy prawa jazdy kategoria A2
- kursy prawa jazdy kategoria A
- kursy prawa jazdy kategoria B1
- kursy prawa jazdy kategoria B
- kursy prawa jazdy kategoria B z kodem 78
  - automat

- kursy prawa jazdy kategoria B z kodem 96
  DMC<=4250kg

- kursy prawa jazdy kategoria B+E
- kursy prawa jazdy kategoria C
- kursy prawa jazdy kategoria C+E
- kursy prawa jazdy kategoria D
- kursy prawa jazdy kategoria T

KURSY DLA KIEROWCÓW ZAWODOWYCH

- kursy zawodowe
- przewóz materiałów niebezpiecznych ADR
- kwalifikacja wstępna
- szkolenie okresowe

Oferujemy zestawy do e-learningu dla każdej kategorii prawa jazdy!

Ośrodek Szkolenia Kierowców "ROY"

Szkoła Nauki Jazdy "ROY" powstała na bazie znowelizowanej "Ustawy o Egzaminowaniu i szkoleniu kandydatów na kierowców" w 2000 r.Jesteśmy jedynym ośrodkiem w Świnoujściu szkolącym teoretycznie i praktycznie na wszystkie najbardziej popularne kategorie prawa jazdy począwszy od motoroweru (AM) kończąc na autobusach (D). W ewidencji Wydziału Komunikacji w Świnoujściu posiadamy Nr 0001. Będąc rozwojowym ośrodkiem prowadzimy pełną pedagogizację w ramach szkolenia programowego naszych kursantów.

Jako jedyna Szkoła Nauki Jazdy w Świnoujściu zatrudniamy kilku doświadczonych instruktorów w tym dwóch nauczycieli oraz dwie osoby do obsługi klienta. Kadra nasza poddawana jest ciągłej ewaluacji i doskonalenia zawodowego co skutkuje ciągłym poszerzaniem oferty szkoleniowej i doskonalenia zawodowego.

Najistotniejszą cechą jaka charakteryzuje nasz ośrodek w odróżnieniu od większości ośrodków w Polsce, a w szczególności w Świnoujściu, to fakt iż od samego początku istnienia byliśmy szkołą zawodowo szkolącą kandydatów na kierowców, nie traktując roli instruktora nauki jazdy jako formy dodatkowego zajęcia mającą na celu dorobienia do podstawowej pensji.

Szkolimy kierowców zawodowych w ramach kwalifikacji wstępnej i szkoleń okresowych, uprawnień ADR na wszystkie kategorie łącznie z cysternami. Zlecenia realizujemy terminowo.

Sala wykładowa
Kursanci mogą sprawdzić swoją wiedzę teoretyczną na stanowiskach komputerowych z zainstalowanym programem egzaminacyjnym TEST oraz klawiaturą specjalistyczną obowiązującą na egzaminie państwowym w całym kraju, co daje pewność umiejętności oraz wiedzy i zapewnia zdany pomyślnie egzamin w części teoretycznej.

Plac manewrowy
Plac manewrowy zlokalizowany jest przy parkingu u zbiegu ulic Bałtycka i Żeromskiego - link do lokalizacji- o powierzchni ponad 2000 m2. Jego duża powierzchnia umożliwiła prowadzenie zajęć praktycznych na każdą kategorię prawa jazdy oferowaną przez nasz ośrodek. Jest to bardzo istotne zwłaszcza dla kategorii A,A1,A2 ,gdzie mamy aż osiem zadań na placu manewrowym na egzaminie państwowym i rozpędzenie motocykla oraz zatrzymanie z prędkości 50km/h przy omijaniu przeszkody (zadanie nr 6) na małym placu jest niewykonalne bez względu na umiejętności kursanta.
Cały czas modyfikujemy i modernizujemy nasz park z pojazdami dbając o ich doskonały stan techniczny usuwając natychmiast wszelkie niedomagania.

Każda osoba zainteresowana kursem w naszym ośrodku otrzymuje dodatkowe gratyfikacje w ilości i w postaci:

 • tyle dodatkowych godzin jazd praktycznych ile kursów u nas już robiłeś/aś np. jeżeli zapisałeś/aś się na kurs D ,a byłeś/aś już u nas na kursie A1, A, B to otrzymujesz dodatkowo 3 godziny szkolenia praktycznego
 • jeżeli opłacisz należność za kurs w całości (gotówka lub przelew) to otrzymujesz dodatkową 1 godzinę szkolenia praktycznego
 • poprzez odwiedzenie i polubienie strony na fb wraz z zapisanie się na kurs przez stronę - dodatkowa 1 godzina
 • podręcznik kursanta wraz z płytą CD z oficjalnymi testami państwowymi lub dostęp do kursu e-learningowego otrzymujesz w cenie kursu
 • masz nielimitowany czas korzystania z symulatora nauki jazdy
 • zapewniamy Ci jazdę na placu manewrowym WORD Szczecin naszym pojazdem - dotyczy kategorii B,B+E,D - koszt wynajęcia placu manewrowego bierzemy na siebie
 • bezpłatne w naszym biurze wyznaczymy Ci egzamin państwowy teoretyczny i praktyczny
 • na pierwszy egzamin wewnętrzny : teoretyczny i praktyczny otrzymujesz 1 dodatkową godzinę
 • masz nielimitowany czasowo dostęp do komputerów z teoretycznym egzaminem państwowym w naszym ośrodku w czasie pracy biura
 • otrzymujesz bezpłatnie kod na smartfona z testami egzaminacyjnymi

 • Symulator nauki jazdy
  Tylko w naszym ośrodku możesz za darmo spędzić ciekawie czas na wysokiej klasy symulatorze nauki jazdy za darmo. Pozwala on zaoszczędzić sporo czasu na kursie, pieniądze oraz nerwy. Zdobyte doświadczenie ma zastosowanie w ruchu realnym, daje pewność wykonywania manewrów. Symulator dokonuje oceny wiedzy i umiejętności manualnych osoby szkolonej całkowicie bezstresowo w formie dobrej zabawy wyświetlając raport błędów i poprawnych zachowań. Zachęcamy do skorzystania i spróbowania swoich sił w jednym z wielu możliwych scenariuszy - jazda osobówką, ciężarówką, autobusem, samochodem z przyczepą oraz z manualną lub automatyczną skrzynią biegów w zmiennych warunkach pogodowych.

  Pomoce dydaktyczne
  W czasie prowadzenia kursu każdy z uczestników otrzymuje bezpłatnie pakiet materiałów dydaktycznych tematycznie dotyczących danego szkolenia. Pakiet taki zazwyczaj składa się z podręcznika, testów, testów na płycie do komputera, broszury o znakach drogowych. W formie e-learning prócz podręcznika otrzymuje kody dostępu do kursu on-line z czasem użytkowania 90 dni.

  Ośrodek gwarantuje poprawność testów i innych dostarczonych materiałów wraz z obowiązującymi przepisami prawa oraz bazą pytań egzaminacyjnych. Ponadto w czasie kursu można korzystać z bogatej biblioteczki znajdującej się w sali wykładowej, a na życzenie osoby szkolonej możemy sprowadzić z firmy wydawniczej dowolną pozycję jeżeli będzie zainteresowana jej zakupem.

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie