Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Ekonomik

Marek Malinowski

ul. Bema 105, 15-370 Białystok
tel. (85) 740-20-85, tel. kom. 604-404-772
www:   http://auto-ekonomik.bialystok.pl
e-mail:   osk.ekonomik@op.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2939 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY

- kurs prawa jazdy kat. B
- wykwalifikowaną kadrę instruktorów
- doskonałą bazę dydaktyczno-szkoleniową
- indywidualne podejście do każdej szkolonej osoby
- wysoki poziom szkolenia w miłej, bezstresowej atmosferze
- samochody takie jak na egzaminach

Ośrodek Szkolenia Kierowców "EKONOMIK" działa od 2000 roku. Od początku istnienia nasza siedziba znajduje się przy ulicy Bema 105 to jest w Zespole Szkół Handlowo - Ekonomicznych w Białymstoku. Przedmiotem działalności naszej firmy jest szkolenie kandydatów na kierowców kategorii B. Wykształciliśmy setki kierowców w różnym wieku i o zróżnicowanych predyspozycjach do kierowania pojazdami a nasza cierpliwość i wyrozumiałość w stosunku do kursantów gwarantują zdobywanie wiedzy, umiejętności i nawyków, które zaowocują w przyszłości dobrą i bezpieczną jazdą.

Posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców zarówno tych początkujących jak i posiadających już prawo jazdy. Cieszymy się wysoką zdawalnością na egzaminach państwowych, większość naszych kursantów zdaje już za pierwszym razem.

Nasze główne atuty to:
  • krótkie terminy kursów
  • dojazd we wskazane miejsce
  • niskie ceny
  • ciągły kontakt ze zmianami prawnymi i praktycznymi w ruchu drogowym

Kursy w naszej szkole nie są jednak ukierunkowane wyłącznie na zdanie egzaminu, ale kompleksowo przygotowują do bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Fachowe szkolenie ma bowiem wpływ na mądrą i rozsądną jazdę. Wiemy jak trudno znaleźć dobrą szkołę, która nie tylko nauczy ale i pomoże zrozumieć wszelkie techniki kierowania pojazdem, która zapewni solidne przygotowanie do samodzielnego radzenia sobie w trudnych warunkach na drodze.

Dlatego zapraszamy wszystkich, którzy chcą zdobyć nie tylko prawo jazdy, ale też umiejętności zapewniające dynamiczną, płynną, i bezpieczną jazdę.

Miejsce
Zajęcia teoretyczne odbywają się w naszej siedzibie - ul. Gen. J. Bema 105 (Zespół Szkół Handlowo-Ekonomicznych). Kursanci cenią naszą szkołę jazdy szczególnie za swobodną, przyjazną atmosferę i wysoki poziom prowadzonych zajęć.

Cały czas badamy rynek i usprawniamy system szkolenia. Proponujemy kursy w różnych dniach tygodnia i w weekendy.

Dzięki nauce jazdy z OSK „EKONOMIK” nie tylko zdasz prawo jazdy za pierwszym podejściem, ale będziesz też dobrym kierowcą. Szkoła nauki jazdy, która zrobi z Ciebie kierowcę! OSK „EKONOMIK” to miejsce, gdzie nauka jazdy jest przyjemnością. Tutaj czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra, a nauczanie odbywa się w milej i przyjemnej atmosferze. Zdobędziesz solidną i rzetelną wiedzę z przepisów prawa o ruchu drogowym, a także z zakresu obsługi pojazdu.

Nauka jazdy odbywa się wyłącznie na samochodach Toyota YARIS, które są obecnie wymagane na egzaminie w województwie Podlaskim. Wykwalifikowany instruktor przekaże Ci umiejętności niezbędne do bezpiecznego zachowania się za kierownicą. Wyjeżdżając na miasto wiesz, że siedzi obok Ciebie cierpliwa i rozsądna osoba, która rozwieje wszelkie wątpliwości, jakie mogą powstać podczas nauki jazdy na drogach.

Jeżeli jeszcze się wahasz wiedz że, oferujemy zniżki na naukę jazdy dla grup zorganizowanych, dodatkowo w cenie zawarte są opłaty za: egzaminy wewnętrzne, plac manewrowy, materiały szkoleniowe. Jeżeli polecisz nas znajomemu otrzymasz też 1 godzinę jazd doszkalających gratis. Cena kursu może być też rozłożona w ratach.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie