Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Falkowski Team"

ul. Mickiewicza 34 B, 17-100 Bielsk Podlaski
tel. kom. 692-150-604
www:   http://www.falkowski-team.pl
e-mail:   biuro@falkowski-team.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3361 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JAZDY OFERUJE:

- kurs prawa jazdy kategoria A1, A
- kurs prawa jazdy kategoria B
- kurs na operatora wózka widłowego
- jazdy doszkalające
- szkolenia dodatkowe

Ośrodek Szkolenia Kierowców Falkowski Team Daniel Falkowski rozpoczął działalność w kwietniu 2008 roku. Posiada zezwolenie nr 00182003 wydane przez Starostę w Bielsku Podlaskim.

Oferujemy szkolenie na prawo jazdy oraz jazdy doszkalające. Celem Ośrodka od samego początku istnienia jest zapewnienie profesjonalnej i wysokiej jakości świadczonych usług wpływających na zadowolenie klientów. Udało nam się w tak krótkim czasie zdobyć wysoką renomę i zaufanie kursantów oraz wkomponować w środowisko rynku powiatu bielskiego. Jesteśmy jedyną szkołą na terenie Bielska Podlaskiego i okolic zatrudniającą instruktora z uprawnieniami egzaminatora. Nasi instruktorzy w krótkim czasie zdobyli zaufanie wśród kursantów. Ich doświadczenie i sumienna praca szybko zaowocowała świetnymi wynikami nauczania.

Do Państwa dyspozycji mamy nowoczesne biuro w centrum miasta z dobrze wyposażoną salę wykładową oraz pełnowymiarowy plac manewrowy. Dysponujemy salą wykładową z projektorem i materiałami dydaktycznymi, w której przeprowadzamy zajęcia. Wykłady prowadzone są z wykorzystaniem środków dydaktycznych takich jak: animacje komputerowe, filmy, plansze, instruktażowe filmy DVD nagrane w Białymstoku przez naszych instruktorów. Program teoretyczny obejmuje wykłady oraz ćwiczenia, w tym rozwiązywanie testów, prowadzone przy pomocy programu komputerowego.

Zapewniamy Wam fachową opiekę przez cały okres trwania kursu, służymy radą i wsparciem duchowym. W trakcie kursu wspierać Was będą doświadczeni i anielsko cierpliwi Instruktorzy, charakteryzujący się wysoką kulturą osobistą, cierpliwością i dużą wiedzą psychologiczną, co w konsekwencji zapewnia efektywne szkolenie w miłej i bezstresowej atmosferze.

Drodzy Klienci! Swoje pierwsze kroki w karierze kierowcy stawiać będziecie w samochodach marki Toyota YARIS, motocyklach Yamaha YBR 250 i Suzuki GN 250, czyli pojazdy identyczne jak na egzaminie państwowym.

Kategoria A uprawnia do kierowania motocyklem
  • możliwość rozpoczęcia kursu 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat
  • szkolenie praktyczne prowadzone jest na motocyklach Yamaha YBR 250 i Suzuki GN 250 (takim samym jak na egzaminie państwowym)
  • możliwość rozpoczęcia kursu równocześnie na kat. B - samochód osobowy

Kategoria B uprawnia do kierowania pojazdem samochodowym o dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t. (z wyjątkiem autobusu lub motocykla), a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym. Wymagany wiek 18 lat.

Kurs kierowców WÓZKÓW JEZDNIOWYCH z napędem silnikowym wraz z bezpieczną obsługą – wymianą butli gazowych
Warunkiem uczestniczenia jest ukończenie 18 lat. Celem kursu jest nauka i zdobycie uprawnień do kierowania wózkami jezdniowymi. Kurs kończy się egzaminem i wydaniem zaświadczenia uprawniającego do kierowania wózkami. Warunkiem podjęcia pracy jest posiadanie zaświadczenia lekarskiego potwierdzającego brak przeciwwskazań do wykonywania zawodu kierowcy wózków jezdniowych spalinowych i akumulatorowych.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie