Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Nauka Jazdy "Wilk"

ul. Złotoryjska 144, 59-220 Legnica
tel. kom. 509-727-730, fax (76) 722-99-09
(Wykłady w Zespole Szkół Hutniczych - wejście od sali sportowej)
www:   http://autowilk.pl
e-mail:   naukajazdy@autowilk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 11811 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs prawa jazdy kategoria A, A1
- kurs prawa jazdy kategoria B, B1, B+E
- kurs prawa jazdy kategoria C, C+E
- kurs prawa jazdy kategoria D
- kursy ekspresowe
- kursy dokształcające
- kurs na wózki jezdne
- kursy ADR
- kursy nauki jazdy dla osób niepełnosprawnych


Nauka Jazdy WILK - Szkoła bez barier
Instruktorami w naszej firmie są bardzo doświadczeni kierowcy - każdy z nich przejechał kulę ziemską już kilkadziesiąt razy. Przepisy ruchu drogowego znają od podszewki - również zagraniczne. Auto potrafią rozłożyć na części pierwsze a potem złożyć je do kupy - robili to wiele razy. Osoby prowadzące kursy, oprócz wiedzy dotyczącej motoryzacji mają także wykształcenie pedagogiczno-psychologiczne przez co wiedzą jak sprawnie i skutecznie poprowadzić zajęcia i nauczyć poruszania się po polskich drogach. W skład kadry wchodzi również kobieta-instruktor.

O kursach
Uczestniczyć w kursach może każdy kto ma skończone 18 lat, kto ukończył 17 lat i 9 m-cy i okaże pisemną zgodę rodziców na udział w kursie

Prowadzimy kursy kategorii B, a także A, A1 C, B+E, C+E. Niedługo także w kategorii D. Istnieje też możliwość przeprowadzenia szkolenia jazdy na quadach.

Wykłady odbywają się na nowoczesnej - multimedialnej sali wykładowej, która znajduje się w Kompleksie Zespołu Szkół Hutniczych przy ul. Złotoryjskiej. Zajęcia teoretyczne prowadzone są systemem kołowym - można je rozpocząć w każdej chwili. Podczas wykładów zapewniamy kawę, herbatę oraz zimne napoje. Na zajęcia praktyczne możemy przyjechać po kursanta, a po ich skończeniu odwieźć go do domu (na terenie miasta).

Ekspresowy kurs - jeśli Ci na tym zależy, zrobimy wszystko aby trwał jak najkrócej.

Prowadzimy kursy dokształcające przeznaczone dla kierowców wykonujących transport drogowy.
Zaświadczenie o ukończeniu takiego kursu zobowiązani są uzyskać kierowcy pojazdów samochodowych przeznaczonych konstrukcyjnie do przewozu powyżej 5 osób (wliczając kierowcę) oraz kierowcy pojazdów samochodowych lub zespołu pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej przekraczającej 3,5 t (o ile pojazdem wykonywana jest działalność gospodarcza w zakresie przewozu osób lub rzeczy).

Ośrodek Szkolenia Kierowców WILK, ma w swojej ofercie szkoleniowej również kształcenie osób niepełnosprawnych w zakresie zdobywania uprawnień na prowadzenie pojazdów w kategorii B.

Dostosowane pomieszczenia - Pomieszczenia w których odbywają się zajęcia teoretyczne w ramach kursów prawa jazdy są w pełni przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Budynek wyposażony jest w podjazdy, windy dla osób niepełnosprawnych, szatnię oraz infrastrukturę sanitarną przystosowaną do korzystania przez osoby z niepełnosprawnością ruchową. Przy biurze Szkoły mieści się parking łatwo dostępny dla osób niepełnosprawnych.

Pojazd szkoleniowy - Samochód na którym przeprowadzane jest szkolenie praktyczne, wyposażony jest w dodatkowe urządzenia pomagające szkolić osoby z różnymi dysfunkcjami ruchowymi, lekarz określa dostosowanie samochodu według określonych kodów.

Istnieje możliwość zastosowania rożnych opcji oprzyrządowania, w zależności od indywidualnych potrzeb osób niepełnosprawnych (niedowłady prawo i lewostronne, paraplegie, dystrofie, spastyka kończyn dolnych, bardzo niski wzrost itp.). Samochód zostanie nieodpłatnie dostosowany do rodzaju schorzenia osoby niepełnosprawnej, po dopuszczeniu jej przez lekarza do kursu na prawo jazdy.

Kadra - Gwarantujemy wysoki poziom szkolenia - kadra instruktorów prowadzących szkolenie dla osób niepełnoprawnych została we współpracy z Wydziałem Zdrowia Urzędu Miasta Legnicy przeszkolona w zakresie specyfiki pracy i szkolenia osób niepełnosprawnych.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie