Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ML Szkoła Nauki Jazdy

ul. Gen. Wł. Sikorskiego 6, 16-400 Suwałki
tel. (87) 731-95-96, tel. kom. 503-155-803
www:   http://www.ml.suwalki.pl
ML Szkoła Nauki Jazdy na Facebooku
e-mail:   ml.suwalki@wp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13844 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

NAUKA JAZDY - KURSY PRAWA JAZDY

- kursy prawa jazdy kategoria "B"
- jazdy doszkalające
- jazdy uzupełniające dla osób
  posiadających prawo jazdy

Jesteśmy niezawodni, skuteczni i dokładni!

Ośrodek Szkolenia Kierowców ML jest firmą działająca na lokalnym rynku od wielu lat. Lata praktyki sprawiły, że posiadamy ogromne doświadczenie w szkoleniu kierowców. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie, poświęcamy czas na wszystkie elementy związane z bezpiecznym prowadzeniem pojazdu.

W myśl zasady, iż uzyskanie Prawa Jazdy nie może być celem samym w sobie w procesie kształcenia przyszłych kierowców, ogromną wagę przykładamy do rzetelnego przygotowania z przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym.

Z nami staniesz się kierowcą dobrym i odpowiedzialnym!


Nasza oferta

Kategoria B - cały kurs składa się z 30 godz. zajęć teoretycznych oraz 30 godz. zajęć praktycznych. Szkolenie kończy się egzaminem wewnętrznym (identyczny jak państwowy). Dopiero po uzyskaniu pozytywnych wyników możemy udać się do WORD w celu zapisania się na egzamin państwowy. Aktualnie w ofercie mamy dwie możliwości uczestnictwa w zajęciach teoretycznych zajęcia tradycyjne oraz e-learning.

Jazdy doszkalające na terenie Suwałk - oferta przeznaczona jest do osób, które są przed egzaminem i chcą poprawić swoją technikę jazdy, odświeżyć i utrwalić podstawy prawidłowego prowadzenia samochodu. Do dyspozycji mamy także oświetlony plac manewrowy. Nie musisz nigdzie dojeżdżać – instruktor przyjedzie po Ciebie w umówione miejsce.

Jazdy uzupełniające dla osób posiadających prawo jazdy - oferta jest doskonałą propozycją dla osób, które chociaż posiadają prawo jazdy, ale nie czują się zbyt pewnie za kierownicą. Popraw technikę jazdy i utrwal w sobie umiejętności prawdziwego kierowcy! Poczuj się pewnie i bezpiecznie w swoim samochodzie.

W trakcie jazd uzupełniających na terenie Suwałk pokazujemy, jak kierować samochodem w stylu „eco driving„.

Nowość: E-learning

Dzięki tej metodzie to Ty decydujesz, kiedy, jak długo i gdzie odbywasz zajęcia teoretyczne – w domu, u znajomych, w tramwaju czy autobusie. Metoda ta jest najpopularniejsza także, dlatego, że jest dostępna na wszelkie urządzenia multimedialne: komputer, laptop, tablet czy smartfon, jedyne czego potrzebujesz to dostęp do Internetu.

Instruktorzy

Nasi instruktorzy to osoby z wieloletnim doświadczeniem jako kierowcy oraz w szkoleniu kandydatów na kierowców, które przekłada się na naukę bezpiecznej jazdy i wysoką zdawalność egzaminu państwowego. Są to osoby kompetentne i komunikacyjne. Potrafią przekazać nabytą wiedzę swoim uczniom bez emocji i bez stresu. I są osobami niepalącymi.

Nasze atuty:
  • wieloletnie doświadczenie w szkoleniu kierowców
  • indywidualne podejście do każdego kursanta
  • poświęcamy czas na wszystkie elementy związane z bezpiecznym prowadzeniem pojazdu
  • przykładamy ogromną wagę do rzetelnego przygotowania z przepisów ruchu drogowego, a przede wszystkim bezpiecznego uczestniczenia w ruchu drogowym
  • profesjonalnie przygotowujemy do bezpiecznego poruszania się po drogach w każdych warunkach
  • nauka za pomocą e-learningu

Kierowca musi mieć świadomość jak wielka odpowiedzialność spoczywa na nim. Jakie zagrożenia może spowodować jadać „nonszalancko” i bezmyślnie? W związku z powyższym kadra z OSK ML przygotuje Cię profesjonalnie do bezpiecznego poruszania się po drogach w każdych warunkach.


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie