Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Przedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów"

ul. Duńska 102, 71-795 Szczecin
tel. (91) 454-10-50, tel. kom. 791-022-320
www:   http://www.przedszkolewarszewo.pl
Wyspa Skrabów na Facebooku
e-mail:   wyspa_skarbow@o2.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 14503 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

PRZEDSZKOLE NIEPUBLICZNE "WYSPA SKARBÓW"

- edukacja językowa
- edukacja matematyczna
- edukacja przyrodnicza
- edukacja społeczno-moralna
- edukacja zdrowotna
- język angielski, język chiński
- zajęcia taneczne
- zajęcia logopedyczne
- zajęcia twórczości plastycznej
- zajęcia z piłką
- warsztaty teatralne
- taekwondo
- uroczyście obchodzimy urodziny dziecka
  w przedszkolu

- organizujemy imprezy przedszkolne

„Nie można zmusić ziarna do rozwoju i kiełkowania, można jedynie stworzyć warunki zezwalające na to, aby ziarno rozwinęło wszystkie tkwiące w nim możliwości”
Carl Rogers

O NasPrzedszkole Niepubliczne "Wyspa Skarbów" znajduje się na parterze w nowo wybudowanym bloku mieszkalnym. Spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa i sanitarne. Sale są słoneczne, kolorowe i bogato wyposażone w mebelki, zabawki i pomoce dydaktyczne posiadające atest bezpieczeństwa. Placówka działa od 01.01.2010 na podstawie wpisu do Ewidencji Szkół i Placówek Niepublicznych Miasta Szczecin pod numerem WOŚ-1-4320/507/2009.

Kierując się oczekiwaniami Rodziców, nasze przedszkole otwarte jest w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz. 7:00-17:00 z możliwością indywidualnego przedłużenia opieki za dodatkową opłatą i po wcześniejszym uzgodnieniu z dyrektorem placówki.


Nasze przedszkole zapewnia ciekawy program edukacyjno-artystyczny, dzięki któremu Państwa dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu.


W ramach czesnego oferujemy również zajęcia dodatkowe. Są to:


 • język angielskigry i zabawy w języku angielskim, zajęciach z książeczką, śpiewanie piosenek, występy na każdą z przedszkolnych uroczystości
 • zajęcia taneczne - 2 razy w tygodniu
 • zajęcia logopedyczne - odbywają się w firmie gier i zabaw logopedycznych, które mają na celu usprawnić aparat mowy, kształtować słuch fonemowy i fonematyczny. Dzięki temu zwiększamy możliwości poprawnego i twórczego opanowania języka przez naszego przedszkolaka
 • zajęcia twórczości plastycznej - przy pomocy masy solnej, plasteliny, papieru i innych materiałów będziemy fantazjować. Skupimy się na rozwoju dziecięcej wyobraźni, ekspresji twórczej, sprawności manualnej, umiejętności posługiwania się różnymi przyborami. Nauczymy się współpracy w grupie. Poznamy swoje mocne strony, a kto wie może nawet odkryjemy talenty…
 • warsztaty teatralne z reżyser teatralną dwa razy w tygodniu. Tradycją naszego przedszkola jest zapraszanie objazdowych grup teatralnych, wystawiających naszym dzieciom barwne spektakle, na których nasze przedszkolaki świetnie bawią się, uczą oraz wzbogacają i poszerzają wiedzę z zakresu edukacji teatralnej. Uczestnicząc w przedstawieniach dzieci dorastają do roli widza i odbiorcy sztuki. Wychowanie przez teatr rozwija u wychowanków umiejętności przeżywania sztuki, kształtuje wrażliwość estetyczną, postawy moralne i ogólną kulturę.
 • zajęcia z piłką - z cyklu PRZEDSZKOLIADA.PL, promują aktywność ruchową, kulturę fizyczną u dzieci w wieku przedszkolnym
 • taekwondo - zajęcia, które uczą dyscypliny, współzawodnictwa i współpracy poprzez gry i zabawy wywodzące się z kultury koreańskiej. Kształtują układ ruchu a także charakter dziecka.
 • uroczyście obchodzimy urodziny dziecka w przedszkolu
 • organizujemy imprezy przedszkolne (bale, wycieczki, konkursy, spotkania z ciekawymi ludźmi itp.)

Dbamy o to, aby w Przedszkolu "Wyspa Skarbów", dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, liter i cyfr.

Kadra pedagogiczna to wykształceni i kreatywni nauczyciele wychowania przedszkolnego, dbają o harmonijny rozwój dzieci, kładąc jednocześnie nacisk na indywidualne potrzeby każdego z nich. Stawiane dzieciom zadania dostosowane są do ich możliwości, potrzeb oraz wieku.

Nasi wychowawcy zdają sobie sprawę z zaufania, jakim obdarzyli ich Rodzice, oddając pod ich opiekę swoje największe Skarby, dlatego ze szczególną starannością dbają o bliski i częsty kontakt z Państwem.

Dla dzieci spoza przedszkola prowadzimy zajęcia popołudniowe w każdy wtorek i czwartek w godzinach 14:30-16:30. Szczegółowe informacje i zapisy u dyrektora Przedszkola.

Zapisy
 • Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
 • Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń.
 • Pierwszeństwo mają dzieci, których starsze rodzeństwo uczęszczało do naszego Przedszkola.
 • Dzieci wpisywane są na listę po uiszczeniu przez rodziców wpisowego.
 • Prosimy wizyty umawiać telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.
 • Liczba miejsc jest ograniczona.

Źle zbudowany dom można rozebrać i zbudować od nowa,
źle wychowanego człowieka nie da się wychować drugi raz

J.W.Dawid

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie