Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy "Wagabunda"

ul. Leśna 2, 11-730 Mikołajki
tel./fax. (87) 421-60-18, tel. kom. 503-300-141
www:   http://www.wagabunda-mikolajki.pl
Ośrodek Wypoczynkowy "Wagabunda" na Facebooku
e-mail:   wagabunda-mikolajki@wagabunda-mikolajki.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 22181 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "WAGABUNDA" ZAPRASZA NA:

- wycieczki szkolne
- kolonie
- zielone szkoły
- obozy
- pobyty dla grup zorganizowanych
- wczasy indywidualne
- wczasy rodzinne
- caravaning
- imprezy integracyjne

Ośrodek Wypoczynkowy "Wagabunda"


Ośrodek Wypoczynkowy "Wagabunda" z kompleksem domków turystycznych i polem campingowym jest usytuowany w bliskim sąsiedztwie Jeziora Mikołajskiego oraz Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Położony w spokojnej części Mikołajek, ale w pobliżu plaży i centrum miasta.

Szeroki wybór opcji zakwaterowania pozwala na zorganizowanie nie tylko wczasów rodzinnych, obozów i pobytów indywidualnych ale i spotkań integracyjnych, konferencji, zawodów rekreacyjnych czy regat.

Mazury to cudowny region, który łączy oczekiwania miłośników
różnych form wypoczynkuMożna odetchnąć na łonie natury podczas spacerów, rowerowych przejażdżek czy odwiedzić najcenniejsze pod względem przyrodniczym obszary, w których spotkamy unikalne okazy roślin i zwierząt. W regionie jest również wiele wartościowych zabytków architektury. Pobyt w Krainie Tysiąca Jezior to także okazja, aby przeżyć przygodę życia, np. wyruszając w niezapomniany rejs, spływ kajakowy, czy rajd rowerem.Pobyty grupowe

WAGABUNDA to doskonałe miejsce dla najmłodszych Gości. Przyjmujemy zielone szkoły, wycieczki szkolne, biwaki, kolonie i obozy na co posiadamy stosowne koncesje. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w branży turystycznej.

Zakwaterowanie
 • ok. 60 domków campingowych
 • domki campingowe 4, 5, 6-osobowe
 • liczba miejsc ok. 260
 • domki wykonane są z drewna i posiadają standardowe wyposażenie
 • do obsługi, pola namiotowego i caravaningu przygotowany jest ogrzewany bateriami słonecznymi budynek sanitarny z natryskami, umywalkami i WC o wysokim standardzie
 • obiekt w całości ogrodzony i dozorowany


Do dyspozycji dzieci i młodzieży:
 • boisko do siatkówki plażowej
 • tenis stołowy
 • sprzęt sportowy
 • plac zabaw
 • dostęp do Wi-Fi

Istnieje możliwość organizacji dyskotek, karaoke, atrakcyjnych pokazów oraz ognisk z pieczeniem kiełbasek. Pomagamy opracować plan mazurskich wypraw do pobliskich atrakcji, m.in. rejsy statkiem po Krainie Tysiąca Jezior, wycieczki do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Galindii czy Twierdzy Boyen w Giżycku.


U nas nie ma czasu na nudę!

Nagrody i wyróżnienia

Przez wiele lat doskonaliliśmy sztukę podejmowania Gości i doświadczenie to pozwoliło nam wypracować własny styl z jego unikalnymi szczegółami oferującymi rodzinną i szczodrą gościnę dzięki czemu WAGABUNDA to wielokrotny laureat prestiżowego konkursu „Mister Camping” organizowanego przez Polską Federację Campingu i Caravaningu na najlepszy taki obiekt w kraju. Otrzymaliśmy jako jedni z pierwszych certyfikat „Produkt Warmii i Mazur” przyznawany za świadczenie usług na najwyższym poziomie. Należymy do Polskiej Izby Turystycznej.Serdecznie zapraszamy!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie