Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Uzdrowisko Połczyn S.A

ul. Zdrojowa 6, 78-320 Połczyn Zdrój
tel. (94) 366-24-24, tel./fax (94) 366-21-65
www:   http://www.uzdrowisko-polczyn.pl
e-mail:   sekretariat@uzdrowisko-polczyn.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3342 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zadzwoń do Nas!* - tel. 606-...-... ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

OFERTY POBYTÓW:

- pobyty hotelowe
- pobyty kuracyjne
- pobyty weekendowe
- konferencje i szkolenia
- turnusy NFZ
- turnusy ZUS
 

OFERTA MEDYCZNA:

- borowina i solanka
- zabiegi
- badania profilaktyczne
- kuracja ambulatoryjna
- konsultacje lekarskie

OFERTA SPA:

- zabiegi podstawowe
- zabiegi pielęgnacyjne twarzy
- zabiegi pielęgnacyjne ciała
- pakiety weekendowe
- pakiety 5-dniowe
- pakiety 7-dniowe

SENATORIA:

- Gryf
- Irena
- Borkowo
- Podhale

GRYF

GRYF to największy i najbardziej okazały obiekt "Uzdrowiska Połczyn" S.A. Zbudowany pod koniec XIX wieku zachwyca dawną architekturą. Budynek jest zatopiony w zieleni, a położenie w angielskiej części parku sprawia, że najbliższa okolica jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, ścieżka zdrowia i droga rowerowa. Niedaleko znajduje się zabytkowej starówka miasta.

Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o zróżnicowanym standardzie.
Obiekt posiada:
 • salę konferencyjną
 • bazę zabiegową
 • basen kryty i zewnętrzny
 • saunę
 • solarium
 • salę fitness
 • gabinet kosmetyczny
 • salon fryzjerski
 • sklep z pamiątkami
 • kaplicę
 • parking strzeżony 24h
 • SPA - koniec 2009 roku

IRENA

IRENA-CENTRUM to najbardziej kameralny obiekt "Uzdrowiska Połczyn S.A. Komfortowe są tu nie tylko pokoje i nowoczesna baza zabiegowa, ale również położenie. Obiekt jest zlokalizowany najbliżej centrum miasta, dokładnie między starówką a parkiem zdrojowym.

Dzięki odbytej kapitalnej modernizacji obiekt harmonijnie łączy nowoczesność z architekturą początku XX wieku i jest wzorcowym przykładem sanatorium o wysokim standardzie. Sanatorium "Irena" zdobyło tytuł "Modernizacja Roku 2002" i wciąż zbiera laury. W roku 2007 uzyskało tytuł "Najlepszego usługodawcy branży turystycznej na Pojezierzy Drawskim".

Baza zabiegowa została w czasie modernizacji całkowicie odnowiona i należy do najnowocześniejszych w Uzdrowisku Połczyn SA. Wykonywane są tu również kuracje ambulatoryjne dla mieszkańców i gości nie korzystających z zakwaterowania w Uzdrowisku.

Na gości czekają pokoje jednoosobowe i dwuosobowe. W sąsiednim skrzydle budynku znajduje się świetlica z jadalnią, kawiarnia, gabinet kosmetyczny i fryzjer.

BORKOWO

BORKOWO to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Pod względem przyrodniczym i krajobrazowym położenie Borkowa jest najatrakcyjniejsze ze wszystkich obiektów Uzdrowiska Połczyn S.A. Z okien leżącego na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego obiektu rozciąga się widok na zalew połczyński. Obok budynku wznoszą się porośnięte buczyną malownicze pagórki, a spomiędzy wzniesień wypływa jeden z dopływów Wogry, przypominający górski strumień.

Spacery do pobliskiej stadniny koni, do położonej tuż za nią ścieżki rowerowej to jeden z elementów terenoterapii, klimatoterapii i źródło wewnętrznej harmonii. Przez cały rok są tu doskonałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej, a jesienią okoliczny las staje się rajem dla grzybiarzy.

Około 25 minutowy spacer najbardziej urokliwymi zakątkami parku zdrojowego dzieli "Borkowo" od połczyńskiej starówki. Do wyłącznej dyspozycji gości jest wygodny mikrobus Uzdrowiska Połczyn S.A. regularnie kursujący na trasie "Borkowo" - centrum miasta.

Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe oraz apartament.

W obiekcie jest oranżeria z kilkunastoma gatunkami roślin, wśród których są prawdziwe okazy.
Tuż obok niej znajduje się sala konferencyjna wyposażona w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Baza zabiegowa obiektu świadczy niemal pełny zakres usług Uzdrowiska, jedynie zabiegi w basenie wymagają konieczności przemieszczenia się do pobliskiego Gryfa. Borkowo posiada stołówkę, kawiarenkę, wypożyczalnię rowerów i kijków do Nordic Walking oraz miejsce na ognisko i grill.

PODHALE

PODHALE to architektonicznie najpiękniejszy obiekt sanatoryjny Uzdrowiska Połczyn S.A. znajdujący się we francuskiej części Parku Zdrojowego. Jest jednym z sanatoriów, dzięki któremu Połczyn-Zdrój nosi miano "Kurortu z duszą". Pobliskie dywany kwiatowe i fontanny nadają temu miejscu szczególny urok. To właśnie w tym obiekcie powstał pierwszy w Polsce ośrodek balneologii ginekologicznej - leczenia niepłodności i chorób kobiecych, założony przez prof. Gromadzkiego.

Z zewnątrz budynek zachwyca architekturą charakterystyczną dla obiektów uzdrowiskowych z początku XX wieku. Wewnątrz na uwagę zasługuje palmiarnia, oraz sala widowiskowa. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe z wypożyczalnią rowerów, oraz początek 3 kilometrowej ścieżki zdrowia. W pobliskim sanatorium "Gryf" można skorzystać z basenu wewnętrznego i zewnętrznego, sauny, salarium, siłowni, salonów kosmetycznego i fryzjerskiego, czy też z usług kawiarni.

Pobyty w PODHALU należą do najtańszych ze wszystkich połczyńskich obiektów ze względu na bazę hotelową, w której przeważają pokoje bez łazienek. Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe z umywalkami.

Podhale specjalizuje się zgodnie ze swoją tradycją leczniczą w lecznictwie sanatoryjnym w zakresie schorzeń kobiecych.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie