Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Maltańskie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne

ul. Wiankowa 3, 61-131 Poznań
tel. (61) 876-60-11 wew. 345
www:   http://www.malta.poznan.pl
e-mail:   mcsk@malta.poznan.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5061 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- obiekt do organizacji wszelkiego typu szkoleń, narad, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych
- 6 sal konferencyjnych
- szeroki wachlarz usług gastronomicznych
- spotkania przy grillu oraz bankiety
- restauracja

O Nas

Miło nam przedstawić Państwu ofertę usług świadczonych przez Maltańskie Centrum Szkoleniowo - Konferencyjne. Nasze dogodne usytuowanie w centralnym punkcie miasta w połączeniu z niemal 200 ha pasmem wody i zieleni stwarza idealne warunki zarówno do pracy jak i do odpoczynku. Obiekt jest znakomitym miejscem do organizacji wszelkiego typu szkoleń, narad, konferencji, bankietów oraz imprez integracyjnych, wzbogacanych na życzenie klienta o mniej lub bardziej typowe atrakcje, dostępne zazwyczaj tylko w ośrodkach poza miejskich.

Oferujemy Państwu 6 sal konferencyjnych o różnorodnej wielkości z możliwością wszechstronnego ich wykorzystania w zależności od indywidualnych życzeń klienta:

  • Pokój prezydencki wraz z tarasem widokowym (sala A), znakomicie nadający się do organizacji spotkań biznesowych, rozmów kwalifikacyjnych itp.
  • Wielofunkcyjna sala konferencyjna (sala B), przeznaczona do organizacji szkoleń, konferencji, bankietów oraz imprez okolicznościowych.
  • Wielofunkcyjna sala konferencyjna (sala C), połączona z przestronnym tarasem widokowym stanowi idealne miejsce do organizacji bankietów, grilli i uroczystości okolicznościowych.
  • Sala konferencyjna w układzie amfiteatralnym (sala D), wyposażona w ergonomiczne fotele wraz z pulpitami, które gwarantują bardzo dobre warunki pracy, nawet podczas wielogodzinnych konferencji, szkoleń, a także pokazów multimedialnych.
  • Sala wielofunkcyjna (sala E), bezpośrednio przylegająca do Polany Biesiadnej, stanowi znakomite uzupełnienie zamkniętych imprez plenerowych uniezależniając organizatorów od niesprzyjających warunków atmosferycznych.
  • Sala wielofunkcyjna (sala F), uniwersalna sala przystosowana zarówno do organizacji bali, bankietów, imprez o charakterze artystyczno – estradowym jak i różnorodnych konferencji, prezentacji oraz promocji.

Na terenie Maltańskiego Centrum Szkoleniowo - Konferencyjnego świadczymy szeroki wachlarz usług gastronomicznych, począwszy od przerw kawowych organizowanych w trakcie szkoleń czy konferencji, poprzez lunche i obiady, aż po koktajle, spotkania przy grillu oraz bankiety.

Do Państwa dyspozycji jest restauracja zlokalizowana na terenie Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego, nasze sale - świetnie sprawdzające się także w roli sal bankietowych oraz Polana Biesiadna.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie