Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Wypoczynkowy "Kontakt"

ul. Kopydło 28, 43-360 Wisła
tel. (33) 855-16-08, tel. kom. 600-030-290
www:   http://www.kontaktdw.pl
e-mail:   kontakt@kontaktdw.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 13667 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY "KONTAKT"

- weekendy, wczasy
- zimowiska
- kolonie
- "zielone szkoły"
- sale konferencyjno - szkoleniowe
- pokoje 1, 2, 3 i wieloosobowe

O Nas
Ośrodek Wypoczynkowy "KONTAKT" dysponuje pokojami 1, 2, 3 i wieloosobowymi z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz TV. W budynku znajdują się sale konferencyjno - szkoleniowe (20, 40 i 150 miejsc) oraz sala wielofunkcyjna udostępniana dzieciom i młodzieży przebywającym na koloniach, zimowiskach i "zielonych szkołach". Ponadto do dyspozycji gości stół do ping - ponga oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Wisła jest wymarzoną miejscowością wypoczynkową dla osób chcących spędzić spokojnie swój czas urlopowy. Tytułem miejscowości letniskowej szczycimy się już od ponad stu lat. Wskazania lecznicze: rekonwalescencja po chorobie serca i dróg oddechowych, stanach ogólnego zmęczenia i wyczerpania nerwowego. Nasi wczasowicze mogą korzystać z wielu wspaniałych lokalnych atrakcji miasta Wisły oraz z szeregu propozycji przygotowanych przez nasz ośrodek. Z naszej strony dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wczasy były niezapomniane.

Gorąco zachęcamy do organizowania w OW "KONTAKT" wszelkich form wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Usytuowanie obiektów, wspaniałe warunki klimatyczne, nieograniczone możliwości zagospodarowania czasu wolnego - wszystko to daje naszym Najmłodszym gwarancję idealnego wypoczynku, świetnej zabawy i odnowy sił witalnych, tak potrzebnych w okresie dorastania i intensywnej nauki.

Ze swojej strony służymy Organizatorom pomocą w planowaniu pobytu i atrakcji dodatkowych oraz w przygotowaniu zabaw, imprez, zajęć sportowych i rekreacyjnych. Widok uśmiechniętych, wypoczętych i szczęśliwych Dzieci jest dla nas wielką radością, więc dokładamy wszelkich starań, aby sprawić Im jak najwięcej przyjemności w czasie pobytu w naszych ośrodkach.

Mając na uwadze coraz większe zainteresowanie Wisłą jako miejscem pobytu grup szkoleniowych, konferencyjnych i integracyjnych, dołożyliśmy wszelkich starań, aby OWS "KONTAKT" stał się ulubionymi obiektem Organizatorów i Uczestników tego typu spotkań. W ośrodku oferujemy możliwość zakwaterowania ok 150 osób w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z pełnymi węzłami sanitarnymi i TV.

Poza podstawowymi usługami hotelowo - gastronomicznymi, zapewniamy możliwość korzystania z następujących sal szkoleniowo - konferencyjnych:
  • 15 osobowej
  • 30 osobowej
  • 50 osobowej
  • 140 osobowej
Organizatorom wszelkiego typu spotkań o charakterze konferencyjnym, firmowym czy integracyjnym proponujemy skorzystanie z naszych doświadczeń i pomocy w zagospodarowaniu czasu wolnego.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie