Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa Nr 4

im. Mikołaja Kopernika

ul. Chrobrego 9, 41-902 Bytom
tel. (32) 281-30-35
www:   http://www.szkola.spnr4.bytom.ple-mail:   sp4_bytom@op.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4506 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MIKOŁAJA KOPERNIKA

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- nauka języka angielskiego
- biblioteka
- świetlica
- sport w szkole
- współpraca międzynarodowa
- realizacja projektów edukacyjnych
- wycieczki przedmiotowe i turystyczne

Szkoła Podstawowa nr 4 mieszcząca się u zbiegu ulic Chrobrego i Smolenia to jedna z najstarszych placówek oświatowych w Bytomiu.

Nasza szkoła:
  • umożliwia wszechstronny rozwój osobowości dziecka (w wymiarze intelektualnym, psychicznym, społecznym, zdrowotnym, estetycznym, moralnym i duchowym) poprzez nauczanie, kształcenie umiejętności i wychowanie
  • zapewnia uczniom opiekę pedagogiczną, pełne bezpieczeństwo w szkole oraz w czasie wszystkich zajęć organizowanych w szkole i poza szkołą
  • przyjmuje za podstawę uniwersalne zasady etyki w nauczaniu i wychowaniu
  • kształci i wychowuje w umiłowaniu Ojczyzny, w poszanowaniu Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, w atmosferze wolności sumienia i szacunku dla każdego człowieka
  • dba o kształtowanie u uczniów postaw moralnych i obywatelskich zgodnie z ideą demokracji, pokoju i przyjaźni między ludźmi różnych narodów, ras i światopoglądów

Edterek
Innowacyjny Zespół Edukacyjno - Terapeutyczny Zespołu Szkół Nr 3 w Bytomiu rozpoczął swoją działalność z dniem 1 września 1998 roku. Powstał z inicjatywy grupy rodziców zrzeszonych w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym - Koło w Bytomiu, którzy skorzystali z prawa wyboru drogi edukacyjnej dla swoich niepełnosprawnych dzieci, stworzyli własną koncepcję tej edukacji i podjęli trud jej realizacji. Na co dzień Innowacyjny Zespół Edukacyjno - Terapeutyczny funkcjonuje na terenie ogólnodostępnej Szkoły Podstawowej Nr 4 w Bytomiu.

Oprócz specjalnych zajęć uczniowie z zespołu edukacyjno - terapeutycznego na terenie Szkoły Podstawowej Nr 4 mają możliwość uczestniczenia w różnorodnych zajęciach integracyjnych organizowanych zarówno przez nauczycieli prowadzących zespół, jak i nauczycieli szkoły ogólnodostępnej.

Biblioteka
Biblioteka szkolna mieści się na drugim piętrze w sali nr 24. Znajduje się tu wypożyczalnia z czytelnią oraz ICM (Informacyjne Centrum Multimedialne). Biblioteka gromadzi i udostępniania zbiory, udziela informacji uczniom, nauczycielom, rodzicom i innym pracownikom szkoły, organizuje konkursy wiedzy, tematyczne wystawy. Przeprowadza różne akcje biblioteczne np. zbiórka lektur, podręczników, kiermasz taniej książki.

W księgozbiorze podręcznym swoje miejsca zajmują słowniki, leksykony, encyklopedie, atlasy, albumy, itp. książki z każdej dziedziny, służące na lekcje nauczycielom. Uczniowie mogą z nich korzystać na miejscu. W czytelni można także korzystać z licznych czasopism.

Oprócz książek, udostępniamy m.in. płyty CD i DVD, kasety video, dokumenty szkolne, czasopisma. Dla nauczycieli wydzielony jest zbiór książek metodycznych oraz z dziedziny pedagogiki, psychologii, socjologii, itd.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie