Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

im. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Marcinkowice 132, 33-393 Marcinkowice
tel./fax (018) 443-31-27
www:   http://www.spmarcinkowice.of.ple-mail:   spmar@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1544 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

- Klub Europejski
- Koło fotograficzne
- Koło muzyczne
- Koło plastyczne
- Koło informatyczne
- Koło ekologiczne
- Koło filmowe
- Koło artystyczneAtmosfera panująca w placówce, wysoki poziom kwalifikacji i rozwoju zawodowego nauczycieli, dobrze wyposażona baza materialna, zaangażowanie dzieci, nauczycieli i rodziców w tworzenie dobrego wizerunku szkoły to wskaźniki osiągnięcia standardu szkoły wychowującej. Jeszcze raz potwierdziło się powiedzenie: szkoła wiejska – nie znaczy gorsza.

O szkole
  • Placówka dba o zapewnienie aktywności ruchowej wszystkim wychowankom i mimo trudnej sytuacji lokalowej może pochwalić się wysokimi osiągnięciami uczniów w sporcie.
  • Szkoła kształtuje więzi uczniów z przyrodą, kształtuje postawy przedsiębiorczości. Uczniowie metodą projektów opracowują plan wycieczek, imprez klasowych itp
  • Szkoła zapewnia dostępne formy pomocy uczniom, którzy jej potrzebują. Na miejscu organizowane jest dożywianie i pomoc materialna dla najuboższych. Rozpoznawane są zagrożenia wychowanków patologiami i prowadzona jest skuteczna profilaktyka.
  • Szkoła pełni rolę animatora kultury w środowisku lokalnym. Każdego roku odbywają się w niej: Dzień Matki, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Dziecka, zabawa karnawałowa dla dzieci. W szkole odbywają się przedstawienia teatralne, widowiska bożonarodzeniowe, spotkania dzieci z misjonarzami.
Koło muzyczne

Koło muzyczne jest formą zajęć pozalekcyjnych pozwalających na rozwijanie zamiłowania do śpiewu zespołowego oraz gry na instrumentach. Udział ma charakter dobrowolny i wynika z naturalnego dążenia do aktywności i kontaktu z muzyką. Program zespołu szkolnego daje możliwość rozwijania zainteresowań uczniów, kształtowania głosu oraz prezentowania własnego talentu na uroczystościach szkolnych i pozaszkolnych. Wspólne muzykowanie uczy również odpowiedzialności za siebie i cały zespół co przejawia się w rozwijaniu uwagi, doskonaleniu umiejętności czytania nut i wykonywania prostych akompaniamentów.

Klub Europejski

Szkolny Klub Europejski „Europek” działa przy Szkole Podstawowej w Marcinkowicach od września 2003 roku. Skupia uczniów zainteresowanych tematyką europejską. Spotkania odbywają się raz w miesiącu we środy w szkolnej bibliotece. Opiekunami są pani Elżbieta Samek, pani Beata Karbowiak i pan Robert Cempa. Celem tych spotkań jest poszerzanie naszej wiedzy o Europie, instytucjach europejskich, krajach członkowskich Unii Europejskiej, wyzwaniach stojących przed współczesną Europą, a także przygotowanie się do przyszłej roli odpowiedzialnego Europejczyka. Nasze działania to: zbieranie informacji, materiałów szkoleniowych, organizowanie spotkań informacyjnych, poznawanie zabaw, piosenek i zwyczajów dzieci z innych krajów Europy.

GALERIA

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie