Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1

im. Obrońców Westerplatte w Opolu

ul. Reymonta 43, 45-072 Opole
tel./fax (77) 454-28-89
www:   http://psp1.opole.ple-mail:   sekretariat.psp1opole@op.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4657 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA

- wykwalifikowana kadra nauczycieli
- szeroki wachlarz zajęć dodatkowych
- wysoki poziom zajęć dydaktycznych
- edukacja proekologiczna i prozdrowotna
- pracownia komputerowa z dostępem do Internetu
- bogata baza dydaktyczna
- pomoc logopedy, pedagoga, pielęgniarki
- cyklicznie organizowane imprezy szkolne
- zajęcia świetlicowe

O nas

Nasi najmłodsi uczniowie mogą korzystać ze świetlicy szkolnej (7.00-16.30), multimedialnej biblioteki oraz stołówki. Dzieci klas I-III uczą się w wydzielonej części szkoły. Poziom kształcenia w szkole utrzymuje się na wysokim poziomie. Przez cały rok szkolny sprawdzamy skuteczność stosowanych przez nas metod pracy dydaktycznej stosując w pracy ciekawe i aktywne metody z wykorzystaniem środków multimedialnych.

W szkole mamy pracownie komputerowe i sale z tablicami interaktywnymi. Pracujemy metodą projektów realizowanych przez całą społeczność szkolną. Realizujemy ciekawe innowacje pedagogiczne, które uatrakcyjniają proces dydaktyczno-wychowawczy.

Gromadzimy informacje o pracy szkoły, polegające na zorganizowanym, systematycznym analizowaniu i ocenianiu stopnia spełnienia przez szkołę wymagań wynikających z jej zadań z uwzględnieniem opinii uczniów, rodziców, nauczycieli.

Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania podczas zajęć pozalekcyjnych. Dzieci uczęszczają na zajęcia: szermierki, informatyczne, plastyczne, sportowe (SKS, gry i zabawy, aerobik, gimnastyka korekcyjna) teatralne, redaktorskie i koła przedmiotowe (historyczne, europejskie, polonistyczne, j. niemieckiego).

Uczniowie mogą ponadto korzystać z zajęć korekcyjno-kompensacyjnych, wyrównawczych i rewalidacyjnych. Oprócz tego uczniowie korzystają z bogatej oferty lekcji prowadzonych przez nauczycieli w ramach realizacji godzin z Karty Nauczyciela. Są to zajęcia wspomagające dla uczniów o szczególnych potrzebach edukacyjnych. W ramach pracy z uczniem zdolnym prowadzone są koła: teatralne, j. niemieckiego, j. angielskiego, biblijne, szachowe, ortograficzne, przyrodnicze i informatyczne. Opiekujemy się uczniami, którzy wymagają pomocy prowadząc zajęcia wyrównawcze.

W szkole dbamy i doskonalimy proces wychowawczy. Organizujemy apele, akademie i uroczystości szkolne zgodnie z ceremoniałem szkolnym oraz programem wychowania patriotycznego i obywatelskiego. Oprócz tego organizujemy wiele imprez klasowych i zajęć otwartych dla rodziców i zaproszonych gości.

W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym oraz dzięki usytuowaniu szkoły w centrum miasta uczniowie korzystają z zajęć na basenie i lodowisku. Wychodzą do MDK, MOS, MOK, kina, teatrów, galerii, filharmonii, muzeów. Stale współpracujemy z opolskimi przedszkolami organizując ciekawe zajęcia oraz Dzień Otwarty szkoły, podczas którego gościmy około 250 przedszkolaków. Uczniowie naszej szkoły każdego roku szkolnego wyjeżdżają na wycieczki, rajdy i „Zielone Szkoły”.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie