Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Medyczne Szkoły "OMEGA"

ul. Warszawska 28/15a, 25-312 Kielce
tel. (41) 343-20-65, (41) 344-51-71
www:   http://www.omega.szkola.pl
e-mail:   biuro@omega.szkola.pl
edukacja@omega.szkola.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 14468 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

POLICEALNE STUDIUM FARMACEUTYCZNE

- technik farmaceutyczny
- w Kielcach dla osób bezrobotnych na kierunku technik farmaceutyczny – nauka GRATIS! (w systemie weekendowym)

POLICEALNA SZKOŁA OCHRONY ZDROWIA "PROMED-OMEGA"


POLICEALNE STUDIUM KOSMETYCZNE

Nasza siła to wiedza i doświadczenie
Nasza firma istnieje od połowy lat dziewięćdziesiątych i ma bogate doświadczenie na rynku edukacyjnym. Prowadzimy kilka typów szkół w wielu miastach. Mamy swoje ośrodki w: Kielcach, Krakowie, Lublinie, Miechowie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Piotrkowie Trybunalskim, Rzeszowie, Stalowej Woli, Tarnowie, Warszawie i Zamościu. Cieszymy się bardzo dobrą opinią, a nasze formy kształcenia – ogromnym zainteresowaniem.

Przedstawiamy bogatą ofertę edukacyjną, dostosowaną do aktualnych potrzeb rynku pracy. Łączymy specjalności tak, aby absolwent uzyskał szeroki profil możliwości zatrudnienia.

Działalność edukacyjną prowadzimy legalnie, w oparciu o ustawę o systemie oświaty (ustawa z dn. 7 września 1991 r. z późniejszymi zmianami). Egzaminy zawodowe przeprowadzane są przez Okręgowe Komisje Egzaminacyjne, zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami oświatowymi.

By zostać naszym słuchaczem, wystarczy mieć ukończoną szkołę średnią, matura nie jest obowiązkowa. Wszystkie nasze szkoły posiadają uprawnienia szkół publicznych. Świadectwa, legitymacje i indeksy wydajemy na drukach państwowych honorowanych przez instytucje państwowe. Legitymacje uprawniają do zniżki na korzystanie z usług komunikacyjnych. Ponadto, wystawiamy zaświadczenia dla instytucji takich, jak ZUS, KRUS, urzędy pracy i innych.

W naszych placówkach zatrudniamy wysoce wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną: wykładowców szkół wyższych, lekarzy, farmaceutów, stomatologów, chemików i nauczycieli wielu innych specjalności.

Ponadto:
  • atutem szkół „Omega” jest wysoka zdawalność egzaminów zawodowych
  • najlepszym słuchaczom fundujemy nagrody finansowe
  • stosujemy promocyjne zniżki opłat za naukę
  • absolwenci naszych szkół są poszukiwani na rynku pracy, często prowadzą własną działalność gospodarczą

POLICEALNE STUDIUM FARMACEUTYCZNE - TECHNIK FARMACEUTYCZNY

Nabór i warunki przyjęcia: nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do 1 lutego. Warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły średniej, podanie, zaświadczenie lekarskie, 3 fotografie w rozmiarze 37×52, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych przypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

Zajęcia na kierunku technik farmaceutyczny prowadzone są w różnych trybach. Szczegółowych informacji odnośnie rozkładów zajęć udzielają poszczególne ośrodki.

Opis: nauka trwa 4 semestry. Przez ten czas słuchacz nabywa wiedzę praktyczną i teoretyczną, niezbędną do osiągnięcia pozytywnego wyniku egzaminu zawodowego i tytułu technika farmaceutycznego.

Absolwent uzyskuje prawo do pracy w aptekach, hurtowniach, wytwórniach i innych zakładach farmaceutycznych oraz sklepach zielarskich i zielarsko-drogeryjnych. Może podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w branży farmaceutycznej, medycznej, a także prowadzić analizę i kontrolę leków oraz artykułów sanitarnych w laboratoriach chemicznych. Może również organizować pracę punktu aptecznego.

Na IV semestrze każdy słuchacz odbywa praktykę zawodową w aptece ogólnodostępnej lub szpitalnej. Celem praktyki jest przygotowanie przyszłego technika farmaceutycznego do samodzielnego planowania i realizowania zadań zawodowych, zgodnie z jego kompetencjami. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowocześnie wyposażonych laboratoriach i pracowniach.

POLICEALNE STUDIUM OCHRONY ZDROWIA "PROMED-OMEGA"

Asystentka stomatologiczna


Nabór i warunki przyjęcia: nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do 1 lutego. Warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu dokumentów (świadectwo ukończenia szkoły średniej, podanie, zaświadczenie lekarskie, 3 fotografie w rozmiarze 37×52, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych przypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

Zajęcia prowadzone są w formie stacjonarnej.

Opis: nauka trwa 2 semestry i przygotowuje słuchaczy do egzaminu państwowego. Jego pozytywny wynik uprawnia do wykonywania zawodu asystentki stomatologicznej. Absolwent może podjąć pracę w gabinetach stomatologicznych zarówno prywatnych jak i publicznych zakładów opieki zdrowotnej oraz w klinikach dentystycznych i szpitalnych oddziałach chirurgii szczękowej.

Kształcenie praktyczne odbywa się w nowoczesnych i doskonale wyposażonych gabinetach pod nadzorem odpowiednio przygotowanych specjalistów.

POLICEALNE STUDIUM KOSMETYCZNE

Nabór i warunki przyjęcia: nabór odbywa się 2 razy do roku: na semestr jesienny do 1 września, na semestr wiosenny do 1 lutego. Warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu dokumentów (podanie, świadectwo ukończenia szkoły średniej, zaświadczenie lekarskie, 3 fotografie w rozmiarze 37×52, kserokopia dowodu osobistego) i opłacenie wpisowego. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W wyjątkowych przypadkach dyrektor szkoły może zarządzić rozmowę kwalifikacyjną.

Opis: nauka trwa 4 semestry. Przez ten czas słuchacz nabywa wiedzę praktyczną i teoretyczną, niezbędną do osiągnięcia pozytywnego wyniku egzaminu zawodowego i tytułu technika usług kosmetycznych. Absolwent uzyskuje prawo do pracy w gabinetach kosmetycznych, salonach odnowy biologicznej. Może podjąć pracę jako przedstawiciel handlowy w branży w kosmetycznej.

Wszystkie zajęcia są prowadzone w będącym własnością szkoły, nowoczesnym, doskonale wyposażonym gabinecie, pod nadzorem odpowiednio przygotowanych specjalistów.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie