Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1

im. Tajnej Organizacji Wojskowej "Gryf Pomorski"

ul. Kościerska 11, 89-604 Chojnice
tel./fax (052) 397-30-72, 397-63-10
www:   http://www.zsp1.chojnice.pl
e-mail:   sekretariat@zsp1.chojnice.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 24241 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (3 lata)

- z programem autorskim przysposobienie obronne

LICEUM PROFILOWANE (3 lata)

- zarządzanie informacją

TECHNIKUM E (4 lata)


ZASADNICZA SZKOŁA ZAWODOWA

- ślusarz
- murarz


Są szkoły, w których warto się uczyć, gdzie uczniowie, rodzice i nauczyciele tworzą społeczność zintegrowaną i partnerską.

  • Wysokie kwalifikacje nauczycieli, nowoczesna baza dydaktyczna oraz innowacje i nowoczesne programy kształcenia, a także osiągnięcia dydaktyczne nauczycieli i edukacyjne uczniów umożliwiają przekazywanie wiedzy na najwyższym poziomie.
  • Szkoła posiada liczne atesty i certyfikaty. Jest uczestnikiem programów ponadregionalnych: INTEL - Nauczanie ku przyszłości, Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, Otwarta Szkoła 2005 - program partnerski Microsoft, centrum szkoleniowe AutoDesk.
  • Interdyscyplinarne pracownie i laboratoria elastycznie reagują na zmiany w edukacji, a co najważniejsze na potrzeby uczelni wyższych i przemysłu.
  • Korzystamy z doświadczeń technicznych i dydaktycznych przedsiębiorstw i szkół, z którymi blisko współpracujemy. Szkoła realizuje kształcenie szerokoprofilowe na poziomie liceum ogólnokształcącego z programem autorskim przysposobienie wojskowe, liceum profilowane - zarządzanie informacją, zasadniczej szkoły zawodowej w różnych zawodach oraz w technikach.
  • Obecnie jesteśmy największą w powiecie chojnickim szkołą ponadgimnazjalną. Nasi uczniowie zdobywają laury w olimpiadach oraz wojewódzkich i powiatowych konkursach przedmiotowych (liczni laureaci w olimpiadach technicznych, a także z języka polskiego, matematyki i informatyki).

Baza dydaktyczna naszej szkoły:

Pracownia techniczna :
Pracownia techniczna realizuje ćwiczenia z zakresu metrologii, metaloznawstwa i prób technologicznych. Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt pomiarowy i mikroskopowy. Nowością jest prezentacja telewizyjna struktur metalograficznych z zastosowaniem systemu kolorowej mikroskopii telewizyjnej.

Pracownia elektryczna:
Uczniowie pracują w zespołach, a przygotowaniu do ćwiczeń korzystają z nabytej wiedzy oraz umiejętności określania jakości (właściwości) urządzenia. Ustala się wnioski z teoretycznej i praktycznej analizy doświadczeń.

Pracownia urządzeń, maszyn i napędów elektrycznych:
Jest przykładem nowoczesnej dydaktyki modułowej, który umożliwia szybką zmianę tematyki realizowanych ćwiczeń. Wyposażona jest w nowoczesne i praktycznie stosowane w przemyśle maszyny elektryczne, które łączone są z elementami przenoszącymi obciążenia. W pracowni funkcjonuje również stanowisko wysokich napięć, które może być wykorzystane w dydaktyce oraz do badań oporności.

Pracownia mikroprocesorowa:
Wyposażona jest w stanowiska DSM - 51 współpracujące z komputerami PC klasy PENTIUM.

Pracownia elektroniczna:
Wyposażona jest w nowoczesny sprzęt elektroniczny, sprzęt pomocniczy analogowy i cyfrowy, stanowiska komputerowe, oprogramowanie komputerowe o profilu elektronicznym, urządzenia peryferyjne.

Pracownia informatyczna:
Pracownia pełni rolę centrum edukacji informatycznej. Wyposażona jest w nowoczesną sieć opartą na systemie operacyjnym Windows XP. Bazę sprzętową stanowi 18 komputerów klasy Celeron 2000. Pracownia posiada łącze internetowe DSL 1Mb i atestowane pakiety programów, np.: Microsoft-Office, Norton Utility, Microsoft Exchange, NetMeeting, Internet Explorer, Internet Mail.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie