Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
ALMAR Centrum Działalności Podwodnej

Alicja i Marcin Hermanowicz

Plac Kilińskiego 9 box 20, 75-307 Koszalin
tel./fax (94) 343-58-98
www:   http://www.almar-nurkowanie.pl
e-mail:   sklep@almar-nurkowanie.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3960 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- nauka nurkowania w systemie PADI
- Open Water Diver
- Advance Open Water Diver
- Rescue Diver
- Dive Master
O CENTRUM

Sklep istnieje od 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą (także wysyłkową) sprzętu nurkowego renomowanych firm, jesteśmy autoryzowanym dealerem SCUBAPRO, UWATEC, BARE i SCUBATECH, oferujemy także wyposażenie firm APEKS, AQUALUNG, CAMARO, CRESSI, DIVE SYSTEM, EQUES, MARES, OMER, POSEIDON, SEAC SUB, SEEMANN SUB, TECHNISUB i wiele innych. Prowadzimy również komis, serwis, wypożyczalnie sprzętu nurkowego oraz ładujemy butle, ale nasza główną działalnością jest organizowanie szkoleń w systemie PADI i wyjazdów nurkowych zarówno krajowych, jak i zagranicznych.

Jeżeli nie masz jeszcze uprawnień ani sprzętu - Zapraszamy!

Ty też możesz spróbować bezpiecznego i przyjemnego nurkowania pod indywidualną opieką instruktora. Dajemy Ci okazje do spróbowania swoich sił - i kto wie? - może nawet zarażenia się nurkowaniem!

O KURSACH

PADI
Professional Association of Diving Professionals (Profesjonalne Stowarzyszenie Instruktorów Nurkowania) - jest wywodzącym się z USA systemem nauki nurkowania, który cechuje się dużą kondensacją materiału i efektywnością przekazywania wiedzy. System ten jest znany na całym świecie.
W Polsce PADI jest bardzo popularne, a ilość osób korzystająca z tego systemu szkolenia nurkowego stale wzrasta. Uczestnicy kursów chwalą sobie spójną formę prowadzenia zajęć i świetnie przygotowane pomoce szkoleniowe. Oparcie szkolenia na tzw."standardach szkoleniowych" sprawia, że kurs przeprowadzony przez polskiego instruktora PADI nad polskim jeziorem (morzem), nie różni się od szkolenia w innych krajach przez innego instruktora PADI. Całość szkolenia pomyślana jest tak, aby naukę rozpoczętą w jednym miejscu można było kontynuować w dowolnym centrum PADI na świecie.
Program kursu jest opracowany tak by przekazać wszystkie niezbędne wiadomości, nie obciążając jednak kursanta nadmiarem wiedzy teoretycznej. Osoby zainteresowane mają wiele możliwości rozwijania umiejętności i poszerzania wiedzy na kolejnych kursach, oraz w czasie szeregu szkoleń specjalistycznych.

OWD - Open Water Diver
OWD to podstawowy stopień nurkowy w systemie PADI. Jest on oparty o zaliczanie poszczególnych modułów, z których zbudowany jest kurs. Celem tego stopnia jest zapoznanie się ze sprzętem nurkowym oraz jego obsługą. Poza tym umożliwia on w prosty, efektywny i bezpieczny sposób nauczyć się oraz doskonalić podstawowe umiejętności nurkowania. Na czas kursu zapewniamy kompletny sprzęt nurkowy (oprócz ABC maska, fajka, płetwy, który można nabyć w naszym sklepie).

AOWD - Advance Open Water Diver
AOWD jest logiczną kontynuacją stopnia OWD. Jak sama nazwa mówi jest to kurs advanced, czyli zaawansowany. Rozpoczynając szkolenie możemy wybrać jedną z dwóch opcje: AOWD lub AOWD Plus. Różnią się one między sobą ilością wykonanych nurkowań i co za tym idzie - zdobytych umiejętności. Na tym etapie uczestnik kursu musi po pierwsze zaliczyć 2 nurkowania obowiązkowe, po drugie może wybrać co najmniej 3 dodatkowe specjalizacje z oferowanej palety. W tym momencie osiąga poziom AOWD. Jeśli zaś zdecyduje się na branie udziału w co najmniej 7 kursach dodatkowych może uzyskać stopień AOWD Plus. AOWD Plus dodatkowo pogłębia naszą wiedzę w zakresie teorii nurkowania w dziedzinach takich jak: fizyka nurkowania, fizjologia nurkowania, znajomość sprzętu, umiejętności i środowisko nurkowania.

Rescue Diver
Rescue Diver (nurek ratownik) to kurs, na którym nauczyć można się postępowania w sytuacjach niebezpiecznych i procedur awaryjnych. Główne elementy kursu to:

 • przeprowadzanie i asysta w akcjach ratunkowych
 • udzielanie pierwszej pomocy.
 • Stopień ten jest etapem wyjściowym do otrzymania wiodących stopni w PADI - Divemaster i Asystent Instruktora. Został on przeznaczony dla osób, które chcą zdobyć konieczną wiedzę oraz umiejętności dla przeprowadzenia efektywnych akcji ratunkowych, radzenia sobie z wypadkami nurkowymi, udzielenia pierwszej pomocy.

  Divemaster
  Divemaster to stopień zawodowy w systemie PADI. Aby stać się Divemasterem trzeba nie tylko doskonale pływać i nurkować, ale ponad to zdobyć odpowiednią wiedzę na poziomie instruktorskim. Osiągając ten poziom można pomagać prowadzić kursy nurkowe i bierze się oczywiście odpowiedzialność za osoby nurkujące wraz z Divemasterem.

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie