Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Legnicka Szkoła Tenisa - SPORTFAN CLUB Paweł Mikołajczak

ul. Aleja Orła Białego 1, 59-200 Legnica
tel. 607-031-600
www:   http://www.tenisfan.come-mail:   biuro@tenisfan.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7817 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Legnicka Szkoła Tenisa

- mini-tenis
- szkółki tenisowe
- tenis dla dorosłych
- tenis rodzinny
- obozy tenisowe "Sport i przygoda"


Legnicka Szkoła Tenisa "TENISFAN" powstając w 1989 roku była pierwszą w Polsce prywatną szkołą tenisa. Przez cały rok na kortach i halach Legnicy uczymy gry w tenisa oraz prowadzimy zajęcia usprawniające ruchowo. Działamy w myśl hasła "Tenisfan to zabawa - aktywny wypoczynek - sport !" W naszych zajęciach uczestniczą dzieci, młodzież i dorośli. Z roku na rok poszerza się grono naszych sympatyków. Od 2000 roku prowadzimy zajęcia w legnickich przedszkolach z 4, 5 i 6 letnimi dziećmi (mini-tenis).

Najbardziej uzdolnione dzieci trafiają do grup szkolonych pod kątem sportu wyczynowego. Nasi wychowankowie Ula Braniecka i Marcin Szymczak to wielokrotni reprezentanci kraju i Mistrzowie Polski. Do czołówki w Polsce należeli Justyna Majsnerowicz i Grześ Sułek, na Dolnym Śląsku do najlepszych należeli Maciej Szymczak, Łukasz Nazarewicz i Michał Mikołajczak. O naszych sukcesach i działalności wielokrotnie pisała prasa regionalna i ogólnopolska, gościliśmy także w programach telewizyjnych. Nasza praca i jej wyniki zostały docenione przez mieszkańców naszego regionu. W XXVII Plebiscycie organizowanym przez tygodnik "Konkrety", w gronie najpopularniejszych trenerów Zagłębia Miedziowego trener Paweł Mikołajczak zajął III miejsce.

Popularyzując tenis w naszym mieście byliśmy organizatorami takich imprez jak: "...i ty możesz zostać Fibakiem", Turnieje Rodzinne, turnieje z okazji Dnia Dziecka, Grand Prix TENISFAN dla dzieci, Mistrzostwa Legnicy Biznesmenów, Legnicka Liga Tenisowa Amatorów, Mistrzostwa Legnicy w mini-tenisie i wiele innych.

Wciąż rozwijamy się. W 2000 roku wybudowaliśmy korty. Jesteśmy organizatorami wakacyjnych obozów "sport i przygoda" z bardzo ciekawą ofertą. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i uprawnienia z zakresu sportu i rekreacji, a także zezwolenie/koncesję w zakresie działalności turystycznej. Mamy wiele atrakcyjnych pomysłów i propozycji, z którymi będziemy Was systematycznie zapoznawać.

Współczesny tenis cieszy się ogromną popularnością we wszystkich zakątkach świata. Miliony ludzi przez cały rok uprawiają tą piękną dyscyplinę sportu. Dzięki swym walorom tenis jest stawiany w gronie dyscyplin najwszechstronniej oddziaływujących na ludzki organizm. Tenis to wspaniała zabawa, aktywny wypoczynek i styl życia.

NASZA OFERTA

  • Mini-tenis zdobył na świecie wielką popularność wśród najmłodszej grupy sympatyków tenisa. Do TENISFANA uczęszczają na te zajęcia "smerfusie" w wieku 5-6 lat oraz "skrzaty" w wieku 7-9 lat. Dzieci uczą się tutaj podstaw tenisa w atrakcyjnej formie gier i zabaw z nagrodami. Na zajęciach posługujemy się skróconymi rakietkami i piłkami o znacznie wolniejszym odbiciu od piłek "normalnych". Dzięki temu dziecko łatwiej odkrywa tajemnice odbicia, szybkości i kierunku lotu piłki. Gramy na zmniejszonym polu, obniżona jest także siatka do gry. Zajęcia są dostosowane do możliwości i wieku rozwojowego dzieci, a w ich trakcie prowadzimy także ćwiczenia zapobiegające powstawaniu wad korekcyjnych. Na zakończenie roku dzieci otrzymują dyplomy.
  • Szkółki tenisowe to zajęcia w grupach dla dzieci i młodzieży w wieku od 10-18 lat. Obejmują naukę oraz doskonalenie gry w tenisa oraz ćwiczenia usprawniające ruchowo (ogólnorozwojowe). Dodatkowo w ramach zajęć szkolimy i zaznajamiamy naszych podopiecznych z podstawami samoobrony. Proponujemy zajęcia w grupach rekreacyjnych i sportowych. Szkółki TENISFANA są znakomitym sposobem na zdobycie sprawności, atrakcyjne i aktywne spędzenie wolnego czasu, nawiązanie nowych przyjaźni.
  • Tenis dla dorosłych to nauka i doskonalenie gry w tenisa prowadzone w atrakcyjnej formie dostosowanej do poziomu umiejętności i formy fizycznej ćwiczących. Zapraszamy grupy rodzinne, koleżeńskie, biznesowe oraz zainteresowane osoby indywidualne. Tenis to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportowych ponieważ jest wspaniałą zabawą, aktywnym wypoczynkiem i stylem życia.
  • Tenis rodzinny: proponujemy rodzicom i dzieciom możliwość wspólnej sportowej zabawy i nauki gry w tenisa. W czasach, gdy dzieci mają dużo różnorodnych zajęć, rodzice długo pracują, jest to jedna z niewielu okazji do aktywnego spędzania czasu razem.
  • Sprzęt tenisowy: prowadzimy doradztwo i pomoc w zakupie sprzętu tenisowego, naprawiamy rakiety (wymiana naciągów).
  • Obozy tenisowe "Sport i przygoda": organizujemy i prowadzimy wakacyjne obozy dla dzieci i młodzieży w wieku 7-17 lat oraz wakacje rodzinne, oparte na formule "razem ale osobno".

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizacji i prowadzeniu wakacyjnych obozów w kraju i za granicą, latem i zimą, mamy oryginalny program, doświadczoną i wykwalifikowana kadrę zapewniającą naszym uczestnikom maksymalne bezpieczeństwo. Zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 r. o usługach turystycznych posiadamy zezwolenie nr 18/Z/2003 na organizację imprez turystycznych wydane przez Wojewodę Dolnośląskiego oraz ubezpieczenie OC Organizatora Turystyki. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i zezwolenia przedmiotowe na prowadzenie działalności w zakresie sportu i rekreacji.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>




Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie