Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Tenisa Grzegorz Jeż

ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz
tel. (018) 547-11-11, kom. 0-693-705-300
www:   http://www.szkolatenisa.ple-mail:   szkolatenisa@szkolatenisa.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2922 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA TENISA
poleca naukę gry w tenisa
dla wszystkich grup wiekowychSzkoła Tenisa swoją działalność rozpoczęła w 1995r na jednokortowej hali o nawierzchni ziemnej. Rok później w szkole pracowało już dwóch trenerów, a zajęcia odbywały się regularnie przez cały rok kalendarzowy - zimą w hali, latem na kortach otwartych. Kolejne lata przyniosły dalszy dynamiczny rozwój.

Obecnie Szkoła zatrudnia 8 osób, w tym 6 trenerów, z których każdy posiada uprawnienia trenerskie lub instruktorskie. Szkoła zajmuje się przede wszystkim szkoleniem dzieci i młodzieży (obecnie do szkoły uczęszcza ponad 200 dzieci) oraz liczne grono dorosłych amatorów "białego sportu". Szkoła posiada dwie hale tenisowe: jedną z nawierzchnią ziemną, a drugą z profesjonalną nawierzchnią akrylową PLEXIPAVE. Dzięki istnieniu obiektów zamkniętych zajęcia mogą być prowadzone bez względu na aurę przez cały rok kalendarzowy. W okresie letnim Szkoła prowadzi zajęcia na kortach otwartych Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego. Wszystkie obiekty, na których prowadzone są zajęcia posiadają pełne zaplecze sanitarne.

O wysokim poziomie prowadzonych zajęć świadczą sukcesy jej wychowanków osiągane na arenie ogólnopolskiej. Warto wspomnieć choćby Mistrzostwo Polski Macieja Wójcika w 1998r i Vice Mistrzostwo Polski Marcina Gawrona w roku 1999, oraz trzecie miejsce Mistrzostw Polski w 2001 roku Marcina Gawrona w grze podwójnej.

Corocznie organizowane są turnieje tenisowe o zasięgu ogólnopolskim (np.: Mistrzostwa Polski Skrzatów, turniej FAKRO CUP), turnieje regionalne np.: Puchar Prezydenta Miasta Nowego Sącza, Mistrzostwa Szkół oraz turnieje okolicznościowe i festyny sportowe.

MINI TENIS

Obejmuje szkolenie dzieci w wieku do 10 lat w dwóch kategoriach wiekowych: od 5 do 7 lat i od 8 do 10 lat. Zajęcia prowadzone są w grupach 4 - osobowych na połowie kortu (dla dzieci do 7 lat) lub na całym korcie (dla dzieci do 10 lat) dwa razy w tygodniu. Dodatkowo raz w tygodniu odbywają się zajęcia ogólnorozwojowe. Trening trwa pełną godzinę zegarową. Dzieci pod okiem trenera nabierają umiejętności radzenia sobie na korcie. Jest to dla nich często pierwszy kontakt z rakietą tenisową i piłeczką, uczą się poruszania po korcie oraz podstaw techniki gry. W tym wieku gra w tenisa jest zabawą.

Każdego roku na jesień organizowany jest nabór dzieci do szkoły. Na podstawie testów sprawnościowych dzieci kwalifikowane są do poszczególnych grup o zróżnicowanym poziomie trudności prowadzonych zajęć.

OBOZY SPORTOWE

Szkoła Tenisa Grzegorza Jeża jak co roku jest organizatorem letniego wypoczynku dzieci i młodzieży w atrakcyjnych ośrodkach tenisowych w kraju i za granicą. W 2005 roku obozy organizujemy w Muszynie-Złockim - jednym z najbardziej atrakcyjnych i znanych polskich, górskich uzdrowisk. Obozy takie organizowane są corocznie w okresie wakacji, obecnie już po raz trzynasty. Mogą w nich uczestniczyć dzieci i młodzież w wieku od 7 do 16 lat.

Moje wieloletnie doświadczenie w organizacji obozów sportowych jak również doświadczenie w szkoleniu dzieci i młodzieży na co dzień pozwala mi zapewnić Państwa o wysokim poziomie organizowanego wypoczynku.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie