Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkółka Nordic Walking i Szkoła Instruktorów Nord Walk

ul. Michała Płońskiego 7-9/2, 54-002 Wrocław
tel. kom. 696-014-360
www:   http://www.nordwalk.pl
e-mail:   aleksander@nordwalk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3865 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- kurs Nordic Walking instruktor
- kurs Pomocnika Instruktora Nordic Walking


Wrocławska Szkółka Nordic Walking i Szkoła Instruktorów Nord Walk przedstawiciel międzynarodowej szkoły instruktorów nordic walking LEKI zaprasza na treningi i szkolenia.

Gwarantujemy Państwu profesjonalne przeszkolenie w zakresie techniki nordic walking- przez niektórych potocznie zwaną chodzenie z kijami, świetną zabawę i fachowe porady. Intensywność treningu dostosowujemy do kondycji i wieku uczestników, dlatego każdy może się z nami spotkać i spróbować swoich sił. Na czas zajęć zapewniamy sprzęt w postaci profesjonalnych kijków.


Kurs Nordic Walking Instruktor (2 dni) - Specjalistyczny kurs instruktorski Nordic Walking zakończony otrzymaniem certyfikatu Instruktora Nordic Walking. Kurs obejmuje pełen zakres metodyki i dydaktyki techniki Nordic Walking. Skupiamy się na praktycznym podejściu do treningu i różnorodności ćwiczeń, tak by kursanci mogli przedstawić swoim klientom szeroki wachlarz umiejętności i prowadzić treningi tak by każdy był ciekawy.

Na szkoleniu w części teoretycznej omawiana jest szczegółowo między innymi prawidłowa technika, aspekty zdrowotne, sprzęt, zasady prawidłowego treningu wskazania i przeciwwskazania do treningu. W części praktycznej przede wszystkim uczymy prawidłowej techniki i przedstawiamy szeroki wachlarz ćwiczeń nauczających i doskonalących technikę. Ponad to prezentujemy ćwiczenia integracyjne, zabawowe, siłowe, rozciągające, koordynacyjne. Podpowiadamy jak w praktyce powinien wyglądać prawidłowy i ciekawy trening. Uczestnicy mają możliwość weryfikacji postępów w czasie nagrania kamerą filmową w połowie i na końcu szkolenia. Każdy z kursantów otrzymuje profesjonalne materiały szkoleniowe.

Kurs Pomocnika Instruktora Nordic Walking (1 dzień) - Specjalistyczny kurs Nordic Walking przeznaczony dla osób nieposiadających wykształcenia uprawniającego do uzyskania certyfikatu instruktora zakończony otrzymaniem certyfikatu Pomocnika Instruktora Nordic Walking. Kurs obejmuje poznanie podstaw nauczania techniki nordic walking. Tytuł pomocnika nie upoważnia do samodzielnego prowadzenia treningów.

Uprawnienia, które można uzyskać na szkoleniach honorowane są we wszystkich krajach UE i na świecie.

Na kursy zapraszamy studentów i absolwentów uczelni o profilach sportowych, medycznych turystycznych i innych pokrewnych, fizjoterapeutów, instruktorów sportu, osoby związane z turystyką i rekreacją ruchową, osoby pracujące w oświacie, przewodników, wychowawców i inne chętne osoby, którym temat sport i zdrowie nie są obce.

Po szkoleniu Instruktorzy otrzymują pomoc partnersko - marketingową ze strony Wrocławskiej Szkółki Nordic Walking i przedstawicieli LEKI Polska. Dodatkowo istnieje możliwość rozpoczęcia współpracy z Wrocławska Szkółką Nordic Walking w zakresie prowadzenia treningów, organizacji wyjazdów kondycyjnych i promocji nordic walking w całej Polsce. Instruktorzy otrzymują również rabat na zakup sprzętu na potrzeby dalszej działalności.

Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie