Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Róża Wiatrów

ul. Wigury 12/3, 90-061 Łódź
tel. (42) 631-18-16, (42) 630-73-01
www:   http://www.roza.ple-mail:   roza@roza.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2265 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

RÓŻA WIATRÓW
zaprasza na kurs:

- żeglarz jachtowy
- sternik jachtowy
- szkolenie regatowe

KOLONIE ŻEGLARSKIE


Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji imprez żeglarskich i czarterach jachtów. Jesteśmy dla Państwa pewnym, stabilnym partnerem. Posiadamy własny ośrodek wypoczynkowy w Węgorzewie i flotę około 20 jachtów. Działamy od 1997 roku. Z naszych usług skorzystało kilka tysięcy zadowolonych klientów. Od samego początku działalności Róża Wiatrów wprowadzała nowe standardy imprez. Co roku podnosimy standard jachtów i rozszerzamy możliwości ich wyboru przez uczestnika. Nasza oferta ulega ciągłemu rozszerzaniu o nowe imprezy abyśmy mogli dokładnie spełnić oczekiwania naszych klientów. Dzięki najwyższemu poziomowi naszych usług cieszymy się nienaganną opinią klientów i współpracujących z nami biur podróży.

SZKOLENIE NA PATENT ŻEGLARZA JACHTOWEGO

Pełne teoretyczne i praktyczne szkolenie na stopień żeglarza jachtowego, prowadzone ściśle według wytycznych Polskiego Związku Żeglarskiego i zakończone egzaminem na ten stopień. Uczestnicy podzieleni zostaną na załogi (4, 5 osób). Każda z załóg będzie miała swojego instruktora prowadzącego, odpowiedzialnego za przebieg jej szkolenia. Będzie on prowadził z nią zajęcia praktyczne, oraz asystował przy nauce teorii. Zajęcia praktyczne z manewrowania jachtem będą się odbywały na jachtach kabinowych. Liczba jednostek będzie równa liczbie załóg.

SZKOLENIE REGATOWE

"Szkolenie Regatowe" to rejs dla osób, które poznały już smak żeglarstwa i są zdecydowane na mocne wrażenia. Obozy Regatowe to imprezy na zupełnie innym poziomie i charakterze od dotychczas znanych propozycji obozów żeglarskich. Odnajdziecie tu typową wspaniałą atmosferę rejsu żeglarskiego Róży Wiatrów, ale jednocześnie wejdziecie w zupełnie nowy świat regat. Przygotowania do startu, nauka obsługi jachtu regatowego, wspólne szlifowanie pracy załogi tak aby stanowiła sprawny, zgrany zespół. W końcu ten niesamowity dreszczyk oczekiwania kiedy rano przed regatami klaruje się jacht do pierwszego wyścigu... Nowe znajomości i wspólne wieczory w tawernie wraz z innymi załogami startującymi w regatach. Będzie to wspaniała przygoda a kto wie może również wstęp do kariery regatowej?... Podczas obozu uczestnicy będą trenowali przygotowując się do startu w regatach eliminacyjnych Pucharu Polski Jachtów Kabinowych. Podczas każdego turnusu załogi będą startowały w jednych, lub dwóch regatach eliminacyjnych. Celem obozu jest zarówno dostarczenie uczestnikom możliwości nauki pływania regatowego, jak i wspaniałych wrażeń i emocji związanych ze startem w prawdziwych zawodach sportowych! Załogi będą startowały z profesjonalnymi sternikami, na wysokiej klasy jachtach dzięki czemu będą miały realne szanse na zajęcie dobrego miejsca.

CZARTERY JACHTÓW

Oferujemy czartery jachtów żaglowych na Mazurach. Wymagane uprawnienia - patent żeglarza jachtowego. Osoby, które nie posiadają odpowiednich uprawnień mogą wyczarterować jacht wraz ze skipperem.

Dla wszystkich czarterujących przygotowalismy specjalne pakiety usług dodatkowych mające na celu ułatwienie przygotowań do rejsu. Dzięki naszym pakietom będą mogli Państwo zaoszczędzić sporo czasu, zarówno na początku, jak i na końcu rejsu.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie