Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zamek Golubski

ul. PTTK 13, 87-400 Golub-Dobrzyń
tel. (56) 683-24-66, (56) 683-24-55
www:   http://zamekgolub.pl
e-mail:   zamek@zamekgolub.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2809 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ZAMEK GOLUBSKI

- pokoje gościnne
- dom turysty
- restauracja
- stajnie
- zielona szkoła
- zwiedzanie zamku z przewodnikiem
- oferta dla firm
- oferta dla szkół

O Nas
Od 2003 r. przyjmujemy Gości w wygodnie wyposażonych pokojach gościnnych. Zajmują one drugie piętro zabytkowego Kasztelu wzniesionego na wysokim wzgórzu. Decydując się przyjąć nasze zaproszenie, odwiedzicie Państwo wyjątkowe miejsce, które swój urok zawdzięcza kilkusetletniej historii i wciąż żywej tradycji.

Zamek - jako siedziba Anny Wazówny - gościł niegdyś najświatlejsze umysły siedemnastowiecznej Rzeczypospolitej, a także samego króla Zygmunta III Wazę oraz jego dwór. Do części gościnnej prowadzą legendarne Końskie Schody, po których z fantazją wjeżdżali konno polscy magnaci pragnąc zaimponować swoim gościom.

Pragniemy nawiązać do tej tradycji staropolskiej gościnności, oferując Państwu wygodę i doskonałe warunki. W grubych, solidnych zamkowych murach, które zapewniają ciszę i spokój, w scenerii gotycko-renesansowej rezydencji odnajdziecie Państwo szczególną atmosferę uprzyjemniającą wypoczynek, relaks, a także pracę.

Aby podkreślić niebanalny charakter tego miejsca o bogatej historii, wyposażyliśmy pokoje w specjalnie zaprojektowane dla nas stylizowane i funkcjonalne meble z drewna. Dodatkową atrakcją jest widok z okien - część pokojów ma widok na malowniczą okolicę przecinaną wstęgą rzeki Drwęcy, a część na zamkowy dziedziniec.

Do dyspozycji Gości jest mieszcząca się w dawnych gotyckich salach restauracja z wyśmienitą kuchnią, a także znajdujący się przed zamkiem parking.

Dzieci i młodzież wraz z nauczycielami i opiekunami zachęcamy do odwiedzenia Zamku Golubskiego i Szkoły Rycerskiej, gdzie można przeżyć prawdziwą przygodę z historią, aktywnie wypocząć przy koniach oraz świetnie się bawić. Będziecie mogli zwiedzić Zamek, a przy tym – od ubranego w rycerski strój i noszącego ogromny miecz przewodnika – usłyszeć ciekawą historię zabytkowej budowli, a także związane z nią legendy. Przemierzając zamkowe komnaty odkryjecie liczne tajemnice i sekrety tego niesamowitego miejsca.

Oprócz tego wyjątkowe wrażenia zapewnią wam zajęcia z końmi. Na terenie Szkoły Rycerskiej, gdzie trenuje drużyna rycerska Zamku Golubskiego, możecie zapoznać się z tym wyjątkowym i szlachetnym zwierzęciem, jakim jest koń, nauczyć się podstaw pracy z nim oraz zdobyć nowe doświadczenia podczas konnej jazdy.

Jako dodatkowe atrakcje i okazję do świetnej zabawy proponujemy strzelanie z kuszy historycznej lub z wiatrówki, konkurencje rzutu oszczepem, toporem lub podkową, jazdę konną w terenie.

Organizujemy także ogniska i zapewniamy bazę noclegową, oferując nocleg na Zamku. Zachęcamy do spotkania z historią oraz przeżycia przygody z końmi.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie