Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las"

Piotr Rucki

Istebna 1025, 43-470 Istebna
tel. / fax (33) 855-65-19, tel. kom. 692-357-523
www:   http://www.istebna-las.pl
e-mail:   piotrrucki@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6394 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OŚRODEK REKREACYJNO - WYPOCZYNKOWY "LAS"

- pokoje 2,3,4,5 osobowe
- ponad 40 miejsc noclegowych
- przestronna adalnia
- sale świetlicowe
- basen letni
- hala sportowa
- duży plac zabaw
- małpi gaj
- boisko do piłki nożnej
- boisko do siatkówki plażowej
- zadaszony grill
- posiada aktualną kartę kwalifikacyjną

ORGANIZUJE:

- kolonie
- zimowiska
- zielone szkoły

O Nas
Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las" istnieje od 1987 roku. Od samego początku prowadzi całoroczną działalność w zakresie obsługi turystów, szczególnie zaś działalność kolonijną w sezonie letnim i zimowym. Do dyspozycji osób przebywających w Ośrodku proponuje się zakwaterowanie w pokojach 2,3,4,5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Łącznie jest 44 miejsc noclegowych.

Ośrodek posiada przestronną jadalnię, a sale świetlicowe oferują miejsce na dyskoteki, stoły do tenisa, bilard, cymber-guy, gry zręcznościowe (piłkarzyki), trampolina (4,5m średnicy), mini golf, oraz przyrządy do ćwiczeń siłowych. Niewątpliwym atutem Ośrodka jest basen letni (12x4,5m) oraz duża, wyposażona hala sportowa (25 x13 m). Obok budynku znajduje się duży plac zabaw- małpi gaj, boisko trawiaste do piłki nożnej i siatkówki plażowej oraz duży zadaszony grill z miejscem na ognisko.

W pobliżu jest las i rzeka Olza. Zaletą położenia Ośrodka jest możliwość wypoczynku na łonie natury i bezpieczeństwo dzieci oraz oddalenie od ruchliwych dróg.

Ośrodek posiada aktualną kartę kwalifikacyjną obiektu oraz zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie organizowania imprez turystycznych wydane przez Marszałka Województwa Śląskiego.

KOLONIE

Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las" od początku istnienia organizuje kolonie, zimowiska i zielone szkoły. Nasze doświadczenie, zaangażowanie, bogaty program i mnóstwo atrakcji są gwarantem udanego i bezpiecznego wypoczynku. A smaczna, domowa kuchnia daje pewność, że nasi goście będą w pełni zadowoleni z pobytu w naszych progach.

ZIMOWISKA

Zapraszamy wszystkich chętnych do spędzania zimowych ferii w naszym ośrodku. W Istebnej zimy są jak z bajki. Śnieg pojawia się w połowie października i osiąga grubość pokrywy około 100 cm, utrzymując się 100 - 180 dni w roku. Lepienie bałwanów, budowanie igloo, bitwy śnieżne lub zjazdy na sankach - to tylko od Państwa wyobraźni zależy to, jak wykorzystacie te znakomite warunki wypoczynku. Dla początkujących narciarzy - stok obok domu, a dla zaawansowanych możliwość korzystania z wyciągów narciarskich na terenie gminy Istebna oraz Republiki Czeskiej. Większość wyciągów znajduje się w odległości 2-5 km od obiektu.

ZIELONE SZKOŁY

Ośrodek Rekreacyjno - Wypoczynkowy "Las" od samego początku swojej działalności chętnie przyjmował najmłodszych gości. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu pobytu w okresie roku szkolnego zarówno dla przedszkolaków, uczniów, jak i starszej młodzieży. Ze względu na położenie i bezpieczeństwo w Ośrodku często organizowane są tzw. "zielone szkoły", "zielone przedszkola" i wycieczki szkolne.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie