Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zamek w Pułtusku Dom Polonii

ul. Szkolna 11, 06-100 Pułtusk
tel. (23) 692-90-00, fax. (23) 692-05-24
www:   http://www.dompolonii.pultusk.pl
e-mail:   sekretariat@zamekpultusk.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3640 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- przepiękne pokoje i apartamenty
- sale konferencyjne w zabytkowych wnętrzach zamkowych
- sprzęt konferencyjny łącznie z urządzeniami do tłumaczeń
- dostęp do Internetu
- możliwość zorganizowania imprez towarzyszących
- możliwość organizacji konferencji, szkoleń, zjazdów, kongresów, sympozjów naukowych, spotkań biznesowych
- profesjonalna obsługa
- niepowtarzalny klimat

Hotel w zamkowych murach. Zamek i Podzamcze. Powiew szlacheckiej przeszłości…

Na wzgórze zamkowe prowadzi brukowany trakt wiodący do głównej bramy strzeżonej przez dwie baszty. To malownicza droga do miejsca, które jest świadectwem polskiej przeszłości...

Spotkacie się tu Państwo z pasjonującą historią, odetchniecie szlacheckim klimatem, skosztujecie wybornej i urozmaiconej kuchni staropolskiej. Otwieramy przed Państwem szeroko zamkowe podwoje!

Każdy gość znajdzie u nas coś dla siebie. Spragnionych spokoju i odpoczynku zapraszamy na chwilę wytchnienia przy filiżance aromatycznej kawy, rejs gondolą po rzece Narwi oraz masaż, który sprawi, że poczujecie się Państwo całkowicie odprężeni i zrelaksowani.

Miłośnikom aktywnego spędzania czasu proponujemy przejażdżkę rowerową trasami pozwalającymi odkryć piękno naszej okolicy. Czeka na Państwa jeszcze wiele innych atrakcji. My, bowiem naprawdę robimy wszystko, by umilić gościom spędzany w naszych progach czas!

Zapewniamy wypoczynek i relaks w pokojach oraz apartamentach dostosowanych do potrzeb gości indywidualnych i biznesowych. Proponujemy Państwu do wyboru pokoje urządzone w prostym, eleganckim i funkcjonalnym stylu, idealnym dla stworzenia przyjemnej i gościnnej aury. W zależności od potrzeb i oczekiwań możecie Państwo wybrać pokój znajdujący się w Zamku lub na Podzamczu.

We wszystkich zamkowych wnętrzach poczujecie Państwo niepowtarzalną, niespotykaną nigdzie indziej magię miejsca i czasu, a my dołożymy wszelkich starań, aby pobyt w naszym hotelu stał się wyjątkowy i niezapomniany.

Konferencje - sprawnie, profesjonalnie, z klasą...

Przygotowaliśmy ofertę nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla klientów biznesowych. Stworzyliśmy w zamku miejsce, które zapewnia uczestnikom konferencji idealne warunki zarówno do pracy, jak i relaksu.

Wnętrza oraz malownicze otoczenie, nasz profesjonalizm i zaangażowanie sprawiły, że firmy z całej Polski powierzają właśnie nam organizację konferencji i spotkań.

O sukcesie przygotowywanych przez nas wydarzeń decyduje fakt, że dysponujemy sprzętem multimedialnym oraz dostępem do Internetu, a także spełniającym wszelkie wymagania zapleczem hotelowym. Gwarantujemy też fachową, dyskretną i stojąca na najwyższym poziomie obsługę.

Proponujemy Państwu także możliwość wzbogacenia programu konferencji o różne formy rekreacji, w tym aktywny wypoczynek bądź zabawy przy muzyce. Zdajemy, bowiem sobie sprawę, jak ważne dla naszych klientów są z jednej strony sprawność organizacji i fachowa obsługa, z drugiej zaś – przyjazne i sprzyjające owocnej pracy relacje między uczestnikami podobnych spotkań.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie