Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

GIMNAZJA

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
gimnazja Alwernia
gimnazja Andrychów
gimnazja Babice
gimnazja Bachowice
gimnazja Bańska Niżna
gimnazja Bańska Wyżna
gimnazja Barcice
gimnazja Barwałd Górny
gimnazja Berest
gimnazja Biadoliny Radłowskie
gimnazja Biała Niżna
gimnazja Białka
gimnazja Białka Tatrzańska
gimnazja Biały Dunajec
gimnazja Biały Kościół
gimnazja Bibice
gimnazja Biecz
gimnazja Bielany
gimnazja Bielcza
gimnazja Biórków Wielki
gimnazja Bobowa
gimnazja Bobrek
gimnazja Bochnia
gimnazja Bogucice
gimnazja Bolesław
gimnazja Borki
gimnazja Borzęcin
gimnazja Brodła
gimnazja Brody
gimnazja Bruśnik
gimnazja Brzana
gimnazja Brzesko
gimnazja Brzeszcze
gimnazja Brzezie
gimnazja Brzeźnica
gimnazja Budzów
gimnazja Bukowina Tatrzańska
gimnazja Bukowno
gimnazja Bulowice
gimnazja Burzyn
gimnazja Bydlin
gimnazja Bysina
gimnazja Bystra
gimnazja Chabówka
gimnazja Chełmek
gimnazja Chełmiec
gimnazja Chocznia
gimnazja Chomranice
gimnazja Chrzanów
gimnazja Ciche
gimnazja Ciężkowice
gimnazja Czarny Dunajec
gimnazja Czchów
gimnazja Czermna
gimnazja Czernichów
gimnazja Czerwienne
gimnazja Damienice
gimnazja Dąbrowa Tarnowska
gimnazja Dąbrowica
gimnazja Dąbrówka
gimnazja Długa Wieś
gimnazja Dłużec
gimnazja Dobczyce
gimnazja Dobra
gimnazja Dobranowice
gimnazja Dominikowice
gimnazja Domosławice
gimnazja Drwinia
gimnazja Dziaduszyce
gimnazja Dzianisz
gimnazja Florynka
gimnazja Frydman
gimnazja Frydrychowice
gimnazja Gaj
gimnazja Gawłów
gimnazja Gdów
gimnazja Gliczarów Górny
gimnazja Gnojnik
gimnazja Gołaczewy
gimnazja Gołcza
gimnazja Gołkowice Górne
gimnazja Gorlice
gimnazja Gorzów
gimnazja Grabno
gimnazja Graboszyce
gimnazja Gręboszów
gimnazja Gromnik
gimnazja Gronków
gimnazja Gródek nad Dunajcem
gimnazja Gruszów
gimnazja Gruszów Wielki
gimnazja Grybów
gimnazja Grzechynia
gimnazja Grzegorzowice Wielkie
gimnazja Igolomia
gimnazja Inwałd
gimnazja Iwanowice
gimnazja Iwkowa
gimnazja Izdebnik
gimnazja Jabłonka
gimnazja Jadowniki
gimnazja Jadowniki Mokre
gimnazja Jangrot
gimnazja Jankowice
gimnazja Jaroszowice
gimnazja Jastrzębia
gimnazja Jaszczurowa
gimnazja Jawornik
gimnazja Jazowsko
gimnazja Jelna
gimnazja Jerzmanowice
gimnazja Jodłownik
gimnazja Jodłówka Tuchowska
gimnazja Jordanów
gimnazja Jurków
gimnazja Juszczyn
gimnazja Kaczyna
gimnazja Kalwaria Zebrzydowska
gimnazja Kamienica
gimnazja Kamień
gimnazja Kamionka Wielka
gimnazja Karwodrza
gimnazja Kasina Wielka
gimnazja Kasinka Mała
gimnazja Kęty
gimnazja Klecza Dolna
gimnazja Klęczany
gimnazja Klikuszowa
gimnazja Klimontów
gimnazja Klucze
gimnazja Kłaj
gimnazja Kobylanka
gimnazja Kobyle
gimnazja Kobyłka
gimnazja Konina
gimnazja Koniusza
gimnazja Koniuszowa
gimnazja Korzenna
gimnazja Korzkiew
gimnazja Koszyce
gimnazja Koszyce Wielkie
gimnazja Kościelec
gimnazja Kościelisko
gimnazja Koźmice Wielkie
gimnazja Kraków
gimnazja Krempachy
gimnazja Krościenko
gimnazja Królowa Górna
gimnazja Królówka
gimnazja Krużlowa Wyżna
gimnazja Kryg
gimnazja Krynica-Zdrój
gimnazja Krzczonów
gimnazja Krzeczów
gimnazja Krzesławice
gimnazja Krzeszowice
gimnazja Krzeszów
gimnazja Krzykawa
gimnazja Krzyszkowice
gimnazja Krzywaczka
gimnazja Książ Wielki
gimnazja Kwaczała
gimnazja Kwiatonowice
gimnazja Lachowice
gimnazja Lanckorona
gimnazja Laskowa
gimnazja Leńcze
gimnazja Leszczyna
gimnazja Leśnica
gimnazja Libiąż
gimnazja Librantowa
gimnazja Libusza
gimnazja Limanowa
gimnazja Lipinki
gimnazja Lipnica Murowana
gimnazja Lipnica Wielka
gimnazja Lipnik
gimnazja Lisia Góra
gimnazja Liszki
gimnazja Lubcza
gimnazja Lubień
gimnazja Ludźmierz
gimnazja Luszowice
gimnazja Łabowa
gimnazja Łapanów
gimnazja Łapczyca
gimnazja Łapsze Niżne
gimnazja Łącko
gimnazja Łączany
gimnazja Łąkta Górna
gimnazja Łęg Tarnowski
gimnazja Łętownia
gimnazja Łomnica Zdrój
gimnazja Łopuszna
gimnazja Łososina Dolna
gimnazja Łukowica
gimnazja Łużna
gimnazja Maków Podhalański
gimnazja Maniowy
gimnazja Marcinkowice
gimnazja Maruszyna
gimnazja Maruszyna Górna
gimnazja Męcina
gimnazja Mędrzechów
gimnazja Mętków
gimnazja Michałowice
gimnazja Miechowice Wielkie
gimnazja Miechów
gimnazja Miechów - Charsznica
gimnazja Mikluszowice
gimnazja Mników
gimnazja Mniszów
gimnazja Modlnica
gimnazja Mogilany
gimnazja Mogilno
gimnazja Mordarka
gimnazja Moszczenica
gimnazja Mszana Dolna
gimnazja Mszana Górna
gimnazja Murzasichle
gimnazja Muszyna
gimnazja Mystków
gimnazja Myślenice
gimnazja Naprawa
gimnazja Nawojowa
gimnazja Nieciecza
gimnazja Niedomice
gimnazja Niedźwiedź
gimnazja Niepołomice
gimnazja Nieszkowice Małe
gimnazja Nieszkowice Wielkie
gimnazja Nowa Góra
gimnazja Nowa Wieś
gimnazja Nowe Brzesko
gimnazja Nowe Bystre
gimnazja Nowy Sącz
gimnazja Nowy Targ
gimnazja Nowy Wiśnicz
gimnazja Ochotnica Dolna
gimnazja Ochotnica Górna
gimnazja Olesno
gimnazja Olkusz
gimnazja Olszyny
gimnazja Ołpiny
gimnazja Osiek
gimnazja Osielec
gimnazja Ostrów
gimnazja Oświęcim
gimnazja Pasierbiec
gimnazja Paszyn
gimnazja Pcim
gimnazja Piątkowa
gimnazja Piekielnik
gimnazja Piotrowice
gimnazja Pisarzowa
gimnazja Piwniczna-Zdrój
gimnazja Pleśna
gimnazja Płaza
gimnazja Płoki
gimnazja Podegrodzie
gimnazja Podlipie
gimnazja Podłęże
gimnazja Podobin
gimnazja Podole Górowa
gimnazja Podolsze
gimnazja Podstolice
gimnazja Podwilk
gimnazja Pogórska Wola
gimnazja Pogwizdów
gimnazja Polanka Wielka
gimnazja Ponikiew
gimnazja Porąbka Uszewska
gimnazja Poręba Wielka
gimnazja Poronin
gimnazja Posądza
gimnazja Poskwitów
gimnazja Powroźnik
gimnazja Prandocin
gimnazja Proszowice
gimnazja Proszówki
gimnazja Przeciszów
gimnazja Przeginia
gimnazja Przyborów
gimnazja Przybradz
gimnazja Przybysławice
gimnazja Przydonica
gimnazja Przysietnica
gimnazja Przyszowa
gimnazja Przytkowice
gimnazja Ptaszkowa
gimnazja Raba Niżna
gimnazja Raba Wyżna
gimnazja Rabka-Zdrój
gimnazja Raciborowice
gimnazja Raciechowice
gimnazja Racławice
gimnazja Radgoszcz
gimnazja Radłów
gimnazja Radwan
gimnazja Radziemice
gimnazja Radziszów
gimnazja Rajbrot
gimnazja Rajsko
gimnazja Ratułów
gimnazja Rdzawka
gimnazja Roczyny
gimnazja Ropa
gimnazja Ropica Polska
gimnazja Rozdziele
gimnazja Rożnowice
gimnazja Rożnów
gimnazja Rudawa
gimnazja Rudnik
gimnazja Rupniów
gimnazja Ryczów
gimnazja Ryglice
gimnazja Rytro
gimnazja Rzepiennik Biskupi
gimnazja Rzezawa
gimnazja Rzuchowa
gimnazja Rzyki
gimnazja Sadek
gimnazja Sękowa
gimnazja Siary
gimnazja Sidzina
gimnazja Siedlce
gimnazja Siedliska
gimnazja Siemiechów
gimnazja Siepraw
gimnazja Sierockie
gimnazja Skała
gimnazja Skawa
gimnazja Skawica
gimnazja Skawina
gimnazja Skawinki
gimnazja Skomielna Biała
gimnazja Skrzydlna
gimnazja Skrzypne
gimnazja Skrzyszów
gimnazja Sławkowice
gimnazja Słomniki
gimnazja Słopnice
gimnazja Smroków
gimnazja Sobolów
gimnazja Spytkowice
gimnazja Sromowce Niżne
gimnazja Staniątki
gimnazja Stanisławice
gimnazja Stara Wieś
gimnazja Stare Bystre
gimnazja Stare Żukowice
gimnazja Stary Sącz
gimnazja Stary Wiśnicz
gimnazja Staszkówka
gimnazja Stróża
gimnazja Stróże
gimnazja Stróżówka
gimnazja Stryszawa
gimnazja Strzeszyn
gimnazja Sucha
gimnazja Sucha Beskidzka
gimnazja Sufczyn
gimnazja Sułkowice
gimnazja Sułoszowa
gimnazja Szaflary
gimnazja Szalowa
gimnazja Szarów
gimnazja Szczawa
gimnazja Szczawnica
gimnazja Szczucin
gimnazja Szczurowa
gimnazja Szczyrzyc
gimnazja Szerzyny
gimnazja Szymbark
gimnazja Szynwałd
gimnazja Świątniki Górne
gimnazja Świniarsko
gimnazja Targanice
gimnazja Targowisko
gimnazja Tarnawa
gimnazja Tarnawa Dolna
gimnazja Tarnowiec
gimnazja Tarnów
gimnazja Tenczyn
gimnazja Tenczynek
gimnazja Tęgoborze
gimnazja Tokarnia
gimnazja Tomice
gimnazja Toporzysko
gimnazja Trzciana
gimnazja Trzebinia
gimnazja Trzebunia
gimnazja Trzemeśnia
gimnazja Trzetrzewina
gimnazja Trzyciąż
gimnazja Tuchów
gimnazja Turza
gimnazja Tworkowa
gimnazja Tylicz
gimnazja Tylmanowa
gimnazja Tymbark
gimnazja Ujanowice
gimnazja Uszew
gimnazja Uście Gorlickie
gimnazja Wadowice
gimnazja Waganowice
gimnazja Wawrzeńczyce
gimnazja Węglówka
gimnazja Węgrzce Wielkie
gimnazja Wieliczka
gimnazja Wielka Wieś
gimnazja Wielkie Drogi
gimnazja Wielogłowy
gimnazja Wieprz
gimnazja Wierzchosławice
gimnazja Wierzchowisko
gimnazja Więcławice Stare
gimnazja Wilkowisko
gimnazja Winiary
gimnazja Wiśniowa
gimnazja Witów
gimnazja Wojakowa
gimnazja Wojnicz
gimnazja Wola Batorska
gimnazja Wola Dębińska
gimnazja Wola Filipowska
gimnazja Wola Rzędzińska
gimnazja Wola Zachariaszowska
gimnazja Wolbrom
gimnazja Wołowice
gimnazja Wójtowa
gimnazja Wysiołek Luborzycki
gimnazja Wysoka
gimnazja Zabawa
gimnazja Zabierzów
gimnazja Zabierzów Bocheński
gimnazja Zaborów
gimnazja Zaborze
gimnazja Zaczarnie
gimnazja Zadroże
gimnazja Zagorzyce
gimnazja Zagorzyn
gimnazja Zagórnik
gimnazja Zagórzany
gimnazja Zagórze
gimnazja Zakliczyn
gimnazja Zakopane
gimnazja Zakrzów
gimnazja Zalas
gimnazja Zalasowa
gimnazja Załuczne
gimnazja Zarzecze
gimnazja Zaskale
gimnazja Zator
gimnazja Zawoja
gimnazja Zawoja Wilczna
gimnazja Ząb
gimnazja Zborowice
gimnazja Zbylitowska Góra
gimnazja Zebrzydowice
gimnazja Zembrzyce
gimnazja Zielonki
gimnazja Złota
gimnazja Żabno
gimnazja Żarki
gimnazja Żegocina
KRAKÓW
AP Edukacja (ul. Sławkowska 1 )

Atut Lider Kształcenia

ul. Sławkowska 1 (II piętro), 31-014 Kraków
tel. (12) 307 20-85, tel. kom. 535 132-661, 535 289-181
www: http://atutszkola.pl
e-mail: krakow@atutszkola.pl

Jesteśmy ogólnopolską siecią szkół i placówek oświatowych. Ponad 11 lat doświadczenia w 21 miastach w Polsce. Szkoły policealne, policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry, więc możesz powrócić do przerwanej nauki lub po porostu zmienić swoją zwykłą szkołę i uczyć się z liderami!


Chrześcijańska Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (ul. Seniorów Lotnictwa 5)
EDUKACJA Sp. z. o. o. (ul. Kluczborska 3)

Faber - Centrum Kształcenia w Krakowie

ul. Karmelicka 43a/2 (I pietro), 31-128 Kraków
tel. 504 725-555, 504 825-555
www: http://faber.edu.pl
e-mail: krakow@faber.edu.pl

Faber – Centrum Kształcenia prowadzi: Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe, Kursy i Szkolenia, Szkoły Policealne, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych, Gimnazjum dla Dorosłych. Kształci w zawodach: technik budownictwa, technik elektryk, technik informatyk, technik logistyk, technik mechanik, technik optyk, technik pojazdów samochodowych, monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie, cukiernik, florysta, technik administracji, technik archiwista, technik BHP, technik informatyk, technik rachunkowości, technik usług kosmetycznych, technik weterynarii.


Fundacja Szkolna DONA (ul. Stroma 5)
Futura - Edukacja & Przyszłość (ul. Grodzka 25/2)
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. św. Jana 7)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Bernardyńska 7)
Gimnazjum nr 10 (ul. Stanisława ze Skalbmierza 7)
Gimnazjum nr 13 (ul. Mackiewicza 15)
Gimnazjum Nr 16 (ul. Konarskiego 2)
Gimnazjum nr 17 (ul. Litewska 34)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Studencka 13)
Gimnazjum Nr 21 (ul. Komandosów 29)
Gimnazjum Nr 22 (ul. Skwerowa 3)
Gimnazjum Nr 24 (ul. J. Montwiłła-Mireckiego 29)
Gimnazjum Nr 27 (ul. Malborska 98)
Gimnazjum nr 28 (ul. Bujaka 15)
Gimnazjum Nr 29 (ul. Aleksandry 17)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Wąska 5)
Gimnazjum Nr 31 (ul. Spółdzielców 5)
Gimnazjum nr 34 (ul. Kpt. Potebni 7)
Gimnazjum nr 35 (ul. Limanowskiego 60/62)
Gimnazjum Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi
Szkoła Podstawowa nr 77 z Oddziałami Integracyjnymi (os. Złotego Wieku 36)

Gimnazjum nr 39 (os. Oświecenia 30)
Gimnazjum Nr 4 (Rynek Kleparski 18)
Gimnazjum Nr 41 (os. Jagiellońskie 17)
Gimnazjum nr 42 (os. J. Strusia 19)
Gimnazjum Nr 43 (ul. Łuczanowicka 2 A)
Gimnazjum Nr 44 (os. Na Stoku 34)
Gimnazjum nr 45 (os. Willowe 1)
Gimnazjum nr 5 (ul. W. Wilka-Wyrwińskiego 1)
Gimnazjum nr 50 (ul. Bulwarowa 33)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Ks. Blachnickiego 1)
Gimnazjum nr 7 (ul. Jachowicza 5)
Gimnazjum nr 9 (ul. Kazimierza Odnowiciela 2)
I Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krakowie (ul. Drożyska 13)
I Prywatne Liceum Ogólnokształcące
Prywatne Gimnazjum nr 1
Prywatna Szkoła Podstawowa (al. Dygasińskiego 5b)

II Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji (ul. Szlachtowskiego 31)
III Prywatne Liceum Ogólnokształcące i Prywatne Gimnazjum Nr 5 (ul. Sławkowska 20)
IX Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji (os. Kolorowe 29A)
Katolickie Centrum Edukacyjne Caritas Archidiecezji Krakowskiej (ul. Pędzichów 13)
KOLEGIUM EUROPEJSKIE - Międzynarodowa Szkoła Podstawowa, Międzynarodowe Gimnazjum, Międzynarodowe Liceum Ogólnokształcące (ul. Metalowców 6)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul. Siostry Faustyny 3)
Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących (ul. Spadochroniarzy 1)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II stopnia (ul. Basztowa 6)
Prywatna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I Stopnia "Inspiracja" (ul. Śniadeckich 12b)
Prywatna Szkoła Podstawowa Salwator i Gimnazjum Salwator (ul. Senatorska 39)
Prywatne Gimnazjum Akademickie nr 6 (ul. Karmelicka 45)
Prywatne Gimnazjum dla Dorosłych (ul. Pszczelna 13)
Prywatne Gimnazjum nr 4 "Inspiracja" (ul. Śniadeckich 12 B)
Prywatne Gimnazjum Nr 7 (ul. Basztowa 17)
Prywatne Trzyletnie Gimnazjum Dla Dorosłych Zaoczne (ul. Pszczelna 13)
Publiczna Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum Sióstr Pijarek (ul. G. Korzeniaka 18)
Publiczne Gimnazjum Nr 12 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Kluczborska 3)
Publiczne Gimnazjum Nr 52 Ojców Pijarów (ul. Dzielskiego 1)
Publiczne Gimnazjum Nr 72 (ul. Skałeczna 10)
RaJSKA SZKOŁA (ul. Tuchowska 113)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Zamoyskiego 100)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Tyniecka 6)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 3 (ul. Praska 64)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 4 (ul. Hieronima Wietora 7)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 6 (ul. Niecała 8)
Sukces Edukacja (ul. Karmelicka 1/3, I piętro)
Szkoła Sportowa Piłki Nożnej (os. Szkolne 18)
Szkoły Katolickie przy parafii św. Jadwigi Królowej w Krakowie (ul. Łokietka 60)
Szkoły Społeczne (ul. Dunajewskiego 6)
Towarzystwo Społecznej Szkoły Podstawowej (ul. Piotra Michałowskiego 10)
Towarzystwo Wiedzy Powszechnej (ul. Daszyńskiego 3)
Tynieckie Gimnazjum Społeczne (ul. Bolesława Śmiałego 6)
VII Prywatne LO oraz Gimnazjum Nr 8 (ul. Grodzka 60)
Zespól Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 6 (os. Na Stoku 52)
Zespół Państwowych Szkół Muzycznych (Osiedle Centrum E bl. 2)
Zespół Społecznych Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Szablowskiego 1)
Zespół Szkól Ogólnokształcących Nr 16 (os. Niepodległości 19)
Zespół Szkół Nr 11 (al. Dygasińskiego 25)
Zespół Szkół Nr 14 (os. Dywizjonu 303 66)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Kopernika 19)
Zespół Szkół nr 3 w Krakowie (ul. Millana 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 1 (Aleja Kijowska 3)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 2 (ul. Lipińskiego 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 3 (ul. Strąkowa 3a)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 4 (ul. Żabia 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych Nr 5 (os. Słoneczne 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Integracyjnych nr 7 (ul. Czarnogórska 14)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego (ul. Grochowska 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 12 (ul. Telimeny 9)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 15 (ul. Rydygiera 20)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 17 (ul. Fredry 65/71)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 18 (ul. Senatorska 35)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 35 (ul. Mirtowa 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 w Krakowie (ul. Chełmońskiego 24)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 51 (Al. Kijowska 8)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 52 (ul. J. Sawy-Calińskiego 12)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 53 (ul. Stawowa 179)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 7 (ul. Złoty Róg 30)
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 8 (ul. Na Błonie 15b)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 9 (ul. Seniorów Lotnictwa 5)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Sportowych Nr 2 (os. Teatralne 35)
Zespół Szkół Ogólnokształcących STO (ul. Stradomska 10)
Zespół Szkół Ogólnokształcących
Sportowych nr 1 (os. Handlowe 4)

Zespół Szkół Salezjańskich (os. Piastów 34)
Zespół Szkół Sióstr Nazaretanek (ul. M. B. Wysłouchów 28)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 10 (ul. Lubomirskiego 21)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 13 (ul. Szopkarzy 8)
Zespół Szkół Specjalnych nr 14 (os. Sportowe 28)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 3 (ul. Wielicka 265)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 4 (ul. Zakątek 2)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Górka Narodowa 116)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 6 (ul. Ptaszyckiego 9)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 8 (ul. Prądnicka 80)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 9 (ul. Telimeny 9)
Zespół Szkół Społecznych Nr 1 (ul. Forteczna 54)
Zespół Szkół Społecznych Nr 5 STO (ul. Kurczaba 5)
Zespół Szkół Społecznych nr 7 (ul. Stanisława ze Skalbmierza 7)
Zespół Szkół Społecznych STO Nr 3 (Os. Dywizjonu 303 nr 35)
Zespół Szkół w Rząsce (ul. Krakowska 122)
Zespół Szkół Zawodowych nr 3 (ul. Grochowa 23)
Nowa Huta - Gimnazjum Nr 48 (os. Kolorowe 29)
ALWERNIA
Zespół Szkół nr 1 w Alwerni (ul. M.Skłodowskiej 4)
ANDRYCHÓW
Gimnazjum Nr 1 (ul. Daszyńskiego 14)
Gimnazjum nr 2 (ul. Lenartowicza 26)
BABICE
Zespół Szkół w Babicach (ul. Zamkowa 3)
BACHOWICE
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Bachowice, ul. ks F.Gołby 1 )
BAŃSKA NIŻNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Bańskiej Niżnej (Bańska Niżna, ul. Papieska 141)
BAŃSKA WYŻNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Bańska Wyżna, ul. Szlak Papieski 64)
BARCICE
Gimnazjum (Barcice 1)
BARWAŁD GÓRNY
Zespół Szkół Nr 5 w Barwałdzie Górnym (Barwałd Górny 213)
BEREST
Publiczne Gimnazjum (Berest)
BIADOLINY RADŁOWSKIE
Zespół Szkół (Biadoliny Radłowskie 135)
BIAŁA NIŻNA
Gimnazjum (Biała Niżna)
BIAŁKA
Zespół Szkół (Białka 334)
BIAŁKA TATRZAŃSKA
Zespół Szkół (ul. Środkowa 184)
BIAŁY DUNAJEC
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 1 (ul. Jana Pawła II 184 A)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr 2 (ul. Miłośników Podhala 23)
BIAŁY KOŚCIÓŁ
Gimnazjum (Biały Kościół, ul. Krakowska 172 )
BIBICE
Zespół Szkół (Bibice, ul. Kościuszki 56 a)
BIECZ
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Grodzka 22)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Ks. Jana Bochniewicza 2)
BIELANY
Gimnazjum w Bielanach (Bielany, ul. Łęcka 2)
BIELCZA
Zespół Szkół (Bielcza 294a)
BIÓRKÓW WIELKI
Gimnazjum (Biórków Wielki)
BOBOWA
Gimnazjum (ul. Bohaterów Bobowej 256)
BOBREK
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Nadwiślańska 9)
BOCHNIA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Bernardyńska 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Jakubowskiego 12)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Stasiaka 1 A)
V Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Bochni (ul. Konfederatów Barskich 29)
BOGUCICE
Zespół Szkół Gminnych (Bogucice 83)
BOLESŁAW
Publiczne Gimnazjum (ul. Główna 96)
BORKI
Zespół Szkół (Borki 164)
BORZĘCIN
Zespół Szkół w Borzęcinie Górnym (Borzęcin 563)
BRODŁA
Zespół Szkół Nr 2 (Brodła, ul. Edukacyjna 1)
BRODY
Zespół Szkół Nr 2 (Brody 479)
BRUŚNIK
Zespół Szkół Publicznych (Bruśnik 42)
BRZANA
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Brzana 10)
BRZESKO
Katolickie Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Browarna 39)
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Bartosza Głowackiego 57)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Czarnowiejska 44)
BRZESZCZE
Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Szkolna 6)
Gimnazjum nr 2 (ul. Lipowa 3)
BRZEZIE
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brzeziu (Brzezie 362)
BRZEŹNICA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Adama Gorczyńskiego 1)
Zespół Szkół Gminnych (Brzeźnica 180)
BUDZÓW
Gimnazjum (Budzów 553)
BUKOWINA TATRZAŃSKA
Zespół Szkół (ul. Kościuszki 11)
BUKOWNO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Szkolna 8)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Sławkowska 133)
BULOWICE
Gimnazjum w Bulowicach (ul. Bielska 59)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Bielska 59)
BURZYN
Zespół Szkół w Burzynie (Burzyn 1)
BYDLIN
Gimnazjum w Bydlinie (Bydlin, ul. Legionów 32)
BYSINA
Gimnazjum (Bysina 284)
BYSTRA
Zespół Szkół (Bystra 353)
Zespół Szkół w Bystrej (Bystra 154)
CHABÓWKA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Chabówka 232)
CHEŁMEK
Samorządowy Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 2 w Chełmku (ul. Piłsudskiego 1)
Samorządowy Zespół Szkół (ul. Bolesława Chrobrego 9)
CHEŁMIEC
Zespół Szkół (ul. Marcinkowicka 9)
CHOCZNIA
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Główna 1)
Zespół Szkół Nr 2 (ul. Główna 65)
CHOMRANICE
Zespół Szkół (Chomranice 12)
CHRZANÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Zielona 15)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Kardynała Wyszyńskiego 19)
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Aleja Henryka 43)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowaczy (ul. Paderewskiego 5)
Zespół Szkół Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Pogorska 8 C)
CICHE
Gimnazjum (Ciche)
CIĘŻKOWICE
Gimnazjum (ul. Tysiąclecia 12)
CZARNY DUNAJEC
Gimnazjum (ul. Mościckiego 12)
CZCHÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Sądecka 187)
CZERMNA
Zespół Szkół (Czermna 115)
CZERNICHÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Czernichów 26)
CZERWIENNE
Gimnazjum Integracyjne (Czerwienne 245)
Szkoły Katolickie SPSK (Czerwienne 245)
DAMIENICE
Zespół Szkół Gminnych (Damienice 11)
DĄBROWA TARNOWSKA
Gimnazjum Nr 1 (ul. Zaręby 22)
Publiczne Gimnazjum nr 2 (ul. Zazamcze 3)
DĄBROWICA
Zespół Szkół Gminnych (Dąbrowica 67)
DĄBRÓWKA
Zespół Szkół w Dąbrówce (Dąbrówka 1)
DŁUGA WIEŚ
Zespół Szkół Publicznych (Długa Wieś 28)
DŁUŻEC
Zespół Szkół w Dłużcu (Dłużec 7)
DOBCZYCE
Gimnazjum w Dobczycach (ul. Szkolna 43)
DOBRA
Zespół Szkół Ogólnokształcących (Dobra 1)
DOBRANOWICE
Gimnazjum (Dobranowice 121)
DOMINIKOWICE
Zespół Szkół w Dominikowicach (Dominikowice 50)
DOMOSŁAWICE
Zespół Szkół (Domosławice 24)
Zespół Szkół i Przedszkola (Domosławice 24)
DRWINIA
Zespół Szkół (Drwinia 173)
DZIADUSZYCE
Zespół Szkół (Dziaduszyce 23)
DZIANISZ
Zespół Szkół w Dzianiszu (Dzianisz 201)
FLORYNKA
Gimnazjum (Florynka)
FRYDMAN
Zespół Szkół (ul. Szkolna 4)
FRYDRYCHOWICE
ZSP we Frydrychowicach (Frydrychowice 58b)
GAJ
Zespół Szkół (Gaj, ul. Szkolna 73)
GAWŁÓW
Zespół Szkół Gminnych w Gawłowie (Gawłów 64)
GDÓW
Gimnazjum (Gdów 1206)
Gimnazjum w Niegowici (Niegowić 62)
GLICZARÓW GÓRNY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gliczarów Górny 101)
GNOJNIK
Publiczne Gimnazjum (Gnojnik)
GOŁACZEWY
Zespół Szkół (Gołaczewy 17A)
GOŁCZA
Gimnazjum Publiczne (Gołcza 107)
GOŁKOWICE GÓRNE
Gimnazjum w Gołkowicach (Gołkowice Górne 65)
GORLICE
Miejski Zespół Szkół nr 1 (ul. Piękna 9)
Miejski Zespół Szkół Nr 3 (ul. Ks. Krd. Stefana Wyszyńskiego 16 )
Miejski Zespół Szkół Nr 4 (ul. Krasińskiego 9)
Miejski Zespół Szkół nr 5 (ul. Krakowska 5)
Miejski Zespół Szkół nr 6 (ul. Hallera 79)
GORZÓW
Samorządowy Zespół Szkół (Gorzów, ul. Szkolna 3)
GRABNO
Zespół Szkół (Grabno 285)
GRABOSZYCE
Zespół Szkół (Graboszyce 125)
GRĘBOSZÓW
Zespół Szkół w Gręboszewie (Gręboszów 136)
GROMNIK
Gimnazjum Publiczne (ul. Witosa 4)
Zespół Szkół (ul. Wincentego Witosa 4)
GRONKÓW
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gronków 210)
GRÓDEK NAD DUNAJCEM
Zespół Szkół w Gródku nad Dunajcem (Gródek nad Dunajcem 195)
GRUSZÓW
Zespół Szkół nr 2 w Gruszowie (Gruszów 150)
GRUSZÓW WIELKI
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Gruszów Wielki 210)
GRYBÓW
Gimnazjum (ul. Węgierska 6)
GRZECHYNIA
Zespół Szkół w Grzechyni (Grzechynia 314)
GRZEGORZOWICE WIELKIE
Gimnazjum (Grzegorzowice Wielkie 31)
IGOLOMIA
Gimnazjum (Igolomia 252)
INWAŁD
Zespół Szkół Samorządowych Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Inwałd, ul. Wadowicka 79)
IWANOWICE
Gimnazjum (Iwanowice 91)
IWKOWA
Publiczne Gimnazjum (Iwkowa 525)
IZDEBNIK
Zespół Szkół w Izdebniku (Izdebnik 219)
JABŁONKA
Gimnazjum w Jabłonce (ul. Piusa Jabłońskiego 4)
JADOWNIKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 7)
JADOWNIKI MOKRE
Ośrodek Opiekuńczo - Rehabilitacyjny dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej (Jadowniki Mokre 340)
JANGROT
Zespół Szkół (Jangrot 83)
JANKOWICE
Zespół Szkół w Jankowicach (Jankowice, ul. Stanisława Staszica 5)
JAROSZOWICE
Zespół Szkół (Jaroszowice 88)
JASTRZĘBIA
Zespół Szkół Publicznych (Jastrzębia 1)
JASZCZUROWA
Gimnazjum w Zespole Szkół (Jaszczurowa 255)
JAWORNIK
Publiczne Gimnazjum (Jawornik 293)
JAZOWSKO
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (Jazowsko 171)
JELNA
Zespół Szkół (Jelna 95)
JERZMANOWICE
Zespół Szkół (Jerzmanowice 366)
JODŁOWNIK
Zespół Szkół Publicznych (Jodłownik 126)
JODŁÓWKA TUCHOWSKA
Zespół Szkół w Jodłówce Tuchowskiej (Jodłówka Tuchowska 275)
JORDANÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Konopnickiej 2)
JURKÓW
Zespół Placówek Oświatowych (Jurków 115)
Zespół Szkół (Jurków 150)
JUSZCZYN
Zespół Szkół (Juszczyn 268)
KACZYNA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Kaczyna 50)
KALWARIA ZEBRZYDOWSKA
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Broniewskiego 1)
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Mickiewicza 14)
KAMIENICA
Gimnazjum (Kamienica)
KAMIEŃ
Gimnazjum (Kamień)
KAMIONKA WIELKA
Gimazjum Publicze (Kamionka Wielka 154)
KARWODRZA
Zespół Szkół w Karwodrzy (Karwodrza 139a)
KASINA WIELKA
Zespół Placówek Oświatowych (Kasina Wielka)
KASINKA MAŁA
Zespół Placówek Oświatowych w Kasince Małej (Kasinka Mała 513)
KĘTY
Gimnazjum Nr 1 (ul. Sobieskiego 6)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Wyspiańskiego 1)
Powiatowy Zespół nr 11 Szkół Ogólnokształcących (ul. Wyspiańskiego 2)
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (ul. Szkolna 3)
KLECZA DOLNA
Zespół Szkół Publicznych (Klecza Dolna 181)
KLĘCZANY
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Klęczany 2)
KLIKUSZOWA
Gimnazjum Nr 3 (Klikuszowa 240)
KLIMONTÓW
Zespół Szkół w Klimontowie (Klimontów 180)
KLUCZE
Gimnazjum (ul. Zawierciańska 30)
KŁAJ
Gimnazjum (ul. Wiejska 361)
KOBYLANKA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kobylance (Kobylanka 162)
Zespół Szkół w Kobylance (Kobylanka 413)
KOBYLE
Zespół Szkół w Kobylu (Kobyle 81)
KOBYŁKA
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (ul. E. Orzeszkowej 3/5)
KONINA
Zespół Placówek Oświatowych (Konina 211)
KONIUSZA
Gimnazjum Posądza (Posądza 94)
KONIUSZOWA
Zespół Szkół (Koniuszowa 203)
KORZENNA
Zespół Szkół (Korzenna 324)
KORZKIEW
Zespół Szkół (Korzkiew 18)
KOSZYCE
Centrum Oświatowe w Koszycach (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 4a)
KOSZYCE WIELKIE
Publiczne Gimnazjum Nr 3 w Koszycach Wielkich (ul. Szkolna 22)
KOŚCIELEC
Zespół Szkół w Kościelcu (Kościelec 11)
KOŚCIELISKO
Zespól Szkół w Kościelisku (ul. Szeligówka 660)
KOŹMICE WIELKIE
Gimnazjum (Koźmice Wielkie 605)
KREMPACHY
Gimnazjum Nr 1 (Krempachy, ul. Kamiemiec 46)
KROŚCIENKO
Publiczne Gimnazjum (ul. Biały Potok 1)
VI Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Krościenku (ul. Zdrojowa 11)
KRÓLOWA GÓRNA
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (Królowa Górna 16)
KRÓLÓWKA
Zespół Szkół w Królówce (Królówka 444)
KRUŻLOWA WYŻNA
Gimnazjum (Krużlowa Wyżna)
KRYG
Publiczne Gimnazjum (Kryg 397)
KRYNICA-ZDRÓJ
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
KRZCZONÓW
Gimnazjum (Krzczonów 82)
KRZECZÓW
Zespół Szkół w Krzeczowie (Krzeczów 174)
KRZESŁAWICE
Niepubliczne Gimnazjum w Krzesławicach (Krzesławice 146)
KRZESZOWICE
Publiczne Gimnazjum (ul. Długa 22)
KRZESZÓW
Zespół Szkół Samorządowych w Krzeszowie (Krzeszów 216)
KRZYKAWA
Zespół Szkół w Krzykawie (Krzykawa 54)
KRZYSZKOWICE
Gimnazjum (Krzyszkowice 368)
KRZYWACZKA
Zespół Placówek Oświatowych (Krzywaczka 41)
KSIĄŻ WIELKI
Gimnazjum (ul. Mikołaja Reja 4)
KWACZAŁA
Zespół Szkół nr 3 (Kwaczała, ul. Jana Pawła II 2)
KWIATONOWICE
Zespół Szkół w Kwiatonowicach (Kwiatonowice 21)
LACHOWICE
Gimnazjum Nr 2 w Lachowicach (Lachowice 232b)
LANCKORONA
Zespół Szkół w Lanckoronie (Lanckorona 504)
LASKOWA
Niepubliczne Gimnazjum (Laskowa 3)
Zespół Szkół (Laskowa 2)
LEŃCZE
Zespół Szkół Nr 6 (Leńcze 276)
LESZCZYNA
Zespół Szkół (Leszczyna 132)
LEŚNICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 3)
LIBIĄŻ
Gimnazjum Nr 1 (ul. Szkolna 1 )
Gimnazjum Nr 2 (ul. Paderewskiego 2)
Zespół Szkół Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców (ul. Kościelna 2)
LIBRANTOWA
Zespół Szkół (Librantowa 86)
LIBUSZA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (Libusza 679)
LIMANOWA
Zespół Szkół Samorządowych Nr 1 (ul. Marii Konopnickiej 4)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 2 (ul. Piłsudskiego 91)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 3 (ul. Stanisława Jordana 3)
Zespół Szkół Samorządowych Nr 4 (ul. Reymonta 3)
LIPINKI
Publiczne Gimnazjum (Lipinki)
LIPNICA MUROWANA
Publiczne Gimnazjum w Lipnicy Murowanej (Lipnica Murowana 51)
Zespół Szkół (Lipnica Murowana 59)
LIPNICA WIELKA
Zespół Szkół (Lipnica Wielka 25)
Zespół Szkół Ogólnokształcących (na Orawie 523)
LIPNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Lipnik 14)
LISIA GÓRA
Zespół Gimnazjum im. Ofiar Katynia i Szkoły Podstawowej im. św. Jadwigi Królowej Polski (ul. Szkolna 2)
LISZKI
Zespół Szkół w Liszkach (Liszki 457)
LUBCZA
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Lubcza 51)
LUBIEŃ
Szkoła Podstawowa i Gimnazjum (Lubień 885)
LUDŹMIERZ
Gimnazjum Nr 2 (ul. Tetmajera 100)
LUSZOWICE
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tarnowska 31)
ŁABOWA
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łabowa 22)
ŁAPANÓW
Publiczne Gimnazjum (Łapanów 196)
ŁAPCZYCA
Zespół Szkół Gminnych (Łapczyca 437)
ŁAPSZE NIŻNE
Gimnazjum (ul. Długa 12)
ŁĄCKO
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łącko)
ŁĄCZANY
Zespół Szkół w Łączanach (Łączany)
ŁĄKTA GÓRNA
Zespół Szkół (Łąkta Górna 304)
ŁĘG TARNOWSKI
Publiczne Gimnazjum (ul. Tarnowska 158)
ŁĘTOWNIA
Zespół Szkół (Łętownia 286)
ŁOMNICA ZDRÓJ
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Łomnica Zdrój 336)
ŁOPUSZNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
ŁOSOSINA DOLNA
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Łososina Dolna)
ŁUKOWICA
Gimnazjum (Łukowica 293)
ŁUŻNA
Zespół Szkół (Łużna 723)
MAKÓW PODHALAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Moniuszki 1)
Zespół Szkół (ul. Wolności 53)
MANIOWY
Gminne Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 2)
MARCINKOWICE
Zespół Szkół (Marcinkowice 1)
MARUSZYNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Maruszynie Dolnej (ul. Jana Pawła II nr 83)
MARUSZYNA GÓRNA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Maruszyna Górna)
MĘCINA
Zespół Szkół Nr 1 (Męcina 530)
MĘDRZECHÓW
Gimnazjum (Mędrzechów, Rynek)
MĘTKÓW
Zespół Szkół (Mętków, ul. Ks. Karola Wojtyły 21)
MICHAŁOWICE
Zespół Szkół w Michałowicach (ul. Jana Pawła II 1)
MIECHOWICE WIELKIE
Publiczne Gimnazjum (Miechowice Wielkie 38)
MIECHÓW
Gimnazjum Nr 1 (os. Sikorskiego 15 b)
Ośrodek Kształcenia Zawodowego (ul. Ks. Skorupki 3)
MIECHÓW - CHARSZNICA
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14)
MIKLUSZOWICE
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Mikluszowice 228)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Mikluszowice 228)
MNIKÓW
Gimnazjum (Mników 13)
MNISZÓW
Gimnazjum (Mniszów 4)
MODLNICA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Sportowa 2)
MOGILANY
Gimnazjum w Mogilanach (ul. Św. Bartłomieja Apostoła 16/2)
MOGILNO
Zespół Szkół (Mogilno 14)
MORDARKA
Zespół Szkół (Mordarka 204)
MOSZCZENICA
Gimnazjum (Moszczenica 940)
MSZANA DOLNA
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Mszanie Dolnej (ul. Fabryczna 3)
Zespół Szkół Miejskich Nr 1 (ul. Sienkiewicza 2 )
Zespół Szkół Miejskich nr 2 (ul. Rynek 21)
MSZANA GÓRNA
Gimnazjum Nr 4 (Mszana Górna 589)
MURZASICHLE
Zespół Szkół (ul. Sądelska 31)
MUSZYNA
Zespół Szkolno - Przedszkolny (ul. Rynek 13)
MYSTKÓW
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Mystków 208)
MYŚLENICE
Gimnazjum Nr 1 (ul.Sobieskiego 1)
Gimnazjum Nr 2 (ul. St. Pardyaka 26)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Zdrojowa 16 A)
NAPRAWA
Zespół Szkół w Naprawie (Naprawa 378)
NAWOJOWA
Publiczne Gimnazjum (Nawojowa)
NIECIECZA
Publiczny Katolicki Zespół Szkół i Przedszkola (Nieciecza 175)
NIEDOMICE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Niedomicach (ul. Szkolna 2)
NIEDŹWIEDŹ
Zespół Szkoły i Gimnazjum w Niedźwiedziu (Niedźwiedź 131)
Zespół Szkół (Niedźwiedź 21a)
NIEPOŁOMICE
Gimnazjum (ul. Szkolna 3)
NIESZKOWICE MAŁE
Zespół Szkół Gminnych (Nieszkowice Małe 112)
NIESZKOWICE WIELKIE
Zespół Szkół Gminnych (Nieszkowice Wielkie 67)
NOWA GÓRA
Zespół Szkół (Nowa Góra 331)
NOWA WIEŚ
Gimnazjum (ul. Stanisława Konarskiego 4)
Zespół Szkolno-Gimnazjalny (ul. Konarskiego 4)
NOWE BRZESKO
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny (ul. Krakowska 29)
NOWE BYSTRE
Zespół Szkół (Nowe Bystre 61)
NOWY SĄCZ

Atut Lider Kształcenia

ul. Wyszyńskiego 1, 33-300 Nowy Sącz
tel. (18) 300 04-87, tel. kom. 535 361-740
www: http://atutszkola.pl
e-mail: nowysacz@atutszkola.pl

Atut jest siecią szkół i placówek oświatowych istniejącą od ponad 11 lat w 24 miastach w Polsce, w ramach których prowadzimy szkoły policealne i policealne szkoły medyczne (dawniej studium policealne), licea ogólnokształcące (liceum dla dorosłych), gimnazja (dla dorosłych), kursy i szkolenia. Kształcimy w systemie zaocznym i stacjonarnym. Prowadzimy zapisy na wszystkie semestry. Gwarantujemy najwyższą jakość usług w Polsce!


Gimnazjum Nr 11 (ul. Długosza 2)
Gimnazjum nr 2 (ul. Szkolna 7)
Gimnazjum nr 3 (ul. Królowej Jadwigi 29)
Gimnazjum Nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Nadbrzeżna 77)
Gimnazjum Nr 6 (ul. Piramowicza 16)
Jezuickie Centrum Edukacji (ul. P. Skargi 10)
Liceum i Gimnazjum Akademickie (ul. Jagiellońska 63)
Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia (ul. Nawojowska 213)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Broniewskiego 1)
Zespól Szkól Podstawowo-Gimnazjalnych Nr 3 (ul. Lwowska 59)
Zespół Szkół Katolickich (Plac Kolegiacki 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 (ul. Długosza 5)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych Nr 1 (ul. 29 Listopada 22)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych Nr 2 (ul. Tadeusza Bora Komorowskiego 7)
Zespół Szkół Sióstr Niepokalanek (ul. Poniatowskiego 7 )
Zespół Szkół Społecznych "Splot" (ul. B. Limanowskiego 7)
NOWY TARG
Gimnazjum Nr 1 (Pl. Słowackiego 14)
Gimnazjum Nr 2 (Plac Evry 3)
IV Gimnazjum Małopolskiego Centrum Edukacji w Nowym Targu (ul. Nadwodnia 5)
Specjalny Ośrodek
Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Jana Pawła II 85)

Zespół Szkół Specjalnych przy Sanatorium Rehabilitacyjnym dla Dzieci w Nowym Targu-Kowańcu (ul. Oleksówki 42)
NOWY WIŚNICZ
Zespół Szkół (ul. Szkolna 1 )
OCHOTNICA DOLNA
Gimnazjum Nr 2 (ul. Centrum 105)
OCHOTNICA GÓRNA
Gimnazjum Nr 3 (ul. Zawady 207)
OLESNO
Gimnazjum (ul. Szkolna 5)
OLKUSZ
Gimnazjum Nr 2 w Olkuszu (ul. Żeromskiego 1)
Gimnazjum Nr 3 w Olkuszu (ul. Korczaka 7)
Gimnazjum Nr 4 (ul. Kosynierów 14)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny nr 1 (ul. Kochanowskiego 2)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Kochanowskiego 2)
OLSZYNY
Gimnazjum w Olszynach (Olszyny 62)
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Olszynach (Olszyny 57)
OŁPINY
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Gimnazjum w Ołpinach (Ołpiny 451)
OSIEK
Gimnazjum w Osieku (ul. Główna 123)
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Główna 123)
OSIELEC
Zespół Szkół w Osielcu (Osielec 440)
OSTRÓW
Niepubliczne Gimnazjum w Ostrowie (Ostrów)
OŚWIĘCIM
Miejskie Gimnazjum nr 2 (ul. Olszewskiego 2 a)
Miejskie Gimnazjum Nr 3 (ul. I. Krasickiego 16)
Miejskie Gimnazjum nr 4 (ul. Wyzwolenia 3)
Oświęcimskie Towarzystwo Oświatowe (ul. Zwycięstwa 75)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Kościelna 6)
Zespół Szkół nr 1 (ul. Słowackiego 41)
Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu (ul. Jagiełły 10)
PASIERBIEC
Zespół Szkół w Pasierbcu (Pasierbiec)
PASZYN
Zespół Szkół w Paszynie (Paszyn 410)
PCIM
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Pcim 599)
PIĄTKOWA
Zespół Szkół (Piątkowa 1)
PIEKIELNIK
Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum (Piekielnik 202)
PIOTROWICE
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych w Piotrowicach (Piotrowice, ul. Andrychowska 222)
PISARZOWA
Zespół Szkół (Pisarzowa 346)
PIWNICZNA-ZDRÓJ
Gimnazjum Publiczne (ul. Krynicka 2)
PLEŚNA
Gimnazjum (Pleśna 228 a)
PŁAZA
Publiczne Gimnazjum Nr 5 (ul. Wiosny Ludów 24)
PŁOKI
Zespół Szkół (Płoki, ul. Szkolna 6)
PODEGRODZIE
Gimnazjum (Brzezna 447)
Gimnazjum (Podegrodzie)
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (Podegrodzie 6)
PODLIPIE
Zespół Przedszkolno-Szkolno-Gimnazjalny (Podlipie 153)
PODŁĘŻE
Gimnazjum Niepubliczne (Podłęże 220)
PODOBIN
Zespół Placówek Oświatowych (Podobin 257)
PODOLE GÓROWA
Zespół Szkół (Podole Górowa)
PODOLSZE
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Podolszu (Podolsze, ul. Zatorska 37)
PODSTOLICE
Niepubliczne Gimnazjum w Podstolicach (Podstolice )
PODWILK
Zespół Szkół (Podwilk 157)
POGÓRSKA WOLA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Pogórska Wola)
POGWIZDÓW
Zespół Szkół Gminnych (Pogwizdów 26)
POLANKA WIELKA
Publiczne Gimnazjum w Polance Wielkiej (ul. Długa 175)
PONIKIEW
Zespół Szkół w Ponikwi (Ponikiew 116)
PORĄBKA USZEWSKA
Zespół Szkół (Porąbka Uszewska 306)
PORĘBA WIELKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego (Poręba Wielka)
PORONIN
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 34)
POSĄDZA
Gimnazjum (Posądza 94)
POSKWITÓW
Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Poskwitów 92)
POWROŹNIK
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Powroźnik)
PRANDOCIN
Zespół Szkół (Prandocin 64 A)
PROSZOWICE
Gimnazjum (ul. Kopernika 7)
PROSZÓWKI
Zespół Szkół Gminnych (Proszówki 365)
PRZECISZÓW
Zespół Szkół Podstawowo - Gimnazjalnych (ul. Podlesie 92)
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (ul. Szkolna 93)
PRZEGINIA
Publiczne Gimnazjum (Przeginia 403)
Zespół Szkół (Przeginia 403)
PRZYBORÓW
Zespół Szkół i Przedszkola (Przyborów 192)
PRZYBRADZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Przybradz 101)
PRZYBYSŁAWICE
Niepubliczne Gimnazjum i Niepubliczna Szkoła Podstawowa (Przybysławice 152)
PRZYDONICA
Zespół Szkół (Przydonica 24)
PRZYSIETNICA
Zespół Szkół (Przysietnica 152)
PRZYSZOWA
Zespół Szkół w Przyszowej (Przyszowa 484)
PRZYTKOWICE
Zespół Szkół Nr 3 (Przytkowice 542)
PTASZKOWA
Gimnazjum w Ptaszkowej (Ptaszkowa 406)
RABA NIŻNA
Zespół Placówek Oświatowych (Raba Niżna 162)
RABA WYŻNA
Gimnazjum Nr 1 (Raba Wyżna 65)
RABKA-ZDRÓJ
Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące (ul. Jana Pawła II 48)
Gimnazjum Nr 1 (ul. Jana Pawła II 40)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących (ul. Słoneczna 11)
Zespół Szkół Ogólnokształcących przy Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc (ul. Prof. Jana Rudnika 3b)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Dietla 5)
Zespół Szkół Uzdrowiskowych (ul. Słowackiego 10)
RACIBOROWICE
Zespół Szkół (Raciborowice 126)
RACIECHOWICE
Zespół Szkół nr 1 (Raciechowice)
RACŁAWICE
Gimnazjum (Racławice 147)
RADGOSZCZ
Zespół Szkół Publicznych (Pl. Św. Kazimierza 10 )
RADŁÓW
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 1)
RADWAN
Gimnazjum (Radwan)
RADZIEMICE
Gimnazjum w Radziemicach (Radziemice 2)
RADZISZÓW
Zespół Placówek Oświatowych przy Małopolskim Centrum Rehabilitacji Dzieci "Solidarność" (ul. Podlesie 173)
Zespół Szkół Publicznych (ul. Szkolna 7)
RAJBROT
Publiczne Gimnazjum w Rajbrocie (Rajbrot 362)
Zespół Szkół (Rajbrot 362)
RAJSKO
Gimnazjum Gminne Nr 1 w Rajsku (Rajsko, ul. Edukacyjna 11)
RATUŁÓW
Zespół Szkół Podstawowej i Gimnazjum (Ratułów 159)
RDZAWKA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Rdzawka 60)
ROCZYNY
Zespół Szkół Samorządowych (Roczyny, ul. Szkolna 10)
ROPA
Gimnazjum (Ropa 780)
ROPICA POLSKA
Zespół Szkół (Ropica Polska 70)
ROZDZIELE
Zespół Szkół w Rozdzielu (Rozdziele 156)
ROŻNOWICE
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Rożnowice)
ROŻNÓW
Zespół Szkół w Rożnowie (Rożnów 269)
RUDAWA
Zespół Szkół w Rudawie (ul. Stanisława Polaczka 25)
RUDNIK
Zespół Placówek Oświatowych (Rudnik, ul. Szkolna 55)
RUPNIÓW
Zespół Szkół (Rupniów 206)
RYCZÓW
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Szkolna 18)
RYGLICE
Publiczne Gimnazjum nr 1 (ul. Tarnowska 25)
RYTRO
Gimnazjum (Rytro 99)
RZEPIENNIK BISKUPI
Gimnazjum w Rzepienniku Biskupim (Rzepiennik Biskupi 292)
RZEZAWA
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 11)
RZUCHOWA
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Rzuchowej (Rzuchowa 278)
RZYKI
Zespół Szkół Samorządowych (Rzyki, os. Szczęśniaki 1)
SADEK
Zespół Szkół Publicznych (Sadek 105)
SĘKOWA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Sękowa)
SIARY
Zespół Szkół (Siary 29)
SIDZINA
Zespół Szkół (Sidzina 701)
SIEDLCE
Zespół Szkół w Siedlcach (Siedlce 162 )
SIEDLISKA
Publiczne Gimnazjum (Siedliska 232)
Zespół Szkół (Siedliska 259)
SIEMIECHÓW
Zespół Szkół (Siemiechów 419)
SIEPRAW
Gimnazjum w Sieprawiu (Siepraw 724)
SIEROCKIE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Sierockie 90b)
SKAŁA
Gimnazjum (ul. ks. Stanisława Połetka 32)
SKAWA
Gimnazjum Nr 2 (Skawa 584a)
SKAWICA
Zespół Szkół w Skawicy (Skawica 278)
SKAWINA
Gimnazjum Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi (ul. Wincentego Witosa 4)
Gimnazjum nr 2 (ul. Mickiewicza 11a)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Żwirki i Wigury 9)
Zespół Katolickich Szkół (ul. Ks. Troski 17a)
SKAWINKI
Zespół Szkół w Skawinkach (Skawinki 220)
SKOMIELNA BIAŁA
Gimnazjum (Skomielna Biała 1)
SKRZYDLNA
Zespół Placówek Oświatowych (Skrzydlna 186)
SKRZYPNE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Św. Jadwigi Królowej 128)
SKRZYSZÓW
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum (Skrzyszów)
SŁAWKOWICE
Gimnazjum (Sławkowice 162)
SŁOMNIKI
Zespół Szkół Ogólnokształcących (os. Świerczewskiego)
SŁOPNICE
Gimnazjum (Słopnice 732)
SMROKÓW
Prywatne Gimnazjum (Smroków 44a)
Zespół Szkół (Smroków 44A)
SOBOLÓW
Zespół Szkół (Sobolów 100)
SPYTKOWICE
Zespół Szkół (ul. Szkolna 14 )
Zespół Szkół Podstawowo-Gimnazjalnych (Spytkowice 12)
SROMOWCE NIŻNE
Zespół Placówek Oświatowych (ul. Szkolna 7)
STANIĄTKI
Niepubliczne Gimnazjum (Staniątki 5)
STANISŁAWICE
Zespół Szkół Gminnych (Stanisławice 306)
STARA WIEŚ
Zespół Szkół Nr 1 (Stara Wieś 549)
STARE BYSTRE
Publiczne Gimnazjum SPSK w Starem Bystrem (Stare Bystre 347)
Zespół Szkolno-Przedszkolny SPSK (Stare Bystre 347)
STARE ŻUKOWICE
Gimnazjum (Stare Żukowice)
STARY SĄCZ
Gimnazjum (ul. Daszyńskiego 23)
Prywatne Gimnazjum (ul. Partyzantów 15)
STARY WIŚNICZ
Zespół Szkół (Stary Wiśnicz 480)
STASZKÓWKA
Zespół Szkół (Staszkówka 38)
STRÓŻA
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (Stróża 1)
STRÓŻE
Gimnazjum (Stróże)
STRÓŻÓWKA
Zespół Szkół (Stróżówka 159)
STRYSZAWA
Gimnazjum Nr 1 w Stryszawie (Stryszawa 400a)
STRZESZYN
Zespół Szkolno-Przedszkolny (Strzeszyn 391)
SUCHA
Zespół Szkół (Sucha 32)
SUCHA BESKIDZKA
Zespół Szkół Szkoła Podstawowa Nr 1 i Gimnazjum im. Jana Pawła II w Suchej (ul. Pułkownika Semika 3)
SUFCZYN
Zespół Szkół w Sufczynie (Sufczyn 250)
SUŁKOWICE
Gimnazjum (ul. Sportowa 51)
Zespół Szkół Samorządowych (Sułkowice, ul. Centralna 2)
Zespół Szkół Samorządowych (ul. Racławicka 188)
SUŁOSZOWA
Gimnazjum (Sułoszowa)
SZAFLARY
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Szkolna 6)
SZALOWA
Zespołu Szkół Szkoły Podstawowej i Publicznego Gimnazjum (Szalowa 16)
SZARÓW
Gimnazjum (Szarów 302)
SZCZAWA
Gimnazjum w Szczawie (Szczawa 167)
SZCZAWNICA
Publiczne Gimnazjum (ul. Główna 116)
SZCZUCIN
Gimnazjum (ul. Kościuszki 30)
SZCZUROWA
Publiczne Gimnazjum (ul. Rynek 17)
SZCZYRZYC
Gimnazjum (Szczyrzyc)
SZERZYNY
Zespół Szkół - Szkoła Podstawowa i Publiczne Gimnazjum (Szerzyny 544)
SZYMBARK
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Szymbarku (Szymbark 250)
Zespół Szkół w Szymbarku (Szymbark 464)
SZYNWAŁD
Zespół Szkoły Podstawowej Nr 1 i Gimnazjum (Szynwałd 11)
ŚWIĄTNIKI GÓRNE
Zespół Szkół (ul. Bruchnalskiego 35)
ŚWINIARSKO
Zespół Szkół (Świniarsko 132)
TARGANICE
Zespół Szkół Samorządowych w Targanicach (Targanice, ul. Beskidzka 46)
TARGOWISKO
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Targowisku (Targowisko, ul. Szkolna 313)
TARNAWA
Zespół Szkół w Tarnawie (Tarnawa 119)
TARNAWA DOLNA
Zespół Szkół (Tarnawa Dolna 272)
TARNOWIEC
Zespół Szkół Publicznych (ul. Tarnowska 60)
TARNÓW
Gimnazjum nr 1 (ul. Władysława Reymonta 30)
Gimnazjum nr 11 (ul. Szujskiego 15)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Mikołaja Kopernika 4)
Gimnazjum Nr 3 (Al. Solidarności 18)
Gimnazjum nr 4 (ul. Bitwy pod Studziankami 5)
Gimnazjum nr 6 (ul. Krzyska 118)
Niepubliczne Gimnazjum "U Konarskiego" (ul. Szewska 7)
Publiczne Gimnazjum nr 7 (ul. Bandrowskiego 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Romanowicza 9)
Społeczna Szkoła Podstawowa nr 2 i Gimnazjum Społecznego Towarzystwa Oświatowego (ul. Matejki 6)
Zespół Niepublicznych Niepłatnych Szkół (ul. Błotna 2)
Zespół Specjalnych Szkół Przyszpitalnych (ul. Lwowska 178a)
Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia "SIÓDEMKA" (ul. Poniatowskiego 5)
Zespół Szkół Nr 1 przy Zakładzie Karnym w Tarnowie (ul. Konarskiego 2)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2 (ul. Mickiewicza 16)
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 4 (os. Legionów Henryka Dąbrowskiego 16)
Zespół Szkół Ogółnokształcących Nr 1 (ul. Norwida 22)
Zespół Szkół Specjalnych dla Niesłyszących i Słabosłyszących (ul. Lippóczyego 4 A)
Zespół Szkół Społecznych (Pl. Rybny 2)
Zespół Szkół Sportowych (ul. Zbylitowska 7)
TENCZYN
Gimnazjum w Tenczynie (Tenczyn 171)
TENCZYNEK
Zespół Szkół (Tenczynek 193)
TĘGOBORZE
Gimnazjum (Tęgoborze 6)
TOKARNIA
Gimnazjum (Tokarnia 379)
TOMICE
Gimnazjum (Tomice 292a)
TOPORZYSKO
Zespół Szkół (Toporzysko 166)
TRZCIANA
Gimnazjum w Zespóle Placówek Oświatowych (Trzciana 3)
TRZEBINIA
Gimnazjum nr 1 (ul. Szkolna 3)
Gimnazjum nr 3 (Os. ZWM 21)
Zespół Szkół Gimnazjalnych (ul. Sobieskiego 25)
TRZEBUNIA
Publiczne Gimnazjum Nr 3 (Trzebunia 444)
TRZEMEŚNIA
Publiczne Gimnazjum (Trzemeśnia 250)
TRZETRZEWINA
Zespół Szkół (Trzetrzewina 193)
TRZYCIĄŻ
Zespół Szkół (Sucha-Parcela 32 )
TUCHÓW
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (ul. Reymonta 19)
Publiczne Gimnazjum Nr 2 (ul. Jana Pawła II 10)
Zespół Szkół (ul. Jana Pawła II 6)
TURZA
Zespół Szkół Publicznych (Turza 2)
TWORKOWA
Zespół Szkół w Tworkowej (Tworkowa 36)
TYLICZ
Samorządowe Centrum Edukacji Szkolnej (ul. Kazimierza Wielkiego 9)
TYLMANOWA
Gimnazjum Nr 1 w Tylmanowej (ul. Kozielce 296)
TYMBARK
Gimnazjum Samorządowe (Rynek 29)
UJANOWICE
Zespół Szkół (Ujanowice 55)
USZEW
Publiczne Gimnazjum (Uszew 205)
UŚCIE GORLICKIE
Gimnazjum (Uście Gorlickie 267)
WADOWICE
Zespół Szkół Publicznych Nr 1 (ul. Słowackiego 2)
Zespół Szkół Publicznych Nr 2 (os. Kopernika 11)
Zespół Szkół Publicznych Nr 3 (ul. Sienkiewicza 9)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Zegadłowicza 36)
WAGANOWICE
Zespół Szkół (Waganowice 19)
WAWRZEŃCZYCE
GCE w Wawrzeńczycach - Gimnazjum (Wawrzeńczyce 385)
Gminne Centrum Edukacji (Wawrzeńczyce 385)
WĘGLÓWKA
Zespół Placówek Oświatowych (Węglówka 203)
WĘGRZCE WIELKIE
Gimnazjum (Węgrzce Wielkie 518)
WIELICZKA
Gimnazjum (ul. Piłsudskiego 20)
Zespół Szkół (ul. Niepołomska 26 C)
WIELKA WIEŚ
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Wielkiej Wsi (Wielka Wieś 210)
WIELKIE DROGI
Zespół Placówek Edukacyjno - Opiekuńczo - Wychowawczych (Wielkie Drogi 192)
WIELOGŁOWY
Zespół Szkół (Wieloglowy 56)
WIEPRZ
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 (Wieprz 218A)
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 2 (Wieprz 416 )
WIERZCHOSŁAWICE
Gimnazjum (Wierzchosławice 97)
WIERZCHOWISKO
Zespół Szkół (Wierzchowisko 32 B)
WIĘCŁAWICE STARE
Zespół Szkół (Więcławice Stare 19 )
WILKOWISKO
Gimnazjum (Wilkowisko 222)
WINIARY
Zespół Szkół Ogólnokształcących w Winiarach (Winiary 63)
WIŚNIOWA
Zespół Placówek Oświatowych (Wiśniowa 323A)
WITÓW
Zespół Szkół (Witów 119)
WOJAKOWA
Zespół Szkół (Wojakowa)
WOJNICZ
Publiczne Gimnazjum (ul. Szkolna 10)
WOLA BATORSKA
Gimnazjum Społeczne (Wola Batorska 734)
WOLA DĘBIŃSKA
Zespół Szkół (Wola Dębińska 330)
WOLA FILIPOWSKA
Zespół Placówek Oświatowych (Wola Filipowska)
WOLA RZĘDZIŃSKA
Publiczne Gimnazjum Nr 1 (Wola Rzędzińska 253 A)
WOLA ZACHARIASZOWSKA
Zespół Szkół (Wola Zachariaszowska 105)
WOLBROM
Gimnazjum Nr 4 (os. Władysława Łokietka 10)
Zespół Szkół (ul. Pod Lasem 1)
WOŁOWICE
Zespół Placówek Oświatowych (Wołowice 10)
WÓJTOWA
Publiczne Gimnazjum (Wójtowa 52)
WYSIOŁEK LUBORZYCKI
Gimnazjum (Wysiołek Luborzycki 160, Luborzyca)
WYSOKA
Zespół Szkół Publicznych w Wysokiej (Wysoka 195)
ZABAWA
Publiczne Gimnazjum (Zabawa 6)
ZABIERZÓW
Gimnazjum (ul. Kolejowa 15)
ZABIERZÓW BOCHEŃSKI
Gimnazjum Niepubliczne (Zabierzów Bocheński 323)
ZABORÓW
Publiczne Gimnazjum (Zaborów 63)
ZABORZE
Gimnazjum Gminne Nr 2 (ul. Jezioro 2)
ZACZARNIE
Gimnazjum (Zaczarnie 25 )
ZADROŻE
Zespół Szkół (Zadroże 69)
ZAGORZYCE
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zagorzyce 9)
ZAGORZYN
Zespół Szkolno - Gimnazjalny (Zagorzyn 172)
ZAGÓRNIK
Zespół Szkół Samorządowych w Zagórniku (Zagórnik, ul. Szkolna 12)
ZAGÓRZANY
Zespół Szkół w Zagórzanach (Zagórzany 230)
ZAGÓRZE
Zespół Szkół (ul. Piłsudskiego 139)
ZAKLICZYN
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (ul. Malczewskiego 56)
ZAKOPANE
Gimnazjum Nr 1 (ul. Nowotarska 42)
Gimnazjum Nr 2 (ul. Sienkiewicza 27)
Gimnazjum Nr 3 (ul. Janosówka 15 A)
Gimnazjum Specjalne (ul. Chramcówki 15a)
I Liceum Ogólnokształcące (ul. Słoneczna 1)
Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych (ul. Kościeliska 35)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące Społeczne Gimnazjum (ul. Kasprusie 35 A)
Społeczne Liceum Ogólnokształcące STO
Społeczne Gimnazjum STO (ul. Kasprusie 35 A)

Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego (ul. Droga do Olczy 26)
Zespół Szkół Prywatnych Janiny Gościej (ul. Tytusa Chałubińskiego 30)
Zespół Szkół Specjalnych przy USOR w Zakopanem (ul. Balzera 15)
ZAKRZÓW
Gimnazjum (Zakrzów 131)
ZALAS
Zespół Szkół (Zalas 533)
ZALASOWA
Zespół Szkolno-Przedszkolny (ul. Karpacka 21)
ZAŁUCZNE
Gimnazjum (Załuczne 84a)
ZARZECZE
Zespół Szkół (Zarzecze, ul. Szkolna 2)
ZASKALE
Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum (Zaskale ul. Kardynała Karola Wojtyły 51)
ZATOR
Zespół Szkół Ogólnokształcących (ul. Kongresowa 11)
ZAWOJA
Zespół Szkół (Zawoja 1551)
ZAWOJA WILCZNA
Zespół Szkół (Zawoja Wilczna 1570)
ZĄB
Zespół Szkół w Zębie (Ząb 6)
ZBOROWICE
Zespół Szkół Publicznych w Zborowicach (Zborowice 5a)
ZBYLITOWSKA GÓRA
Publiczne Gimnazjum nr 4 (ul. Św. Floriana 1)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Zbylitowska Góra, ul. Zbylitowskich 95 a-d)
ZEBRZYDOWICE
Zespół Szkół Nr 4 (Zebrzydowice 193)
ZEMBRZYCE
Zespół Szkół (ul. Ks. Kobyłeckiego 490)
ZIELONKI
Zespół Szkół (ul. Ks. Jana Michalika 2)
ZŁOTA
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Złota 292)
Zespół Szkół i Przedszkola (Złota)
ŻABNO
Publiczne Gimnazjum (ul. Jagiełły 18)
ŻARKI
Zespół Szkół (ul. Astronautów 3)
ŻEGOCINA
Zespół Szkół (Żegocina 50)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie