Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie

SZKOŁY ZAWODOWE

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
zawodowe Barlewiczki
zawodowe Bolesławowo
zawodowe Brusy
zawodowe Bytów
zawodowe Chojnice
zawodowe Czarna Woda
zawodowe Czarne
zawodowe Człuchów
zawodowe Dzierzgoń
zawodowe Gdańsk
zawodowe Gdynia
zawodowe Gniew
zawodowe Kartuzy
zawodowe Kłanino
zawodowe Kołoząb
zawodowe Kościerzyna
zawodowe Kwidzyn
zawodowe Lębork
zawodowe Łeba
zawodowe Łodzierz
zawodowe Malachin
zawodowe Malbork
zawodowe Miastko
zawodowe Nowy Dwór Gdański
zawodowe Nowy Staw
zawodowe Owidz
zawodowe Pelplin
zawodowe Prabuty
zawodowe Pruszcz Gdański
zawodowe Przodkowo
zawodowe Puck
zawodowe Reda
zawodowe Rumia
zawodowe Rusocin
zawodowe Rzucewo
zawodowe Sierakowice
zawodowe Skórcz
zawodowe Słupsk
zawodowe Smętowo Graniczne
zawodowe Somonino
zawodowe Sopot
zawodowe Stara Kiszewa
zawodowe Starogard Gdański
zawodowe Swarożyn
zawodowe Sztum
zawodowe Tczew
zawodowe Ustka
zawodowe Warcino
zawodowe Wejherowo
zawodowe Władysławowo
zawodowe Żukowo
GDAŃSK
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1,
dawne Centrum Kształcenia Praktycznego nr 1 ( ul. Sobieskiego 90)

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (al. Gen. Hallera 16/18)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 (ul. Smoleńska 6/8)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 (ul. Smoleńska 5/7)
dawne Centrum Kształcenia Ustawicznego - obecnie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 1 (ul. Augustyńskiego 1)
Europejskie Centrum Rozwoju "Omega" (ul. Targ Drzewny 9/11)
Państwowe Szkoły Budownictwa (al. Grunwaldzka 238)
Pomorskie Szkoły Rzemiosł (ul. Sobieskiego 90)
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 (ul. Ks. M. Góreckiego 16)
Szkoły Ekonomiczno - Handlowe (ul. Seredyńskiego 1a)
Zespół Szkół Architektury Krajobrazu
i Handlowo-Usługowych (ul. Czyżewskiego 31)

Zespół Szkół Budowlano-Architektonicznych (ul. Powstańców Warszawskich 25)
Zespół Szkół Energetycznych (ul. M. Reja 25)
Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (Al. Legionów 7)
Zespół Szkół Łączności (ul. Podwale Staromiejskie 51/52)
Zespół Szkół Morskich (ul. Wyzwolenia 8)
Zespół Szkół Samochodowych (ul. Elbląska 54/64)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 1 (ul. Batorego 26)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 2 (ul. Wita Stwosza 23)
Zespół Szkół Zawodowych Nr 9 (ul. Dąbrowszczaków 35)
Gdańsk - Oliwa - Schronisko Dla Nieletnich (ul. Polanki 122)
Wrzeszcz - Szkoły Okrętowe i Ogólnokształcące "Conradinum" (ul. Piramowicza 1/2)
BARLEWICZKI
Zespół Szkół Zawodowych (Barlewiczki 13)
BOLESŁAWOWO
Zespół Szkół Rolniczych (Bolesławowo 15)
BRUSY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Ogrodowa 2)
BYTÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (Styp-Rekowskiego 5)
Szkoła Przysposabiająca do Pracy (Styp-Rekowskiego 2a)
Zespół Szkół Ekonomiczno - Rolniczych (ul. Derdowskiego 3)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sikorskiego 35)
CHOJNICE
Bałtyckie Centrum Kształcenia (ul. Nowe Miasto 4-6)
Centrum Kształcenia Praktycznego (ul. Kościerska 11a)
Schronisko dla Nieletnich w Chojnicach (ul. Igielska 8)
Zespół Szkół Kształcenia Ponadgimnazjalnego (ul. Dworcowa 1)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Kościerska 11)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Angowicka 45)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Sukienników 13)
Zespół Szkół w Chojnicach (ul. Nowe Miasto 4-6)
CZARNA WODA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Przemysłowa 2)
CZARNE
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Czarnem (ul. Pomorska 1)
CZŁUCHÓW
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Stefana Batorego 24)
Zespół Szkół Agrobiznesu (ul. Parkowa 2)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Koszalińska 2)
DZIERZGOŃ
Zespół Szkół (ul. Gen. A. Zawadzkiego 15)
GDYNIA
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego Nr 1 w Gdyni (ul. Morska 79)

Prywatny Zespół Edukacyjny EUROSCHOOL (ul. T.Wendy 7/9)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2 (ul. Energetyków 13)
Studium Psychologii im. C. G. Junga (ul. Świętojańska)
Technikum Transportowe (Aleja Zwycięstwa 194)
Zespół Szkół Administracyjno - Ekonomicznych (ul. Orłowska 57)
Zespół Szkół Budowlanych w Gdyni (ul. Tetmajera 65)
Zespół Szkół Chłodniczych i Elektronicznych (ul. Sambora 48)
Zespół Szkół Ekologicznych (ul. Chylońska 237)
Zespół Szkół Hotelarsko - Gastronomicznych (ul. Morska 77)
Zespół Szkół Rzemiosła i Handlu (ul. Śmidowicza 49)
Zespół Szkół Technicznych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego (ul. Energetyków 13a)
Zespół Szkół Usługowych (ul. Morska 75)
Witomino - Szkoły E. Tadeusza Mazurka (ul. Uczniowska 2)
GNIEW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sobieskiego 11)
KARTUZY
Zespół Szkół Technicznych (ul. Mściwoja II 24)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Wzgórze Wolności 3)
KŁANINO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Kłanino)
KOŁOZĄB
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Kołozębiu (Kołoząb 10)
KOŚCIERZYNA
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Wybickiego 1)
EXTERNUS Szkoły Policealne (ul. Sikorskiego 1)
Kaszubskie Centrum Kształcenia "Vademecum" (ul. Partyzantów 4)
Powiatowy Zespół Szkół nr 1 (ul. Sikorskiego 1)
Powiatowy Zespół Szkół Nr 2 (ul. Wybickiego 1)
KWIDZYN
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Chopina 4)
Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego (ul. Staszica 25)
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy (ul.Moniuszki 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Słowiańska 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Katedralna 5)
Zespół Szkół Specjalnych (ul. Ogrodowa 2)
LĘBORK
Powiatowe Centrum Edukacyjne
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Lęborku (ul. Pionierów 16)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Mikołaja Reja 18)
Zespół Szkół Ekonomiczno-Handlowych (ul. Dygasińskiego 14)
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej i Agrobiznesu (ul.Warszawska 17)
Zespół Szkół Mechaniczno - Informatycznych (ul. Marcinkowskiego 1)
ŁEBA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Nadmorska 21)
ŁODZIERZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Łodzierzy (Łodzierz 11)
MALACHIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Malachin, ul. Główna 11)
MALBORK
Centrum Edukacji Zawodowej (ul. Gen. de Gaulle`a 75A)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Jagiellońska 79/82)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 (Aleja Wojska Polskiego 502)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (Plac Narutowicza 14)
MIASTKO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Młodzieżowa 3)
NOWY DWÓR GDAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy (ul. Warszawska 52)
Zespół Szkół nr 2 (ul. Warszawska 54)
NOWY STAW
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 5 (ul. Mickiewicza 51)
OWIDZ
Technikum im. gen. Józefa Hallera (Owidz, ul. Szkolna 6)
PELPLIN
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Sambora 5)
PRABUTY
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Szkolna 4)
PRUSZCZ GDAŃSKI
Zespół Szkół Ogrodniczych i Ogólnokształcących (ul. Wojska Polskiego 4)
PRZODKOWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Bursztynowa 3)
PUCK
Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego (ul. Kolejowa 7)

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Zamkowa 5)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kolejowa 7)
REDA
Zasadnicza Szkoła Zawodowa (ul. Gdańska 33 )
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Łąkowa 36/38)
RUMIA
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 (ul. Grunwaldzka 57)
RUSOCIN
Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego (Rusocin, ul. Macieja Rataja 12)
RZUCEWO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (Rzucewo)
SIERAKOWICE
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Dworcowa 3)
SKÓRCZ
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Kociewska 7)
SŁUPSK
Centrum Edukacyjne Technik (ul. Garncarska 21)
Niepubliczne Gimnazjum oraz Zasadnicza Szkoła Zawodowa "ARKA" (ul. Przemysłowa 100)
Niepubliczne Technikum Gastronomiczne dla Dorosłych (ul. Szczecińska 60)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Krasińskiego 19)
Środkowopomorskie Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Krzywoustego 6)
TOKARNIA - Edukacja Młodzieży (ul. Dunikowskiego 3)
Zespół Szkół Agrotechnicznych (ul. Szczecińska 36)
Zespół Szkół Budowlanych (ul. Królowej Jadwigi 3)
Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących (ul. Partyzantów 24)
Zespół Szkół Informatycznych (ul. Koszalińska 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 (ul. Szczecińska 60)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Niedziałkowskiego 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Słupsku (ul. Przemysłowa 100)
Zespół Szkół Społecznych Ponadgimnazjalnych (ul. Szczecińska 94)
Zespół Szkół Technicznych w Słupsku (ul. Szymanowskiego 5)
SMĘTOWO GRANICZNE
Zespół Szkół Gospodarki Żywnościowej (ul. Gdańska 21)
SOMONINO
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Wolności 39)
SOPOT
Centrum Kształcenia Ustawicznego (ul. Kościuszki 22-24)
COMBIDATA Poland Sp. z o.o. (ul. E.Plater 12)
Zespół Szkół Handlowych (ul. Kościuszki 18/20)
Zespół Szkół Specjalnych Nr 5 (ul. Kazimierz Wielkiego 14)
STARA KISZEWA
Zespół Kształcenia I Wychowania w Starej Kiszewie (ul. Tysiąclecia 25)
STAROGARD GDAŃSKI
Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Starogardzie Gdańskim (ul. Chojnicka 70)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Sobieskiego 6)
SWAROŻYN
Zespół Szkół Agrotechnicznych i Ogólnokształcących (ul. Szkolna 2)
SZTUM
Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sztumie (ul. Nowowiejskiego 14)
Zespół Szkół (ul. Kasprowicza 3)
TCZEW
Centrum Kształcenia Zawodowego "NAUKA" (ul. Warsztatowa 4)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy (ul. Grunwaldzka 1)
Zakład Doskonalenia Zawodowego - Ośrodek Kształcenia Zawodowego Nr 4 (ul. Piaskowa 13)
Zespół Kształcenia Zawodowego (ul. Sobieskiego 10)
Zespół Szkół Budowlanych i Odzieżowych (ul. Bałdowska 19)
Zespół Szkół Ekonomicznych (ul. Gdańska 17)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych (ul. Armii Krajowej 70)
Zespół Szkół Rzemieślniczych i Kupieckich (ul. Czyżykowska 17)
Zespół Szkół Technicznych (ul. Parkowa 1)
USTKA
Zespół Szkół Technicznych (ul. Darłowska 3b)
WARCINO
Technikum Leśne w Warcinie (Warcino 1)
WEJHEROWO
Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Nr 2 Dla Niesłyszących (ul. Sobieskiego 279 )
Powiatowy Cech Rzemiosł (ul. Gen. Hallera 18)
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 1 (ul. Sobieskiego 279)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 (ul. Strzelecka 9)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 (ul. Budowlanych 2)
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 (ul. Sobieskiego 344)
WŁADYSŁAWOWO
Zespół Szkół Nr 1 (ul. Morska 1)
ŻUKOWO
Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Żukowie (ul. Gdyńska 7A)
Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących (ul. Gdyńska 5)




Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie